Süre                : 1 Saat 29 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Ekim 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Komedi,Cinayet,Korku,Heyecanlı
Taglar             : Yılbaşı korkusu,Çocuklar,Silah,asılı,cinayet
Ülke                : Australia,USA
Yapımcı          :  Storm Vision Entertainment , Best Medicine Productions
Yönetmen       : Chris Peckover (IMDB)
Senarist          : Zack Kahn (IMDB),Zack Kahn (IMDB),Chris Peckover (IMDB)
Oyuncular      : Dacre Montgomery (IMDB), Virginia Madsen (IMDB), Olivia DeJonge (IMDB), Patrick Warburton (IMDB)(ekşi), Levi Miller (IMDB), Ed Oxenbould (IMDB)(ekşi), Tara Jade Borg (IMDB), Brendan Clearkin (IMDB), Aleks Mikic (IMDB), Tricia Mary Hennessy (IMDB)

Better Watch Out (~ Güvenli Mahalle) ' Filminin Konusu :
Better Watch Out is a movie starring Olivia DeJonge, Levi Miller, and Ed Oxenbould. On a quiet suburban street, a babysitter must defend a twelve-year-old boy from intruders, only to discover it's far from a normal home invasion.


 • "2016 yapımı avustralya-abd ortak yapımı komedi, korku ve gerilim filmi. tanıdık isimlerden patrick warburton ve virginia madsen göze çarpıyor.imdb"
Facebook Yorumları
 • comment image

  uzun zamandır izlediğim en eğlenceli comedy/horror filmiydi. salak gibi bir sırıtışla bitirdim filmi, tabii bunda ramones'un etkisi büyük. klişe korku filmi ögelerini alıp çok eğlenceli bir iş çıkarmışlar. klasik bir babysitting hikayesiyle başlarken kurgu bambaşka bir yere gitmiş. görmek istediğim hareketler bunlar.

  --- spoiler ---

  asla tahmin etmiyordum hikayenin değişeceğini, çünkü çocuklar fazla masum gelmişlerdi bana. tam filmden sıkılmaya başlıyordum ki yarım saatin ardından gelen twistle inanılmaz keyif almaya başladım.

  çocukların doğuştan masum olduğu gibi bir fikre asla inanmamakla birlikte, buna yaptıkları göndermeler, şirin görünümün altında yatan sosyopat luke'un ani değişimi çok iyi yedirildi filme. yine, sarışın kızın bir korku filminden beklenildiği üzere saf, beceriksiz ve salak olmayışı, aksine içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için yaptığı zekice hamleler senaryoyu yaratıcı bir hale getirdi.
  ---
  spoiler ---

  bu tarz filmleri sevenlere birkaç öneride bulunup gideyim:

  you're next
  tucker & dale vs evil
  get out
  the final girls

  ekstra:

  gerald's game


  (nice tnetennba - 9 Ekim 2017 19:21)

 • comment image

  bayağı temkinli yaklaştım ben bu filme, ama filmi sevdim sanırım. klasik amerikan korku filmlerinden oldukça farklı bir tarzı olduğu kesin en azından. elbette ara ara sırtını klişelere yaslıyor ama yaslayacaksa da böyle yaslasın zaten. hiç rahatsız etmiyor. korku/gerilim türünde ama zaman zaman absürtlükler de olmuyor değil; üstelik keyifli bir mizah diliyle. ve baştan aşağı sinir bozucu. gayet keyifliydi. hatta tam bir soğuk hava/pazar filmi.


  (feministim ben - 8 Ekim 2017 15:23)

Yorum Kaynak Link : better watch out