Süre                : 1 Saat 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 27 Temmuz 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama
Ülke                : USA
Yapımcı          :  June Pictures , Nine Stories Productions , Sight Unseen Pictures
Yönetmen       : Paul Dano (IMDB)
Senarist          : Paul Dano (IMDB),Richard Ford (IMDB),Zoe Kazan (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jake Gyllenhaal (IMDB)(ekşi), Carey Mulligan (IMDB)(ekşi), Ed Oxenbould (IMDB)(ekşi), Bill Camp (IMDB)(ekşi), Zoe Margaret Colletti (IMDB)(ekşi), Lexi Anastasia (IMDB), Cate Jones (IMDB), Blaine Maye (IMDB), Darryl Cox (IMDB), Mollie Milligan (IMDB), Travis W Bruyer (IMDB), Laurie Cummings (IMDB), Kami King (IMDB), JR Hatchett (IMDB), Jennifer Rogers (IMDB), Jay Dee (IMDB), Trey Walpole (IMDB), J. Alan Davidson (IMDB), Kristen Melling (IMDB), Kaye Brownlee-France (IMDB), Richard L. Olsen (IMDB), Ginger Gilmartin (IMDB), Avery Bagenstos (IMDB), Devin Montgomery (IMDB), Connie Lynn Moore (IMDB), Sara Moore (IMDB), Stacy Casaluci (IMDB), Jordan Preston (IMDB), Dustin Wilson (IMDB), Matt Coulson (IMDB), Michael Gibbons (IMDB), Nick Marchetti (IMDB), John Reimer (IMDB), Kathy Kelly Christos (IMDB), Ashton Moffitt (IMDB), Nick Swezey (IMDB), Ronnie Felts (IMDB), Stephanie Ballard (IMDB), Tom Huston Orr (IMDB), Marshall Virden (IMDB) >>devamı>>

Wildlife (~ Yangin Yeri) ' Filminin Konusu :
Senaryosu ünlü oyuncular Paul Dano ve Zoe Kazan tarafından yazılan Yangın Yeri, aynı isme sahip olan 1990 tarihli Richard Ford romanına dayanıyor. Ailesi 1960'lı yıllarda Montana'ya taşınan 14 yaşındaki Joe'nun golf oyuncusu olan babası işsiz kalır. Annesi Jeanette ise başka bir erkekle ilişki yaşamaktadır. Joe ebeveynlerinin duygusal yıkımları arasında sıkışmıştır. Evlerine çok uzak olmayan ormanlık bir bölgede yangın çıktığında babası gönüllü olarak yangın söndürme ekibine katılır. Joe ise evde babasından boşalan yetişkin erkek rolünü devralarak ailesini bir arada tutmaya çalışacaktır.


 • "düşünen adam paul dano nasıl bir iş çıkardı merak ediliyor. jake gyllenhaal ve carey mulligan casttan öne çıkan isimler. imdb"
 • "(bkz: girlschool) adlı grubun (bkz: screaming blue murder) albümüne ait bir parçadır."
Facebook Yorumları
 • comment image

  paul dano'nun yonetmenligini yaptigi ve senaryosunu zoe kazan ile birlikte richard ford'un ayni isimli romanindan uyarladigi ilk uzun metraj filmi. 2018 yapimi ve 104'.

  carey mulligan, jake gyllenhaal, ed oxenbould ve zoe margaret colletti basrolleri paylasiyor.
  1960'larda montana'da gecen film dagilan bir ailenin hikayesini ergenlik cagindaki ogullarinin gozunden anlatiyor.

  ilk gosterimleri sundance ve cannes'da yapilan film odul alamasa da dano'nun ilk yonetmenlik deneyimine dair olumlu elestiriler aldi. ozellikle mulligan'in hayatinin performansi gibi ovguler geldi.

  film a.b.d.'de ekimde gosterime girecek. henuz turkiye icin duyurulmus bir tarih yok.


  (lyrid - 30 Mayıs 2018 03:10)

Yorum Kaynak Link : wildlife