Çıkış Tarihi     : 21 Aralık 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama,Tarih
Taglar             : din,Hapishane,Arka giriş seks,Protestan
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Focus Features , Perfect World Pictures , Working Title Films
Yönetmen       : Josie Rourke (IMDB)
Senarist          : Beau Willimon (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Margot Robbie (IMDB)(ekşi), Saoirse Ronan (IMDB), Joe Alwyn (IMDB), David Tennant (IMDB), Guy Pearce (IMDB)(ekşi), Gemma Chan (IMDB)(ekşi), Jack Lowden (IMDB)(ekşi), Martin Compston (IMDB)(ekşi), Brendan Coyle (IMDB), Ismael Cruz Cordova (IMDB), Eileen O'Higgins (IMDB), James McArdle (IMDB), Maria-Victoria Dragus (IMDB), Benny Bereal (IMDB), Liah O'Prey (IMDB), Alex Beckett (IMDB), Fran Targ (IMDB), Martyn Mayger (IMDB), Richard Price (IMDB), Michael Haydon (IMDB), Sean Buchanan (IMDB), Paul Eryk Atlas (IMDB), Lee Starkey (IMDB), Daniel Booroff (IMDB), Christopher McMullen (IMDB), Mark Cross (IMDB), Jordan Turk (IMDB), David Macey (IMDB), Benjamin Coakley (IMDB), Bobby Marno (IMDB), Izuka Hoyle (IMDB), Mick Slaney (IMDB), Chris Grahamson (IMDB), Luke Hobson (IMDB), Thom Petty (IMDB), Adam Stevenson (IMDB), Kal Sabir (IMDB), Mark Oldridge (IMDB), Eldredd Wolf (IMDB), Georgia Burnell (IMDB) >>devamı>>

Mary Queen of Scots (~ Iskoçya Kraliçesi Mary) ' Filminin Konusu :
Mary Queen of Scots is a movie starring Saoirse Ronan, Margot Robbie, and Jack Lowden. Mary Stuart's attempt to overthrow her cousin Elizabeth I, Queen of England, finds her condemned to years of imprisonment before facing execution.


 • "int'l trailer 1türkçe altyazılı fragman"
 • "elizabeth i rolü için margot robbie'yi nasıl bir kafayla cast ettiklerini derin derin düşündürten 2018 yapımı film.elizabeth'in gerçek suretine en çok yaklaşan oyuncu için (bkz: anne-marie duff)."
 • "official trailer"
 • "josie rourke'un biyografik uyarlamasının yeni trailerı buğün yayınlandı."
 • "margot robbie'nin birinci elizabeth'i, saoirse ronan'ın mary stuart'ı canlandıracağı film. 2 kasım 2018'de vizyona girecek."
 • "başının kesilmesi için 15 balta darbesi gerekmişti."
 • "aynı zamanda kraliçe mary'i vanessa redgrave!in canlandırdığı 1972 yapımı olan, 5 dalda oscar a aday olan bir filmide vardır."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bryce dallas howard'ın başrolde olduğu film kraliçe mary'nin yükselişini anlatıyor. warner independent pictures yapımcı firma, prodüktörler ridley scott ve david thompson. çekimler 2005 başında başlıyor.

  kraliçe mary ve kraliçe i. elizabeth, 7. henry tarafindan kuzenlermiş. elizabeth, tahtını her an devirebilecek bir tehdit olarak görüyormuş mary'yi- ki haksız da sayılmazmış çünkü ünvanın asıl sahibi mary olmalıymış. klasik elizabeth dönemi entrikaları..

  kraliçe mary'nin 1565'te yapılmış bir resmi de şöyle:
  http://www.marileecody.com/maryqos/maryqos1.jpg

  bryce dallas howard yavaş ve emin adımlarla star olacak gibi.


  (amphibian - 29 Ekim 2004 14:04)

Yorum Kaynak Link : mary queen of scots