• "sons of anarchy'nin post apokaliptik dünya'ya uyarlanmış hali gibi duran, survival temalı, ps4'e özel olarak çıkacak olan oyun.e3 trailer"
 • "ilk kez bir playstation özel oyununun bu kadar az beklentiyle geldiğini görüyorum.aaa bütçesi ve her yerde olan reklamlarına rağmen bir türlü beklenti yaratamayan oyun."
 • "fiyatı çıktığı gün 429 tl'den 299 tl'ye düşen oyundur. yalnız iyi patladı."
 • "mad max de deli zevkli bir yumruk dövüşü vardı. araba savaşları da fena değildi. tamam dünyası boştu ama gameplay zevkliydi. yedirtmem mad max’imi"
Facebook Yorumları
 • comment image

  e3 2016'da oyun içi görüntüsü yayınlanmasının üstünden tertemiz 15 ay geçmesine rağmen hala çıkış tarihi belli olmayan oyun.

  şu vakitten sonra iptal falan ederseniz çok ağır küfür ederim. ne zaman çıkacak lan bu oyun?! hevesim kursağımda bekliyorum aylardır. şrfszler.


  (ricky the emotinal - 6 Şubat 2018 18:10)

 • comment image

  2019’un goty’si olacağını iddia etmek için 2019 oyun takvimine hiç bakmamış olmak ya da kötü bir oyun tüketicisi olmak gerek.

  önümüzde bizi bekleyen the last of us part 2, death stranding, sekiro shadows die twice, metro exodus gibi oyunlar var. özellikle de the last of us 2 varken days gone’ın hiç şansı yok.

  hype’ı da hemen sönmüştür. açık dünya oyun yapma furyası ve zombili oyun furyasının bir çocuğu olmasından mıdır yoksa marketing takımının beceriksizliğinden midir bilmiyorum ama genel olarak bir hype düşüklüğü olduğu ortada.

  ilk duyrulduğunda merak etmiş olsam da artık hiçbir beklentim yok. umarım iyi bir oyun olur ve beni yanıltır. sonuçta sıfır beklentiyle iyi bir eser tüketmenin tadı ayrı.


  (the kindly man - 20 Ocak 2019 18:18)

 • comment image

  ilk kez bir playstation özel oyununun bu kadar az beklentiyle geldiğini görüyorum.

  aaa bütçesi ve her yerde olan reklamlarına rağmen bir türlü beklenti yaratamayan oyun.


  (fasakasa - 20 Nisan 2019 10:22)

 • comment image

  zombi mekanikleri resident evil'den çok left 4 dead'i andırıyor gibi. güzel işleyebildilerse sorun olmayacaktır. ana karakter, motor, diesel kreasyonu falan derken adamımızın kendine has bir tarzı, karakteri ve akılda kalıcılığı olur diye umuyorum. fiyat konusunda elbette yüksekten uçuyor, diyecek bir şey yok. suçumuz bu topraklarda yaşıyor olmamız.


  (istenmeyen siyah nokta - 21 Nisan 2019 18:57)

 • comment image

  üzerindeki ambargo yüzünden beni olabildiğince kıllandıran oyun. erkenden oyunu oynama fırsatı olmuş hiç bir yayıncının ağzını bıçak açmıyor. olumlu ya da olumsuz herhangi bir yorum yapmaları kesinlikle yasak. haliyle çeyrek asgari maaş verecek bizler de bir hayli kıllanıyoruz tabii. metascore beklemekten başka çare bırakmıyorlar insana. bu arada sırf içinde zombimsi yaratıklar var diye world war z ile kıyaslanması beni yaraladı. metro'yu saymıyorum bile.

  edit: ambargo boşa çıkmadı. doğruluk payı var mıdır bilemiyorum ancak sırf the last of us part ii ile aynı döneme denk getirmemek için oyunu tamamlanmadan çıkarma kararı aldıklarını düşünüyorum. oyun dünyasında kültler arasında yerini alabilirdi. ayrıca 400 liramın cebimde kalması bana buruk bir sevinç yaşatmadı değil.

  edit2: şu an oyun 299tl gözüküyor. ön siparişte 400 küsür olduğuna neredeyse emin gibiyim. ön siparişte oyunu alan varsa yeşillendirebilir mi?

  edit3: gerçekten oyun ön siparişteykenki fiyatı 429 tl iken çıkışıyla beraber 299 tl’ye çekilmiş. metacritic sen nelere kadirsin. demek ki istediklerinde fiyatı ayarlayabiliyorlarmış.

  edit4: bir kaç saatlik aranın ardından oyun yeniden 429 tl. artık ben de yetişemiyorum sözlük sony çıldırdı *
  baktılar 299 olunca da kimse almıyor, en azından aldıklarını iade etmesinler bari dediler herhalde. başka bir açıklama bulamıyorum ben. bu oyunla ilgili daha bir şeyler girmek istemiyorum artık lütfen bir gelişme olmasın daha.

  iyi oyunlar

  metascore: 72


  (syklat - 25 Nisan 2019 02:48)

 • comment image

  mad max de deli zevkli bir yumruk dövüşü vardı. araba savaşları da fena değildi. tamam dünyası boştu ama gameplay zevkliydi. yedirtmem mad max’imi


  (bobadilla - 28 Nisan 2019 00:15)

 • comment image

  demek ki cidden keskin sirke küpüne zararmış. arkadaş madem oyun boktan, en baştan bu kadar sükseli promosyon yapmayıp, basit takılsaydınız, fiyatını yarısı yapıp piyasaya sürseydiniz bence çoğunluğun beğeneceği bir oyunken, arşa kadar çıkardığınız beklenti sonucunda çıktığı andan itibaren yerden yere vurulan bir oyuna evrildi.

  hatta basit takılsalardı, insanlar seve seve feedback yollayıp, sanki oyunun gelişim sürecine katkı sağladığını hissedip firmanın ismini de “kullanıcı dostu” etiketini yapıştırabilirlerdi.

  günümüzde reklam işlerinin ne denli önemli olduğunu bu oyunumuzdan net bir şekilde anlayabiliriz. geçmiş olsun. fiyatı 50 liraya düşünce görüşürüz.


  (herospower - 29 Nisan 2019 17:48)

Yorum Kaynak Link : days gone