Süre                : 1 Saat 33 dakika
Çıkış Tarihi     : 26 Ocak 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Allegiance Theater , 2929 Productions
Yönetmen       : Ben Lewin (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Michael Golamco (IMDB),Michael Golamco (IMDB)
Oyuncular      : Dakota Fanning (IMDB)(ekşi), Alice Eve (IMDB), Toni Collette (IMDB)(ekşi), Lexi Aaron (IMDB), Dominique Brown (IMDB), Brittanie Sanders (IMDB), Cindy Miyashiro (IMDB), Lara Lihiya (IMDB), Dan Cordell (IMDB), Tony Revolori (IMDB), Blaster (IMDB), Michael Stahl-David (IMDB), Matt Corboy (IMDB), River Alexander (IMDB), Matthew Cardarople (IMDB), Bill Kottkamp (IMDB), Edward Hong (IMDB), Madeleine Murden (IMDB), Farrah Mackenzie (IMDB), B Z Cullins (IMDB), Denise Dowse (IMDB), Ana Rey (IMDB), Poppy Gagnon (IMDB), Jessica Rothe (IMDB), Shawn Roe (IMDB), Heath McGough (IMDB), Marla Gibbs (IMDB), Roger V. Burton (IMDB), Todd Wagner (IMDB), Stephanie Allynne (IMDB), Jacob Wysocki (IMDB), John Prosky (IMDB), Rigo Obezo (IMDB), Laura Innes (IMDB), David Brisbin (IMDB), Patton Oswalt (IMDB), Robin Weigert (IMDB), Roger Berard (IMDB), Joseph A. Nunez (IMDB), William Stanford Davis (IMDB) >>devamı>>

Please Stand By (~ Lütfen Beklemede Kal) ' Filminin Konusu :
Please Stand By is a movie starring Dakota Fanning, Alice Eve, and Toni Collette. A young autistic woman runs away from her caregiver in an attempt to submit her manuscript to a "Star Trek" writing competition.


 • "(bkz: standby)"
 • "planımda pek görmek istemediğim ibare."
 • "(bkz: on stand by)"
 • "yedek reklam yeri. kesin rezervasyon yapılmayıp ancak yer olduğunda yayınlanması koşuluyla daha uygun fiyatla satılan reklam yeri ve bu şartlardaki anlaşmalara verilen isim."
 • "kabin memuru dramı olarak literatüre geçebilir. hele ki yatı olarak patlarsa, "al stand by oynarsın" ekolüne uygun bir buhran bunalım devreye girer. *"
 • "imf'yle yapılan bir anlaşma türü."
 • "havacılık terminolojisnde "az bekle ciğerim" anlamına gelen sözcük."
Facebook Yorumları
 • comment image

  havacılıkta, yer ile pilot arasındaki "lütfen bekleyin" ifadesi. bekle talimatı alan tarafın cevap vermemesi gerekliliği ile birlikte pek hayra alamet bir ifade olduğu söylenemez, bellidir ki birilerinin başı derttedir..


  (mestan - 8 Temmuz 2004 13:11)

 • comment image

  yedek reklam yeri. kesin rezervasyon yapılmayıp ancak yer olduğunda yayınlanması koşuluyla daha uygun fiyatla satılan reklam yeri ve bu şartlardaki anlaşmalara verilen isim.


  (dolce vita - 15 Temmuz 2015 21:55)

 • comment image

  kabin memuru dramı olarak literatüre geçebilir. hele ki yatı olarak patlarsa, "al stand by oynarsın" ekolüne uygun bir buhran bunalım devreye girer. *


  (chakabum - 19 Ocak 2016 17:27)

 • comment image

  elektrikli ürünlerdeki güç düğmesi işareti, uluslararası elektroteknik komisyonu 1973'te standart hale getirdiğinden beri sıradan bir işarettir ancak aslında birkaç yüzyıldan beri gayri resmi olarak kullanılmaktadır. eski elektronik teçhizatların, ortaya çıkan dil engellerini aşmak üzere daha sonra iki elemanlı 1 ve 0'a evrilen, bir ışık düğmesi gibi açık ve kapalı durumunu gösteren düğmeleri vardı. bu iki düğmenin işlevini yerine getiren tek bir düğme ortaya çıkınca 1, 0'ın içine taşındı. yeni dizayn hemen benimsendi ve bütün elektronik aletlerin üzerinde görünür oldu. ancak en sıradışı ve elektronik dışı kullanımı ny city kondomlarının paketinde oldu.
  https://en.wikipedia.org/wiki/power_symbol
  http://www.logodesignlove.com/…g-the-standby-symbol


  (113815 - 2 Şubat 2017 23:11)

Yorum Kaynak Link : stand by