• "yapılışı yaklaşık 100 milyon dolar tutmuş oyun. crysis 3'ten 44 milyon dolar daha fazla."
 • "star wars karakterlerinin ekleneceği duyurusu yapılmıştır."
 • "disney tarafindan ipi cekilmistir.."
Facebook Yorumları
 • comment image

  disney'in oyuncaklarla bezenmiş ve haziran 2013'te piyasaya çıkacak konsol oyunu.

  oynamak için karakterleri almak ve oyunla birlikte almak ve play set'e koymak. disney ve pixar karakterlerini sevecekler için güzel ama para harcatacak bir girişim.

  bu da tanıtım fragramanı. http://www.youtube.com/watch?v=vz61fxmtovm


  (kaset - 22 Ocak 2013 21:11)

 • comment image

  envai cesit disney karakterini bir araya getirme potansiyeli olan platform, oyundan ote bir sey. simdilik sadece 18 karakter var. ileride star wars karakterlerinin de dahil edilmesiyle ortaligin cosma potansiyelinin olduguna isaret ediliyor.


  (make the world go away - 22 Ağustos 2013 07:22)

 • comment image

  bir disney sevdalısı olarak uğrunda oldukça fazla bir şekilde heveslendiğimdir. olabilecek en kısa zamanda deneme fırsatım olur umarım. bunun kısa süre içerisinde olacağını sanmıyorum ancak geliştikçe, eksik karakterler eklendikçe daha da güzel olacak gibi olduğundan çok da acele etmemek lazım gibi zaten.


  (syntinen - 22 Ağustos 2013 07:36)

 • comment image

  oyunda gözüm yok, figür koleksiyonu açısından enfes ürünler hemmen bir adet hiro, bir adet venomu masama koydum, fırsat oldukça hulk, thor, iron man ve baymax için de davranabilirim, star wars karakterleri de gelirse tadından yenmez..

  edit: fena bir hastalık, seçici olmaya çalışıyorum sevmediğim ya da bilmediğim karakterlere dokunmadan, darth vader, baymax, hulk, mr incridible, spider man i ekledim ama sipder man ikili set olduğundan bir de nova denen çok fazla bilmeyip sevmediğim bir karakteri de eklemek durumunda kaldım ama fena değil, sırada neler olacak diye düşünüyorum ki captan america, groot, rocket racoon durmakta tabi star lords da var ancak set olması biraz sorun tabi bunun yanında tek olarak bulabilirsem yoda, darth maul, boba fett, anakin ve leia star wars ın ilk etabı, sonra kalanlar, sürekli ucuzlamasını bekleyin elde kalan olursa damlayın derim


  (bilinc6 - 14 Temmuz 2015 18:52)

 • comment image

  30 eylül 2016 itibariyle pc, ios ve android versiyonları tamamen kaldırılıyor. steam versiyonları ise çevrimiçi ve topluluk özellikleri kapatılarak devam ediyor.

  3 ocak 2017 itibariyle windows 8/10 versiyonlarındaki satınalma özelliği kaldırılıyor.

  3 mart 2017 itibariyle oyun tamamen yok olacak.


  (queen of losers - 29 Temmuz 2016 20:13)

 • comment image

  markafoni'deki disney infinity inidirmini kaçırmayın derim! son 2 gün. ayrıca türk telekom abonesi iseniz ondan da bir 25 tl daha indirim kazanıyorsunuz ki cidden figürler piyasada asla bulamayacağınız fiyatlara düşüyor. ben hemen saldırdım eksik olan figür kolleksiyonumu baya bir tamamladım.

  link


  (bilinc6 - 20 Mart 2017 11:27)

 • comment image

  ara sıra d&r'ın yaptığı indirimlerle figürleri toplamaya devam ediyorum. en son spider-man ve nova'lı seti 20 tl'ye aldım. oyun (2.0) bayağı sıradan ama. zaten oyun avengers paketinin içinden çıkmıştı; özel olarak almadım. yalnız iron man'in çok keyifli olduğunu söylemem lazım. şehirde amaçsızca uçmak inanılmaz zevkli.


  (cok iyi cocuk ya - 6 Haziran 2017 12:39)

Yorum Kaynak Link : disney infinity