Süre                : 2 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 18 Ekim 2017 Çarşamba, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Drama,Müzik
Ülke                : India
Yapımcı          :  Aamir Khan Productions , E Stars Films
Yönetmen       : Advait Chandan (IMDB)
Senarist          : Advait Chandan (IMDB)
Oyuncular      : Zaira Wasim (IMDB), Meher Vij (IMDB), Raj Arjun (IMDB), Tirth Sharma (IMDB), Kabir Shaikh (IMDB), Farrukh Jaffar (IMDB), Aamir Khan (IMDB)(ekşi), Manuj Sharma (IMDB), Mona Ambegaonkar (IMDB), Shaan (IMDB), Monali Thakur (IMDB)

Secret Superstar (~ Süperstar) ' Filminin Konusu :
Günün birinde dünyanın en iyi şarkıcısı olma hayalleriyle yanıp tutuşan, Müslüman bir ailenin 14 yaşındaki kızı Insiya (Zaira Wasim), babasının sürekli engellemeleriyle bir türlü kendini gösterememektedir. Artık umudunu kaybetmişken tanıştığı ünlü müzik direktörü Shakti Kumaar (Aamir Khan), ona kimsenin veremeyeceği şekilde cesaret verir. Ailesinden ve tüm tanıdıklarından habersiz bir şekilde, burka giyerek şarkılarını kaydetmeye ve giderek büyüyen bir hayran kitlesi kazanmaya başlayan Insiya, gizli bir süperstar olmuştur.


Oyuncular
 • "sırf baba rolündeki vatandaşın havaalanındaki mors olma sahnesinden dolayı bile iyi ki gitmişim diyorum."
 • "başrol oyuncusu insu'nun erkek arkadaşının odasındaki dolapta bulunan kapadokya biblosu selam çakmıştır."
 • "önyargılarla gidilmemesi gereken, uzun olmasına rağmen sıkmayan izlenmesi gereken aamir khan filmi. filmin içinde duygusal sahneler olsa da kapanışı güldürmüştür...8,7/10"
Facebook Yorumları
 • comment image

  aamir başganın yine algıyı farklı yöne çekip sonunda kalplerden vurmayı başardığı başka bir eseridir. hindistan da kız ve erkek çocuklar arasındaki farkları, sırf vücut dili kullanan yeni yetme şarkıcıların nasıl göründüğünü, hayallerin peşinden gitmenin nasıl olduğunu, bollywood müziklerinin ihtişamını ve gerçek süperstarların kim olduğunu bir kez daha göstermiştir.

  bizim aktivist yine bombayı patlattı kısaca dostolar. mutlaka gidin izleyin. filmdeki müzikler için:

  (bkz: meghna mishra)


  (hattori hamza - 1 Kasım 2017 00:22)

 • comment image

  aamir khan sever bir kişi olarak beğendiğim fakat bayılmadığım film. yakın zaman önce dangal filmini izlememiş olsaydım daha fazla beğenebilirdim. yalnız, esas kızın annesi rolündeki hüzünlü bakışlı, güzel yüzlü kadın masum ve duru güzellik zaafımı yeniden hatırlatmıştır. bayıla bayıla onu izledim. minik kızın kardeşine, annesine ve onu seven çocuğa davranışlarının da fazla sert bulduğumu ekleyeyim. diğer aamir khan filmleri gibi izlemeye değer bir yapıt.


  (ad astra per aspera - 1 Kasım 2017 22:33)

 • comment image

  pek çok kişinin "amma çok benziyormuşuz hintlilerle" yorumunda bulunduğu film.

  --- spoiler ---

  biz benzemiyoruz anam müslümanlar benziyor. dikkat ettiyseniz söz konusu olan müslüman bir aile ve müslüman bir baba. yani özetle arap kültürünü yaşayan ve benimseyen iki farklı toplumuz.

  yazılanları okuyan da hinduistlerle budistlerle aynı hayatı yaşadığımızı düşünür...

  ---
  spoiler ---


  (elektriklisandalye - 5 Haziran 2018 07:58)

 • comment image

  upuzunluğuna rağmen sürükleyiciliğinde bir sıkıntı barındırmayan, casting harikası aamir khan filmi.

  meher vij'in güzelliğine, masumiyetine ve oyunculuğuna hayran oldum. daha çok görsek kendisini keşke. bu kadın yüzünden gözlerim doldu.

  aamir khan'ın karakterinin üzerinden yaptığı eleştirilere, oyunculuğuna ise bayıldım, bu adam yüzünden de gülümseyerek çıktım salondan.


  (amelie poulain - 31 Ekim 2017 00:30)

 • comment image

  batı medeniyetlerinden seyirciler çok beğenmeyebilir ancak filmdeki karakterler türk kültürüne yakın olduğu için beğendim. yürek kabartan, göz dolduran sahnelere ek olarak aamir khan tatlılığı da var.

  8.5 / 10

  --- spoiler ---

  zamanında hükümet kadın filminde de gözüm çok dolmuştu. başarı hikayelerini severim ancak dar kafaların arasından çıkmış başarılar daha bir içime dokunur.

  filmden sonra anneme sarılıp ağlayasım geldi. bir de hayatımdaki bana inanan, içindeki potansiyeli çıkar diyen insanlara...

  ---
  spoiler ---


  (imjustkillingtime - 28 Ekim 2017 18:25)

 • comment image

  gözümde yaşlar, bir yanımda hayaller ile izlediğim film oldu.

  ...ve iyilikten vazgeçmemeyi bir kez daha içime işledim*

  --- spoiler ---
  herkesin ellerine şifre olarak ismi yazılası bir chintan'ı olmalı;
  gamzelerine kurban.
  ---
  spoiler ---


  (sakindokunmayinbana - 25 Ekim 2017 22:02)

Yorum Kaynak Link : secret superstar