Çıkış Tarihi     : 18 Temmuz 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Müzikal,Romantik
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Universal Pictures , Legendary Entertainment , Perfect World Pictures
Yönetmen       : Ol Parker (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Ol Parker (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Lily James (IMDB)(ekşi), Meryl Streep (IMDB)(ekşi), Amanda Seyfried (IMDB)(ekşi), Dominic Cooper (IMDB)(ekşi), Pierce Brosnan (IMDB), Colin Firth (IMDB)(ekşi), Stellan Skarsgård (IMDB)(ekşi), Christine Baranski (IMDB)(ekşi), Jeremy Irvine (IMDB), Julie Walters (IMDB), Hugh Skinner (IMDB), Alexa Davies (IMDB), Jessica Keenan Wynn (IMDB), Alexandra Ford (IMDB), Josh Dylan (IMDB)

Mamma Mia! Here We Go Again (~ Mamma Mia! Yeniden Basliyoruz) ' Filminin Konusu :
İlk filmdeki olayların ardından Sophie (Amanda Seyfried) ve Sky (Dominic Cooper) evlenmiş, Yunan adası Kalokairi'de annesi Donna'nın (Meryl Streep) otelinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Sophie hamiledir ve kendini hayatında daha önce annesine belki de en yakın hissettiği dönemden geçmektedir. Annesinin yıllar önce adaya ilk geldiği zamanlarda yaşadıklarını merak eden Sophie ile birlikte biz de Donna'nın Kalokairi'deki gençlik yıllarında yaşadıklarına şahit oluyoruz.


 • "international trailertürkçe altyazılı"
 • "çekileceğinin duyurulması benim gibi abbaseverler için süper bir haber. daha söyleyecek çok şarkıları vardı. bir de yunanistan'da geçerse yine tadından yenmez."
Facebook Yorumları
 • comment image

  10 sene sonra çekilen devam filmi.

  -bu sefer olayların öncesinin anlatılacağı filmde, merly streep'in gençliğini lily james canlandırıyor. konu yine yunanistan'da geçiyor.

  -merly streep'in annesi yani büyükanne rolünde ise cher var.

  -fragmanda duyulan abba şarkıları: mamma mia, dancing queen ve i have a dream. ilk filmde de yer alan parçalar bunlar. umarım başka şarkılar da seçmişlerdir.


  (kumrengi - 21 Aralık 2017 23:22)

 • comment image

  çekileceğinin duyurulması benim gibi abbaseverler için süper bir haber. daha söyleyecek çok şarkıları vardı. bir de yunanistan'da geçerse yine tadından yenmez.


  (kumrengi - 3 Haziran 2017 13:10)

Yorum Kaynak Link : mamma mia here we go again