IMDB Puanı   : 7,2
Oy Sayısı         : 32.067
Süre                : 2 Saat 14 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Mart 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Macera,Drama,Western
Taglar             : cheyenne indian,chief,comanche indian,yerli Amerikan,bağnazlık
Ülke                : USA
Yönetmen       : Scott Cooper (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Scott Cooper (IMDB)(ekşi),Donald Stewart (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Christian Bale (IMDB)(ekşi), Rosamund Pike (IMDB)(ekşi), Peter Mullan (IMDB)(ekşi), Ben Foster (IMDB)(ekşi), Jesse Plemons (IMDB)(ekşi), Timothée Chalamet (IMDB)(ekşi), Q'orianka Kilcher (IMDB)(ekşi), Stephen Lang (IMDB)(ekşi), Paul Anderson (IMDB), Scott Wilson (IMDB), Rory Cochrane (IMDB), Wes Studi (IMDB), Adam Beach (IMDB), Tanaya Beatty (IMDB), Bill Camp (IMDB), Robyn Malcolm (IMDB), David Midthunder (IMDB), Ryan Bingham (IMDB), Luce Rains (IMDB), Scott G. Anderson (IMDB), Dicky Eklund Jr. (IMDB), Christopher Hagen (IMDB), Stafford Douglas (IMDB), Sharon Anne Henderson (IMDB), Jonathan Majors (IMDB), Cassandra Rochelle Fetters (IMDB), Charles Ash (IMDB), Diana Navarrete (IMDB), Rod Rondeaux (IMDB), Christian Pedersen (IMDB), David White (IMDB), Austin Rising (IMDB), Jack Jackson (IMDB), Makayah Crowfoot (IMDB), Suzanne Roxanne Fortner (IMDB), Derek LaCasa (IMDB), Gentry Lee (IMDB), David Loving (IMDB), Anastasia Peralta (IMDB), Gonzalo Robles (IMDB)

Hostiles (~ Vahsiler) ' Filminin Konusu :
1892'de, efsanevi bir ordu kaptanı, bir Cheyenne şefine ve ailesine tehlikeli topraklarda eşlik etmeyi gönülsüzce kabul eder.


 • "son yıllarda izlediğim en vasat ve sıkıcı filmdi. para verip izlemeyin, paranıza yazık. film bir türlü bitmek bilmedi. notum: 5.5/10"
 • "1970 doğumlu yönetmen scott cooper dan bir amerikan işi daha. 18 ocak 2018 ecnebi vizyon tarihi.her eve imdb"
 • "heyecanla beklenen film."
 • "türkçesi "oscar'lar geliyor" olan film."
 • "canavar gibi şarkı, albümün geneli çok iyi olsa da arada parlıyor."
 • "damon albarn'ın ilk solo albümü everyday robots'un ikinci sırasında yer alan şarkı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bayıldığım iki ismi * * içinde barındırmasından ötürü, sabırsızlıkla beklediğim, efsane olacağına inandığım film. zaten out of furnace filminin yönetmeni çekiyormuş filmi.. daha ne olsun be.

  gerçi muhtemelen out of furnace gibi dingin bir film olur ve az kişi tarafından kıymeti bilinir diye düşünüyorum.


  (nolanrossgibisevgilimolsa - 18 Şubat 2018 17:07)

 • comment image

  son yıllarda izlediğim en vasat ve sıkıcı filmdi. para verip izlemeyin, paranıza yazık.
  film bir türlü bitmek bilmedi.
  notum: 5.5/10


  (rommie - 7 Ocak 2018 01:03)

 • comment image

  the revenant tutunca devamını değil de bir benzerini çekiyorlar. yıl gene 1800'ler, bu kez sonları. yer gene amerika. merkezde gene kızılderililere yardımcı olan beyaz (eski) asker (christian bale) var (revenant'ta glass bir kızılderili kadınla evliydi). film gene western türünde. ayrıca revenant gibi bir şehirden başka bir şehre yolculuğu anlatacakmış. benzerlikler bunlar. karlı bir kışta mı geçecek, sıcak bir yazda mı, belli değil. bekleyelim görelim. ama scott cooper'ın çok da iyi bir yönetmen olmadığını out of the furnace ve black mass kanıtlamıştı. crazy heart tek kaliteli filmiydi, ki öyle muazzam bir film de değildi. bakalım black mass'de scorsese'yi taklit eden cooper burada inarritu'yu taklit edecek mi? umarım öyle bir şey yapmaz ve farklı bir western yapmaya çalışır. ayrıca christian bale'ın bu film için michael mann'li enzo ferrari'den ayrılmasına da umarım 2017-18'de üzülmeyiz.
  filmin konusu şöyleymiş; askerlikten emekli olmak üzere olan bir adama son bir görev verilir: bir kızılderiliye montana'ya kadar eskortluk etmek. bu süreçte bu asker eskisi, yerliden çok şey (nefretini yenip saygı duymak vs) öğrenir. çekimlere temmuzda başlanacak.


  (sherlock holmes 90 - 18 Şubat 2016 23:01)

Yorum Kaynak Link : hostiles