Süre                : 1 Saat 39 dakika
Çıkış Tarihi     : 03 Kasım 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet,Drama,Korku,Heyecanlı
Taglar             : Prequel,üçüncü BÖLÜM
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Carnaby International , The Drone Company
Yönetmen       : Zackary Adler (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Craig Fairbrass (IMDB), Terry Stone (IMDB)(ekşi), Roland Manookian (IMDB), Jamie Foreman (IMDB)(ekşi), Josh Myers (IMDB), Eddie Webber (IMDB), Ian Virgo (IMDB)(ekşi), Andy Beckwith (IMDB), Shaun Ryder (IMDB), Laura McMonagle (IMDB), Emily Wyatt (IMDB), Larry Lamb (IMDB), Stephen Marcus (IMDB), Billy Murray (IMDB), Richard Aloi (IMDB), Marcello Walton (IMDB), Gary Baxter (IMDB), Jason Beeston (IMDB), Chris Bell (IMDB), Michael Bendixen-Cole (IMDB), Mark Stedman (IMDB), Jimmy 'The Bee' Bennett (IMDB), Benny Bereal (IMDB), Conor Boru (IMDB), Emma Bryant (IMDB), Nick Byatt (IMDB), Neil Chapelhow (IMDB), Richard Clark (IMDB), Stephen Coelho (IMDB), Krispian Connor (IMDB), Tony Cook (IMDB), Simon Cotton (IMDB), Brian Croucher (IMDB), Christian Di Sciullo (IMDB), Paddy Doherty (IMDB), Gary Driscoll (IMDB), Daniel Eghan (IMDB), Michael Elkin (IMDB), Joncie Elmore (IMDB), Tony Fadil (IMDB) >>devamı>>

Rise of the Footsoldier 3 ' Filminin Konusu :
Rise of the Footsoldier 3 is a movie starring Craig Fairbrass, Terry Stone, and Roland Manookian. Notorious gangster, Pat Tate, rises through the ranks of Essex's criminal underworld. A prequel to the 'Rise of the Footsoldier'...


 • "giriş bölümleri football factory i andıran, sonraları reservoir dogsa benzeyen film. tribün lideri olan carlton leach* in hayatını anlatmaktadır."
 • "siddet unsurlari goz onunde bulundurarak izlenmesi gerek bir ingiliz filmi. "boyle bir film varmıs hadi izleyelim" diyeceklere duyurulur."
 • "ingiliz aksanı duymak istiyorsanız, izlenemeniz gereken ilk filmlerden birisi. özellikle carlton'a kulak verin."
Facebook Yorumları
 • comment image

  siddet unsurlari goz onunde bulundurarak izlenmesi gerek bir ingiliz filmi. "boyle bir film varmıs hadi izleyelim" diyeceklere duyurulur.


  (resureksiyon - 15 Mart 2008 13:17)

 • comment image

  az önce izlediğim 2007 yapımı film. aşırı şiddet ve kan unsuru içeriyor. türk usulü işkence yöntemlerinin de filmde yer alması enteresan. futbolla çok alakası yok filmin. vurdulu kırdılı sahnesi bol. öyle çerezlik izlenebilir. çok da bi şey beklemeyin ama.


  (nobeard - 25 Aralık 2011 03:29)

 • comment image

  sıkıcılıktan uzak, vasatın üzerinde bir biyoğrafi filmi. daha çok tv filmi havasında olmuş.

  filmin futbolle ilgili olduğunu sanıp izlemeye başlayanlar çok fazla, lakin herhangi bir ilgisi yok. ( ben de arşive bu nedenden almıştım doğrusu )

  filmin şakası "hiç" yok, son derece ciddi bir havada ilerliyor.

  özellikle türk "baran kardeşler" in carlton leach ve arkadaşlarını anasını fena ağlattıkları sahnelerle yükselen heyecan da devamında sürüyor.


  (karinca beli - 31 Mart 2012 21:15)

 • comment image

  son yarim saatinin izlenmesinin yeterli olacagi film.

  filmde herkesin birbirine geleneksel hitap sekli "you fucking cunt" olmakla beraber film suresince bu cumle filme giren cikan her karakter tarafindan en az 1500 kere dile getirilmektedir.

  asiri siddet iceren sahnelerin son yarim saatte azaliyor ve film daha surukleyici bir hal aliyor. gercek goruntuler de filme eklenmis. bu arada range rover mafya arabasi imajini hakkiyla kazanmis, takdir ettim.
  lacivert eski kasa range rover filmin son yarim saatinde basrolde. ozellikle soguk renklerin kullanildigi karli atmosfer mukemmel islenmis.
  ıngiliz tarihine ve kulturune ilgisi olanlara tavsiye ederim.
  bu arada filmdeki muzikler bir harika.


  (kalinixta agapi mou - 9 Eylül 2015 16:59)

 • comment image

  rise of the footsoldier serisinin ilk filmi 2007, ikinci filmi ise 2015* yilinda izliyicilerin begenisine sunulmustur. birkac gun once serinin ucuncu filminin* yapim asamasinda oldugunu "the boys are back and it's time to watch them rise." diyerek duyurdular. ucuncu filmin yonetmenligini, zachary adler ustlenecekmis. ayrica ilk filmden hatirlayacagimiz craig fairbrass, terry stones, roland manookian, ıan virgo ve billy murray gibi isimler de ucuncu filmde yer alacaklarmis.
  ıcimde yine kanin govdeyi goturecegi, cunt gibi sevgi sozcuklerinin havalarda ucusacagi ve haftalik ingiliz aksani dozajimizi almamizi saglayacak tarzta bir film olacakmis gibi bir his var. bekleyip goriciiz efendim.


  (vasquesm - 28 Aralık 2016 18:05)

Yorum Kaynak Link : rise of the footsoldier