Süre                : 1 Saat 53 dakika
Çıkış Tarihi     : 04 Nisan 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Komedi,Drama
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Amazon Studios , Anonymous Content , Big Indie Pictures
Yönetmen       : Gus Van Sant (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Gus Van Sant (IMDB)(ekşi),John Callahan (IMDB),Gus Van Sant (IMDB)(ekşi),Jack Gibson (IMDB),William Andrew Eatman (IMDB),John Callahan (IMDB)
Oyuncular      : Joaquin Phoenix (IMDB)(ekşi), Jonah Hill (IMDB), Rooney Mara (IMDB)(ekşi), Jack Black (IMDB)(ekşi), Beth Ditto (IMDB), Olivia Hamilton (IMDB), Udo Kier (IMDB)(ekşi), Kim Gordon (IMDB)(ekşi), Carrie Brownstein (IMDB), Emilio Rivera (IMDB), Ken Tatafu (IMDB), Angelique Rivera (IMDB), Rebecca Rittenhouse (IMDB), Anne Lane (IMDB), Rebecca Field (IMDB), Alexandra W.B. Malick (IMDB), Amir Talai (IMDB), Peter Banifaz (IMDB), Kyle Dunnigan (IMDB), Santina Muha (IMDB), Daniella Garcia-Lorido (IMDB), Christopher Thornton (IMDB), Edgar Momplaisir (IMDB), Joseph Baken (IMDB), Ron Perkins (IMDB), Heather Matarazzo (IMDB), Michael Chow (IMDB), Ryan Meharry (IMDB), John Bishop (IMDB), Ronnie Clark (IMDB), Toni Charline (IMDB), Jessica Uhler (IMDB), Jonathan Erickson Eisley (IMDB), Lou Wilson (IMDB), John Balma (IMDB), Nicholas Rutherford (IMDB), Ramy Youssef (IMDB), Robby Rasmussen (IMDB), Jessica Andres (IMDB), Jahmin Assa (IMDB) >>devamı>>

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot (~ Merak Etme, Fazla Uzaklasamaz) ' Filminin Konusu :
Alkolik bir adam olan John Callahan (Joaquin Phoenix), çok içtiği bir gece karıştığı trafik kazası sonucu felçli kalır. Kendisini bu hale getiren herkese ve kendisine öfke dolu alan genç adam, hayatını bir nebze olsun olumlu bir yöne oturtabilmek için atması gereken en önemli adımın alkol bağımlılığından kurtulmak olduğuna ikna olur. Bunun için de Donnie'nin (Jonah Hill) standart terapilerden biraz farklı yöntemler uyguladığı alkolle mücadele grubuna katılır. Bu dönemde de parmaklarını tam olarak kullanamamasına rağmen karikatüre olan yeteneğini keşfeder. Filmde ünlü Amerikalı karikatürist John Callahan'in (1951-2010) yaşam ve kendini yeniden buluş öyküsü konu ediliyor.


  • "trailer'ı gelmiş, yayın tarihi mayıs 2018 olan yeni gus van sant filmi."
  • "berlinale'de izlediğim, bütün salonu gülmekten haşat etmiş gus van sant'ın son filmidir."
Facebook Yorumları