Çıkış Tarihi     : 12 Ekim 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Macera,Drama,Fantazi,Bilim Kurgu
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Berlanti Productions , DC Entertainment , Warner Bros. Television
Yönetmen       : Brad Anderson (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Greg Berlanti (IMDB)(ekşi),Akiva Goldsman (IMDB)(ekşi),Geoff Johns (IMDB)(ekşi),Bryan Edward Hill (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Brenton Thwaites (IMDB)(ekşi), Teagan Croft (IMDB), Anna Diop (IMDB)(ekşi), Lindsey Gort (IMDB), Minka Kelly (IMDB)(ekşi), Ryan Potter (IMDB)(ekşi), Alan Ritchson (IMDB)(ekşi), Jarreth J. Merz (IMDB), Neven Pajkic (IMDB), Rodney Alexandre (IMDB), Carlos Fortin (IMDB), Mark Antony Krupa (IMDB), Alison Mackay (IMDB), David J. MacNeil (IMDB)

Titans (~ Teen Titans) ' Dizisinin Konusu :
Nihai güç için süren mücadele, insanları krallara karşı ve kralları da tanrılara karşı kışkırtmaktadır. Diğer taraftan, tanrılar arasındaki savaş da dünyayı yok edebilecek güçtedir. Bir tanrı olarak doğmuş, ancak insan gibi yetiştirilmiş olan Perseus, ailesini yeraltı dünyasının kinci tanrısı Hades'e karşı korumak konusunda çaresizdir. Kaybedecek hiçbirşeyi kalmayan Perseus, Zeus'un güçlerini ele geçirebilecek ve dünyaya cehennemi yaşatabilecek Hadese karşı, çok tehlikeli bir görevi yönetmeye gönüllü olur. Şeytanlarla ve korkunç canavarlarla olan savaşı kazanmanın tek yolu tanrı olarak güçlerini kabul etmek ve kendi kaderini çizmektir.


 • "dizinin kadrosu oldukça başarılı gözüküyor. bir an önce çıksa da izlesek.hawk & dovebeast boy & raven"
 • "robin’in damian wayne olmaması ile artı puan kazanan dizi. başlayınca şans verilebilir."
 • "dick grayson/robin olarak 28 yaşındaki brenton thwaites seçilmiş. nightwing değil de robin olarak açıklanması garip."
 • "starfire olarak 29 yaşındaki anna diop kadroya katılmış."
 • "13 yaşındaki çocuk aktris teagan croft, raven olarak seçilmiş."
 • "2018'de çıkacak ve internet dizisi olacak gibi duruyor şimdilik."
 • "nightwing, flash, donna troy, arsenal ve tempest'den kurulu jla benzeri bir dc comics takımı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  şu anda resmen "all this has happened before and will happen again" tadında ilerliyor, böyle insanın içine öküz oturtsa da tüm bebeklerini yeniden bir arada gördüğün için de seni mutlu ediyor bu seri, bir yandan.
  -spoiler-
  bence yakında wally rahata erer.
  o yeniden wally west olacağım lafı bile dick ve wally'nin bir süre takımdan uzak kalma kararı aldığı zamanları hatırlattı bana. donna,roy ve wally üçgeni bile döndü. donna yine koca bir karmaşa içinde. yahu artık bu üçlüyü bari aşk hayatı yönünden parçalamayın. üçü hep birlikte olsun, ne var, yani? hıh! her neyse, wally'nin uzun süre böyle kalacağını sanmıyorum. işler biraz daha eski şekline oturacak flash açısından, bence. yazarlar daha fazla yok etmek istemiyorlar wally'i ki geri döndürdüler. damian'ın yaptıkları wally'e güçlerini değişik bir yönden kullanım şansı dahi verebilir, belki. tabi kalpten gitmezse. (evet, wally, pun intended)
  -
  spoiler-


  (fasulyenin hayalleri - 15 Ekim 2017 10:15)

 • comment image

  bu dizi için yapılan her cast seçimi, bu dizi için olan heyecanımı öldürüyor.

  küçücük bir kızı, raven olarak seçtiler.

  yaşlı bir siyahi kadını, kızıl saçlı turuncuya kaçık tenli bir uzaylı * olarak seçtiler.

  şimdi de karizmatik nightwing için kekonun birini seçmişler.

  bence rezillik bu abd dizi ve filmlerindeki bazı seçimler. bu söylediklerim tamamen ırkçılıktan uzak. zamanında bu karakterler yaratılırken abd'de ırkçılık fazlaydı. o yüzden çoğu karakter beyaz kökenli. hollywood'un bunu değiştirmesi en azından değiştirmek istemesi normal. ama gidip de saçma saçma kararlar almayın amk ya.

  the flash dizisi de orijinalinde kızıl saçlı beyaz tenli iris westi siyahi yapmıştı. üstüne üstlük iris west ile barry allenı üvey kardeş yapmıştı.

  beyaz sue stormun kardeşi johnny "alev adam" storm'u da siyahi yapmışlardı fantastic four filminde.

  hollywoodun şu saçmalığı bırakması gerekiyor artık. black panhter'i beyaz bir adam oynasa olur mu amk? yada süpermen'in değiştini? yada batman'i bambaşka garip birşey olduğunu? cyborg'u mesela beyaz oynasa olur mu? yada ne bileyim kedi kadının, aquman'in, süpergirl'ün, wonder woman'ın, harley quinn'in, joker'in siyahi olduklarını ? bu liste uzar gider.

  değiştirmeyin bazı önemli karakterlerin orijinal hallerini ve hikayelerini.


  (bfabuleyla - 1 Eylül 2017 12:24)

Yorum Kaynak Link : titans