Çıkış Tarihi     : 07 Kasım 2006 Salı, Yapım Yılı : 2006
Türü                : Aksiyon,Macera,Savaş
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Treyarch Invention
Yönetmen       : Keith Arem (IMDB)
Senarist          : Richard Farrelly (IMDB),Adam Gascoine (IMDB),Marc Guggenheim (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Nick Chinlund (IMDB)(ekşi), John Mese (IMDB), Chris Tardio (IMDB), Ben Diskin (IMDB), Mark Deklin (IMDB)(ekşi), Georgia Simon (IMDB), William Abadie (IMDB)(ekşi), François Guétary (IMDB), Maurice Godin (IMDB), Tom Barnett (IMDB), Sean Mahon (IMDB), Matt Casper (IMDB), Gregory Wagrowski (IMDB), Yasen Peyankov (IMDB), George Tasudis (IMDB), Henri Lubatti (IMDB), Michael Rodgers (IMDB), Jed Bernard (IMDB), Brian Bloom (IMDB), Simon Burzynski (IMDB), Robin Atkin Downes (IMDB)

Call of Duty 3 ' Oyununun Konusu :
Call of Duty 3 is a video game starring Nick Chinlund, John Mese, and Chris Tardio. In Call of Duty 3 the player takes part in the Normandy breakout, where the British, Canadian, Polish, US, and French forces are pushed into the...


 • "sirasi ile playstation 3, xbox360, xbox, playstation 2, wii ve psp (port edilmeden tekrardan yapilcak psp icin. uzun surebilir bu) icin release olacak oyun."
 • "pc için olan versiyonu çıkmadığından bizleri cod 2 den direk cod 4 e geçiren oyun."
 • "pc versiyonu çıkmadığından bir adet ps2 edinmeme sebep vermiş olan oyun. velakin soviet campain olmamasıyla hüsrana uğradım. ayrıca bana şunuda öğretti ki ps2 de fps oynamak yalanmış dostlar."
 • "en silik, en unutulmuş, en az popüler olan call of duty oyunudur."
 • "en silik call of duty oyunu olmasında pc'ye çıkmamasının payı büyüktür."
 • "call of duty 2'ye göre aşırı sikik oyundur. lan ilk bölümünden belli ne kadar gıcık bir oyun olduğu. (mayınlı arazi ve kayıt edememe durumları bilen bilir)."
 • "bir forumda sadece psp için çikacaği yönünde söylentiler de var bu oyunla ilgili.cod 2 sever pc'ciler için kötü haber."
 • "pc'ye çıkmazsa yazık olacak oyun.umarım cod 3 çıkmışken,ps3 xbox sahipleri çılgınlar gibi oynarken biz halen cod2 oynuyor olmayız."
Facebook Yorumları
 • comment image

  pc versiyonu çıkmadığından bir adet ps2 edinmeme sebep vermiş olan oyun. velakin soviet campain olmamasıyla hüsrana uğradım. ayrıca bana şunuda öğretti ki ps2 de fps oynamak yalanmış dostlar.


  (turkish barbarian - 10 Ocak 2008 17:05)

 • comment image

  call of duty 2'ye göre aşırı sikik oyundur. lan ilk bölümünden belli ne kadar gıcık bir oyun olduğu. (mayınlı arazi ve kayıt edememe durumları bilen bilir).


  (nickiyle oynayan yazar - 30 Mayıs 2013 23:20)

 • comment image

  pc versiyonu çıkmamış, çıkmayacak, çıkamayacak olan oyun. yaklaşık üç gb indirme yapıp ardından kurulumu başlatamayarak hüzne gark olmamak için forward edelim mümkün olduğunca. etkisi kısa ama acılı oldu.


  (tuco benedikto - 2 Kasım 2017 16:41)

 • comment image

  bir forumda sadece psp için çikacaği yönünde söylentiler de var bu oyunla ilgili.
  cod 2 sever pc'ciler için kötü haber.


  (gil - 24 Mayıs 2006 11:49)

 • comment image

  oyun içi görüntülerden oluşan trailerında sadece ateşli silahlar değil boğuşma sahneleri de olan oyun. silahını düşüren karakter aniden karşısına çıkan alman askerinin silahını elinden alabilmek itişip kakışmaya başlıyor. "get closer than ever" demişler sonra da. saatlerce multiplayer yapıp sabaha karşı üç beş tane kafa dengi oyuncuyla yapılan dipçik kapışmalarına yeni bi boyut gelicek gibi görünüyor.

  trailer için bkz: http://www.youtube.com/watch?v=ku43kszzzxg


  (symptom x - 16 Ağustos 2006 21:13)

 • comment image

  pc'ye çıkmazsa yazık olacak oyun.umarım cod 3 çıkmışken,ps3 xbox sahipleri çılgınlar gibi oynarken biz halen cod2 oynuyor olmayız.


  (koroidal - 16 Ağustos 2006 21:15)

Yorum Kaynak Link : call of duty 3