IMDB Puanı   : 6,7
Oy Sayısı         : 4.042
Süre                : 1 Saat 45 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Nisan 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Biyografi,Drama,Romantik
Ülke                : UK
Yönetmen       : Paul McGuigan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Matt Greenhalgh (IMDB)(ekşi),Peter Turner (IMDB)
Oyuncular      : Jamie Bell (IMDB), Annette Bening (IMDB)(ekşi), Julie Walters (IMDB)(ekşi), Stephen Graham (IMDB)(ekşi), Leanne Best (IMDB)(ekşi), Vanessa Redgrave (IMDB)(ekşi), Frances Barber (IMDB), Peter Turner (IMDB), James Bloor (IMDB), Kenneth Cranham (IMDB), Tom Brittney (IMDB), Isabella Laughland (IMDB), Gumuliauskas Vaclovas (IMDB), Ify Mbaeliachi (IMDB), Suzanne Bertish (IMDB), Joey Batey (IMDB), Lasco Atkins (IMDB), Bentley Kalu (IMDB), Adam Lazarus (IMDB), Jay Villiers (IMDB), Tim Ahern (IMDB), Karl Farrer (IMDB), Gemma Oaten (IMDB), Michael Billington (IMDB), Jade Clarke (IMDB), Deliana Gergana Quievy (IMDB), Luana Di Pasquale (IMDB), David Decio (IMDB), Joanna Brookes (IMDB), David Soffe (IMDB), Nicola-Jayne Wells (IMDB), Gino Picciano (IMDB), Rick Bacon (IMDB), Edward Bourne (IMDB), Stephanie Eccles (IMDB), Michael Brand (IMDB), Paul Dallison (IMDB), Helen Iesha Goldthorpe (IMDB), Lee Adach (IMDB), Charlotte Worwood (IMDB) >>devamı>>

Film Stars Don't Die in Liverpool (~ Yildizlar Asla Ölmez) ' Filminin Konusu :
A romance sparks between a young actor and a Hollywood leading lady.


 • "cok ilginctir bu baslikta hicbir sey yazilmamis olmasi.annette benning'in bu sene oscar almasini saglayacagini düsündügüm filmdir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  hatırlarım da humphrey bogart'lı in a lonely place adlı filmi izlediğimde oradaki femme fatale rolündeki gloria grahame'dan çok etkilenmiştim. bu filmi izlerken synopsisini okumamıştım, kadının adı da ezberimde değildi, filmin ortalarında konuyu çözüp google'da kısa bir araştırma yapınca aslında o kadının hayatından bir kesit olduğunu öğrenmem filme olan odağımı arttırdı. tıpkı istanbul ya da türk adı geçmiş gibi oldu.

  gelelim filme, ilk 50 dakikası hatta daha da fazlası çok sıkıcı geçiyor, fakat sonlardaki romeo ve juliet sahnesi gerçekten hoş. ingiliz yapımı bir film, gloria grahame'ın genç bir erkekle olan ilişkisini anlatıyor, kadın kansere yakalanıyor, dram filmi sevenler için ideal.


  (bir sevgi faresi jamal - 22 Mart 2018 03:43)

 • comment image

  liverpoollu aktör peter turner'ın anılarını temel alan, genç bir aktör ve olgun bir holywood yıldızının arasındaki ilişkiyi anlatan bol britanya soslu film.

  filmin bafta adaylıkları dışında dişe dokunur bir ödül yarışına girememiş olması bilinirliğinin az olmasında en büyük etken sanırım.


  (caramel dance - 18 Şubat 2018 22:47)

 • comment image

  cok ilginctir bu baslikta hicbir sey yazilmamis olmasi.

  annette benning'in bu sene oscar almasini saglayacagini düsündügüm filmdir.


  (isvicre rakisi - 13 Eylül 2017 12:00)

Yorum Kaynak Link : film stars don't die in liverpool