Çıkış Tarihi     : 15 Ekim 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Aksiyon,Macera,Fantazi
Taglar             : Vahşi doğa,Genç erişkin romanından uyarlanmıştır,akıl okuma,interplanetary,Yabancı yaratık
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Doug Liman (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Gary Spinelli (IMDB),Patrick Ness (IMDB),Charlie Kaufman (IMDB),Jamie Linden (IMDB),Lindsey Beer (IMDB)
Oyuncular      : Tom Holland (IMDB)(ekşi), Daisy Ridley (IMDB)(ekşi), Mads Mikkelsen (IMDB)(ekşi), Kurt Sutter (IMDB)(ekşi), Nick Jonas (IMDB)(ekşi), Demian Bichir (IMDB)(ekşi), David Oyelowo (IMDB)(ekşi), Óscar Jaenada (IMDB), Oluniké Adeliyi (IMDB), Cynthia Erivo (IMDB), Tara Nicodemo (IMDB)

Chaos Walking ' Filminin Konusu :
Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan "Yeni Dünya"nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen "Yeni Dünya", "Noise" adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola'nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir...


  • "imdb pro'da robert zemeckis'in yöneteceği belirtiliyor.(bkz: rabbim verdikçe veriyor)"
  • "robert zemeckis yerine doug liman ile görüşülen roman uyarlaması film."
  • "daisy ridley'in başrolüne geldiği roman uyarlaması film.edit: tom holland, bir diğer başrol oyuncusu. 1 mart 2019'da vizyona girecek."
  • "mads mikkelsen de kadroda.her eve imdb"
Facebook Yorumları
  • comment image

    charlie kaufman'ın senaryosunu yazdığı 2014 yılında gösterime girecek film. patrick ness'in romanından uyarlanacak filmin yönetmeni henüz belli değil. fakat hikaye ilginç. kadınların olmadığı bir dünyada herkes birbirinin aklından geçenleri duyabiliyor ve ortada dolaşan büyük bir kaos alıyor başını gidiyor.


    (smax03 - 1 Ocak 2013 17:40)

Yorum Kaynak Link : chaos walking