Süre                : 1 Saat 58 dakika
Çıkış Tarihi     : 10 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Lantern Entertainment (II) , The Weinstein Company
Yönetmen       : Neil Burger (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Paul Feig (IMDB)(ekşi),Jon Hartmere (IMDB),Olivier Nakache (IMDB)(ekşi),Eric Toledano (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Nicole Kidman (IMDB)(ekşi), Bryan Cranston (IMDB)(ekşi), Golshifteh Farahani (IMDB)(ekşi), Julianna Margulies (IMDB), Kevin Hart (IMDB)(ekşi), Tate Donovan (IMDB)(ekşi), Aja Naomi King (IMDB)(ekşi), Amara Karan (IMDB)(ekşi), Genevieve Angelson (IMDB), Jahi Di'Allo Winston (IMDB), Gary Ayash (IMDB), Julie Stackhouse (IMDB), Madeleine Woolner (IMDB), Suzanne Savoy (IMDB), Mark Kochanowicz (IMDB), Kevin D. Benton (IMDB), Robert Benn (IMDB), Rick Irwin (IMDB), Ricky Garcia (IMDB), Pia Mechler (IMDB), Lyman Chen (IMDB), Jennifer Butler (IMDB), Jon Douglas Rainey (IMDB), J.J. Phillips (IMDB), Valerie Logan (IMDB), Nikee Warren (IMDB), Derek Zuzunaga (IMDB), Rachel Alana Handler (IMDB), Christopher Rex Stone (IMDB), Laura Hart (IMDB), Brian Gallagher (IMDB), Scott Martin (IMDB), Rachel Christopher (IMDB), Charmar Jeter (IMDB), Kristina Aponte (IMDB), Phillip Chorba (IMDB), Michael J. Lyons (IMDB), Gemma McIlhenny (IMDB), Mathew Darcy (IMDB), Jeffrey Mowery (IMDB) >>devamı>>

The Upside (~ The Untouchables) ' Filminin Konusu :
Kocası tarafından terk edilmiş olan Terry, banliyöde yaşayıp, dik başlı 4 kızı ile baş etmeye çalışmaktadır. Bu zorlu hayat karşısında kendisini içkiye veren Terry, yan komşusu eski beyzbol yıldızı Danny ile arkadaş olur ve aralarında kimi zaman güldüren kimi zaman ise hüzünlendiren romantik bir hikaye başlar.


 • "güzelim bir filmin içine sıçılmış sulandırılmış remake i. nicole kidman uğruna katlandım ama özellikle başroldeki zenci hiç olmamış. boşuna sinemada gitmeyin."
 • "(bkz: how about no)"
 • "walter white reisin hatrına sinemada izleyeceğim fakat intouchables gibi bir efsane filmin sulandırılmış remake’i olduğu için ağır eleştriler alan film."
 • "uzun bir aradan sonra ilk defa kafamda bu sefer sinemaya gitmelisin fikrini uyandıran film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  güzelim bir filmin içine sıçılmış sulandırılmış remake i. nicole kidman uğruna katlandım ama özellikle başroldeki zenci hiç olmamış. boşuna sinemada gitmeyin.


  (epir - 15 Ocak 2019 19:42)

 • comment image

  amerikalıların tam manasıyla kafayı yediğini gösteren film . film iyiydi kötüydü yada yapılmalıydı yapılmamalıydıyı bırakıp , yürüme engelli birini yürüme engelli birinin oynaması gerektiğini iddia edip bryan cranston a bunun üzerinden sallamışlar baya.
  birde bu yeniden yapılmalı olayının gereksiz büyütüldüğünü düşünüyorum . scorsese departed i yaparken yada the secret in their eyes yeniden çekilirken böyle tepkiler olmamıştı. scorsese muhteşem bir film yaptı ama sonuç olarak yeniden yapımlara karşıysan hepsine karşı aynı duruşu göstermek gerekiyor diye düşünüyorum.


  (sea the stars - 13 Ocak 2019 01:07)

 • comment image

  youtube'da biraz once karşıma çıkan trailer sırf walter babaya denk geldim dur lan izleyim şunu geçmiyim dedim ve sahneler geçtikçe lütfen intouchables olmasın olmasın diyerek sonuna kadar geldim.

  ne gerek var arkadaş orjinali mükemmel olan bir eseri tekrar çekmenin. cümlelere kadar aynı galiba işin kötü tarafı.

  amme hizmeti


  (heisenbergb - 4 Ocak 2019 08:53)

 • comment image

  walter white reisin hatrına sinemada izleyeceğim fakat intouchables gibi bir efsane filmin sulandırılmış remake’i olduğu için ağır eleştriler alan film.


  (epir - 2 Ocak 2019 03:52)

Yorum Kaynak Link : the upside