Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 19 Ağustos 2016 Cuma, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aksiyon,Komedi,Drama
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Peter Atencio (IMDB)
Senarist          : Dave Callaham (IMDB)(ekşi),Kevin Costello (IMDB),Wes Tooke (IMDB),Ashley Wigfield (IMDB),Vinnie Wilhelm (IMDB)
Oyuncular      : Jean-Claude Van Damme (IMDB)(ekşi), Kat Foster (IMDB), Moises Arias (IMDB)(ekşi), Bar Paly (IMDB)(ekşi), Tim Peper (IMDB), Phylicia Rashad (IMDB)(ekşi), Deren LeRoy (IMDB), Winston James Francis (IMDB), Filip Van Damme (IMDB), Carlo Rota (IMDB), Alex Carter (IMDB), Richard Schiff (IMDB), Edouard Holdener (IMDB), Christopher Naoki Lee (IMDB), Sylvianne Chebance (IMDB), Heather Anne Campbell (IMDB), Alice Haig (IMDB), Richard Nunez (IMDB), Brandon Melendy (IMDB), Brian Hanford (IMDB), Kevin Michael Walsh (IMDB), Mohamed Dione (IMDB), Tait Fletcher (IMDB), Nick Gracer (IMDB), Nicolas Pajon (IMDB), DeMark Thompson (IMDB), Toby Wilson (IMDB), Michael Malarkey (IMDB), Ashley Wigfield (IMDB), Stacey Danger (IMDB), Seri DeYoung (IMDB), Ian Fisher (IMDB), Devon Barnes (IMDB), Sam Kryszek (IMDB), Leah Lamarr (IMDB), Chris Palermo (IMDB), Alexander Rosenkreuz (IMDB), Daniel Hernandez (IMDB), Carlis Shane Clark (IMDB), Shanynn Samiyah Covington (IMDB) >>devamı>>

Jean-Claude Van Johnson (~ Zan Klod Van Dzonson) ' Dizisinin Konusu :
2016'da pilot bölümü yayınlanan dizinin devamı, 2017 yılının sonunda gelecek.


 • "bugün itibari ile 6 bölüm olan ilk sezonu amazonda yayinlanmistir."
 • "çok eğlenceli olmuş, absurt sevmem ama gerçekten yakıştırmışlar, olmuş dizidir."
 • "çok eğlenceli bir iş olmuş. van damme harika oynuyor."
Facebook Yorumları
 • comment image

  jcvd'ı içli içli ağlarken görebileceğimiz bir pilot bölüm olmuş. ilk izlenimim, saçmalığıyla izlenebilirliğini arttırdığı yönünde. jcvd'nin her zaman kredisi var bende, her zaman izlerim onu, belki de ondan böyle düşünüyorum.


  (mjorate - 21 Ağustos 2016 17:05)

 • comment image

  efsanenin marjinal haliyle geri dönüşüdür.

  marjinal diyorum çünkü hakkaten çok geyik lan! bir çok sahnede bildiğin kahkaha attım. jcvd yaşlanmış evet ama o vücut ne lan öyle. tamam biz de spor yapıyoruz biz de kaslarımıza özen gösteriyoruz da o yaşta bu nasıl bir özendir arkadaş.

  bu hede tutar bence ve ilk izleyenlerden olup tavsiye edenler listesine adınızı yazdırın derim. swh

  özetle; izleyin lan! jcvd bu sefer kendiyle ciddi ciddi toşak geçmiş.

  --- spoiler ---

  fabrikadaki dövüş sahnesinde güvenlik görevlilerinin liderinin jcvd'a saldırmadan önce '' hayır, hayır teker teker. yoksa birbirinizin yoluna çıkarsınız, kafanız karışır. '' cümlesi beni benden almıştır. bu sahneden önce kan sporuna gönderme yapan yönetmen bozuntusu gerekli açıklamayı yapmıştır. swh
  ---
  spoiler ---


  (huguker - 1 Eylül 2016 02:34)

 • comment image

  jcvd filminin komedi unsurlarıyla revize edilmiş hali. ama ne revize gerçekten de inanılmaz samimi ve inanılmaz eğlenceli. özellikle çocukluğunu tv izleyerek geçirmiş, dövüş filmlerine aşina; 80-90 nesli için bulunmaz bir marjinallikte.


  (fena huylu stanzo - 5 Eylül 2016 22:59)

 • comment image

  devamının gelmemesiyle üzen dizidir. neden devam etmediğine dair bir açıklama da yapılmadı. ya da yapıldı ama benim haberim yok.

  edit: krang nick'li yazardan gelen bilgiye göre yönetmeni sene sonunda 5 bölüm geleceğini duyurmuş. sevindirici bir haber.


  (halitkin - 4 Haziran 2017 18:43)

 • comment image

  10 numara dizi olmuş, jcvd'ın kendi filmlerine yaptığı göndermeler, gönderme dediğime bakmayın yerli yersiz bulduğu her ortamda filmlerinin adını tek tek sayıyor.
  eski şöhretinin kalmadığının farkında olması, kendisini tanıyan birisi çıkınca içten içe sevinmesi vs. çok komik olmuş. dövüş sahnelerinin yaşattığı nostaljinin tadı ise bambaşka.

  --- spoiler ---

  blockbuster video

  ---
  spoiler ---


  (xaxxbczczaaxax - 16 Aralık 2017 20:07)

 • comment image

  jean claude van damme'ın hem kendisini hem de johnson kod adlı bir gizli ajanı eş zamanlı oynadığı aksiyon, komedi ortaya karışık dizidir. dizinin komedi kısmından ben hafiften bir chuck tadı aldım. aksiyonlu sahneler ise klasik jean claude van damme zaten.

  itiraf etmeliyim ki dizinin sonunu çok güzel bağladılar. efsane yapımlar bile en sonunda saçmalayıp izleyiciye "bu mu ya!" diye isyan ettirirken sadece 6 bölümcük bu minik dizi, kendinden beklenmeyecek şekilde iyi bir final yaparak takdirimi kazandı.


  (gemideki kedi - 28 Aralık 2017 12:58)

Yorum Kaynak Link : jean claude van johnson