IMDB Puanı   : 8
Oy Sayısı         : 108
Çıkış Tarihi     : 03 Ağustos 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Animasyon,Macera,Komedi
Taglar             : Peynirle uğraşmak,Büyülü gerçekçilik,Disney
Ülke                : USA
Yönetmen       : Marc Forster (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Thomas McCarthy (IMDB),A.A. Milne (IMDB)(ekşi),Alex Ross Perry (IMDB)(ekşi),Allison Schroeder (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ewan McGregor (IMDB), Hayley Atwell (IMDB)(ekşi), Chris O'Dowd (IMDB)(ekşi), Toby Jones (IMDB)(ekşi), Peter Capaldi (IMDB)(ekşi), Mark Gatiss (IMDB)(ekşi), Sophie Okonedo (IMDB), Jim Cummings (IMDB)(ekşi), Brad Garrett (IMDB), Oliver Ford Davies (IMDB), Adrian Scarborough (IMDB), Roger Ashton-Griffiths (IMDB), Bern Collaco (IMDB), Gintare Beinoraviciute (IMDB), Nick Mohammed (IMDB), Paul Chahidi (IMDB), Vivien Bridson (IMDB), Roy Beck (IMDB), Bronte Carmichael (IMDB), Tim Ingall (IMDB), Karol Steele (IMDB), Gino Picciano (IMDB), Kumud Pant (IMDB), Jeremy Oliver (IMDB), Raj Ghatak (IMDB), Lee Asquith-Coe (IMDB), Jackson Kai (IMDB), Wyatt Dean Hall (IMDB), Orton O'Brien (IMDB), Dean Middhat (IMDB), Chloé Worrall (IMDB), Abbey Denne (IMDB), Sharron Spice (IMDB), Elsa Minell Solak (IMDB), Kai Williams (IMDB), Richard Price (IMDB)

Christopher Robin (~ Christopher Robin: Um Reencontro Inesquecível) ' Filminin Konusu :
An adult Christopher Robin, who is now focused on his new life, work, and family, suddenly meets his old friend Winnie the Pooh, who returns to his unforgotten childhood past to help him return to the Hundred Acre Wood and help find Pooh's lost friends. Written by Jon Meyer


 • "(bkz: robin christopher)"
 • "çocukluğumun en mâsum, en optimistik çizgi filmi winnie the pooh'un, baş karakteri. ayrı bir sempati duyardım bu çocuğa karşı. ve ne tuhaftır ki ona garip bir özlem duymaktayım."
 • "(bkz: winnie the pooh/#37246964)"
 • "winnie the pooh ve christopher robin’in orijinal halleri, 1927."
 • "ted filminin yetişkinler için versiyonu olmuşa benziyor."
 • "(bkz: trt den domuzlu cizgi filme sansur)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  çocukluğumun en mâsum, en optimistik çizgi filmi winnie the pooh'un, baş karakteri. ayrı bir sempati duyardım bu çocuğa karşı. ve ne tuhaftır ki ona garip bir özlem duymaktayım.


  (tatli biber - 5 Haziran 2011 15:56)

 • comment image

  asosyal moronun tekidir.

  bir tane bile arkadaşı yoktur bu pezevengin. zaten anası babası da orospu çocuğu. kalkmış dağın başında bir eve yerleşmişler. ne bir komşuluk ne bir mahalle kültürü ne bir şey.. nasıl sosyal çevre edinsin o çocuk? insan bulsa bile, insanlarla iletişime geçmek gibi bir fikir bile uyanmaz zihninde. çocuğun öyle bir algısı yok ki garip.. godoş babası da ne iş yapıyorsa artık hayvan! köşk gibi ev yaptıracak parası var ama işe nasıl gelip gidiyor ya da gidiyor mu ne bok yiyor belli değil..

  ehh insan yaratılış itibariyle sosyal bir canlı malum. bu sabi de ne yapsın, etrafta bir tane bile insan olmayınca ayılarla, kaplanlarla, tavşanlarla, domuzlarla, eşeklerle arkadaşlık ediyor.. oha! eşeklerlee?!!

  kanımca bu çocuk şizofreni mi deniyor o rahatsızlığa emin değilim ama, ondan olabilir. hayaller görüyorlar olmadık şeyler zannediyorlar falan ya, ondan.. bu çocuk da hayali arkadaşlar görüyor olabilir gayet. hea "hayali arkadaş görüyorsa niye insan değil de hep hayvan" diyecek olabilirsiniz. e çocuk sürekli hayvanları görüyor o dağ başında.. bir tane bile insan görmüyor ki..

  bu arada dikkatinizi çektiyse, o despot anasını insandan saymıyorum tabii.. babası desen, hiç göremedik pezevengi..

  aaa!! bi dakka lann??

  edit: hicmimar son halini paylaştı. buyrun, olacağı buydu; http://imgur.com/1xkjre1


  (lazor - 17 Nisan 2012 13:24)

 • comment image

  uzun zamandır bir film için bu kadar heyecanlanmamıştım. çocukluğuma döndüm pooh'yu görünce. sabah erkenden kalkıp tv'nin başına geçme sebebimdi bu çizgi film. ayrıca jim cummings de varmış filmde.
  aynen böyleyim


  (ortayakor - 7 Mart 2018 00:35)

Yorum Kaynak Link : christopher robin