Süre                : 1 Saat 58 dakika
Çıkış Tarihi     : 10 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : Yeniden yap,araba kovalamacası
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Lantern Entertainment (II) , The Weinstein Company
Yönetmen       : Neil Burger (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jon Hartmere (IMDB),Eric Toledano (IMDB)(ekşi),Olivier Nakache (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Kevin Hart (IMDB)(ekşi), Bryan Cranston (IMDB)(ekşi), Nicole Kidman (IMDB)(ekşi), Aja Naomi King (IMDB)(ekşi), Jahi Di'Allo Winston (IMDB), Genevieve Angelson (IMDB)(ekşi), Golshifteh Farahani (IMDB)(ekşi), Tate Donovan (IMDB)(ekşi), Julianna Margulies (IMDB), Suzanne Savoy (IMDB), Michael Quinlan (IMDB), James Georgiades (IMDB), Rachel Christopher (IMDB), Diego Aguirre (IMDB), Fernando Mateo Jr. (IMDB), Kimberly S. Fairbanks (IMDB), Tatiana St. Phard (IMDB), Rachel Alana Handler (IMDB), Ricky Garcia (IMDB), J.J. Phillips (IMDB), Zak Corrigan (IMDB), Jayson Williams (IMDB), Kittson O'Neill (IMDB), Brian Gallagher (IMDB), Phillip Chorba (IMDB), Julie Potter (IMDB), Tom Schmitt (IMDB), Tyrone Mitchell Henderson (IMDB), Christine Chang (IMDB), Jason Bowen (IMDB), Pia Mechler (IMDB), Rigoberto Garcia (IMDB), Karen Christie-Ward (IMDB), John David Miles (IMDB), Indra A. Thomas (IMDB), Mikai Anthony (IMDB), Jane Moore (IMDB), Madeleine Woolner (IMDB), Ambur Braid (IMDB), Erica Brookhyser (IMDB) >>devamı>>

The Upside (~ Olacak Is Degil) ' Filminin Konusu :
Kocası tarafından terk edilmiş olan Terry, banliyöde yaşayıp, dik başlı 4 kızı ile baş etmeye çalışmaktadır. Bu zorlu hayat karşısında kendisini içkiye veren Terry, yan komşusu eski beyzbol yıldızı Danny ile arkadaş olur ve aralarında kimi zaman güldüren kimi zaman ise hüzünlendiren romantik bir hikaye başlar.


 • "uzun bir aradan sonra ilk defa kafamda bu sefer sinemaya gitmelisin fikrini uyandıran film."
 • "walter white reisin hatrına sinemada izleyeceğim fakat intouchables gibi bir efsane filmin sulandırılmış remake’i olduğu için ağır eleştriler alan film."
 • "(bkz: how about no)"
 • "güzelim bir filmin içine sıçılmış sulandırılmış remake i. nicole kidman uğruna katlandım ama özellikle başroldeki zenci hiç olmamış. boşuna sinemada gitmeyin."
 • "türkçeye çevrilmiş ismiyle intouchables sevenlere tercüman olan film...(bkz: olacak iş değil)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  walter white reisin hatrına sinemada izleyeceğim fakat intouchables gibi bir efsane filmin sulandırılmış remake’i olduğu için ağır eleştriler alan film.


  (epir - 2 Ocak 2019 03:52)

 • comment image

  youtube'da biraz once karşıma çıkan trailer sırf walter babaya denk geldim dur lan izleyim şunu geçmiyim dedim ve sahneler geçtikçe lütfen intouchables olmasın olmasın diyerek sonuna kadar geldim.

  ne gerek var arkadaş orjinali mükemmel olan bir eseri tekrar çekmenin. cümlelere kadar aynı galiba işin kötü tarafı.

  amme hizmeti


  (heisenbergb - 4 Ocak 2019 08:53)

 • comment image

  amerikalıların tam manasıyla kafayı yediğini gösteren film . film iyiydi kötüydü yada yapılmalıydı yapılmamalıydıyı bırakıp , yürüme engelli birini yürüme engelli birinin oynaması gerektiğini iddia edip bryan cranston a bunun üzerinden sallamışlar baya.
  birde bu yeniden yapılmalı olayının gereksiz büyütüldüğünü düşünüyorum . scorsese departed i yaparken yada the secret in their eyes yeniden çekilirken böyle tepkiler olmamıştı. scorsese muhteşem bir film yaptı ama sonuç olarak yeniden yapımlara karşıysan hepsine karşı aynı duruşu göstermek gerekiyor diye düşünüyorum.


  (sea the stars - 13 Ocak 2019 01:07)

 • comment image

  güzelim bir filmin içine sıçılmış sulandırılmış remake i. nicole kidman uğruna katlandım ama özellikle başroldeki zenci hiç olmamış. boşuna sinemada gitmeyin.


  (epir - 15 Ocak 2019 19:42)

 • comment image

  intouchables çok özel bir film. duyguyu aktarmada o kadar başarılı oldu ki insan omar sy’ın fotoğrafını görünce gülümsemesine engel olamıyor.
  film zaten eskimemişken yeniden çekmenin anlamsızlığı bir, amerikalıların bu biraz tutan avrupa filmlerini hemen tekrar çekme sevdası iki, kevin hart’ın omar sy’ın yarısı kadar doğallık yansıtamaması üç. izlememek için en az üç sebep.
  bryan cranston’ı keşke daha özgün filmlerde görsek de o her şeyi oynayabilme kabiliyetini yine kazısa beynimize.
  özetle, taklitler asıllarını yaşatır. gereksiz.


  (samuelwalter - 22 Ocak 2019 21:55)

 • comment image

  bu hafta vizyonunda afişini görmemle birlikte "yok canım o değildir, intouchables'ın yeniden çevrimi değildir, bunu da yapmamışlardır" diyerek imdb'e baktım ve acı gerçeği öğrendim. ya arkadaş salak mısınız intouchables gibi harika bir filmi yeniden çekmek nedir gerçekten olacak iş değil!


  (plagueis - 25 Ocak 2019 22:49)

 • comment image

  intouchables varken ne gerek var amk? ulan adam daha 6 sene önce çekmiş, millet izlemiş, bitmiş gitmiş işte.... ne diye tekrar çekersin? bok mu var? başka film çek...

  bryan cranston'ı falan da oynatıp, o'nu da alet etmişler bir de... o adam da yersiz ve gereksiz filmler seçmek konusunda bir ekol valla...


  (forrestgump - 27 Ocak 2019 00:55)

Yorum Kaynak Link : the upside