Çıkış Tarihi     : 13 Haziran 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films) , Grindstone Entertainment Group , Leomus Pictures
Yönetmen       : Steven C. Miller (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Miles Chapman (IMDB)(ekşi),Miles Chapman (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Sylvester Stallone (IMDB)(ekşi), Dave Bautista (IMDB)(ekşi), Xiaoming Huang (IMDB)(ekşi), Jesse Metcalfe (IMDB)(ekşi), 50 Cent (IMDB)(ekşi), Wes Chatham (IMDB), Chen Tang (IMDB), Tyron Woodley (IMDB), Tyler J. Olson (IMDB), Titus Welliver (IMDB), Shea Buckner (IMDB), Jaime King (IMDB), Lydia Hull (IMDB), Ashley Cusato (IMDB), Yifan Luo (IMDB), Rowan Bousaid (IMDB), Baylee Curran (IMDB), Zeeko Zaki (IMDB), Vincent Young (IMDB), Eric Newnham (IMDB), Mark Hicks (IMDB), Peter Wentz (IMDB), Ming Xi (IMDB), Roman Mitichyan (IMDB), Gordon Michaels (IMDB), Jamie Eddy (IMDB), Joseph Blake Menzel (IMDB), Joe Gelchion (IMDB), Mike McColl (IMDB), Eric Bendross (IMDB), Derek Ryan Duke (IMDB), David Dunston (IMDB), Devonta Freeman (IMDB), Alphonso A'Qen-Aten Jackson (IMDB), Perry Johnson (IMDB), Larry Layfield (IMDB), Mike Leeder (IMDB), J. Mcleroy (IMDB), Timothy Miller (IMDB), Ryan Newton (IMDB) >>devamı>>

Escape Plan 2: Hades (~ Kaçis Plani 2: Hades) ' Filminin Konusu :
Daha önce Mezar (The Tomb) olarak bilinen yüksek güvenlikli hapishaneden kaçmayı başarmış Ray Breslin (Sylvester Stallone), bu kez çok daha zor bir görevle karşı karşıya kalmıştır. En güvendiği adamlarından Shu (Xiaoming Huang), Hades adlı yeni ve çok daha teknolojik bir bir labirentte hapsedilmiştir. Ölümüne dövüşlerin yaşandığı, sürekli form değiştiren bu hapishaneden arkadaşını çıkarabilmek için Breslin, eski dostu Trent Derosa'dan (Dave Bautista) da yardım ister.


  • "escape plan 'in devam filmi. sylvester stallone, dave bautista, jesse metcalfe, jaime king, 50 cent, kadronun başrol oyuncuları. steven c. miller, yönetmenliğini yapacak."
Facebook Yorumları