Çıkış Tarihi     : 18 Ocak 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Drama,Fantazi
Taglar             : Druid,Kabile,Celt,asker,kadın savaşçı
Ülke                : ABD,İngiltere
Yapımcı          :  Amazon Studios , Film United , Neal Street Productions
Yönetmen       : Luke Watson (IMDB), Rob Savage (IMDB), Sheree Folkson (IMDB), Christoph Schrewe (IMDB), Lisa James-Larsson (IMDB)(ekşi), Metin Hüseyin (IMDB), Susan Tully (IMDB)
Senarist          : Jez Butterworth (IMDB)(ekşi),Tom Butterworth (IMDB),James Richardson (IMDB),Terry Cafolla (IMDB),Richard McBrien (IMDB)
Oyuncular      : Eleanor Worthington-Cox (IMDB), David Morrissey (IMDB)(ekşi), Kelly Reilly (IMDB)(ekşi), Nikolaj Lie Kaas (IMDB)(ekşi), Liana Cornell (IMDB), Gershwyn Eustache Jnr (IMDB), Mackenzie Crook (IMDB)(ekşi), Barry Ward (IMDB)(ekşi), Stanley Weber (IMDB), Joe Armstrong (IMDB), Fortunato Cerlino (IMDB), Callie Cooke (IMDB), Aaron Pierre (IMDB), Zoë Wanamaker (IMDB), Julian Rhind-Tutt (IMDB), Ian McDiarmid (IMDB), Hugo Speer (IMDB), Annabel Scholey (IMDB), Daniel Caltagirone (IMDB), Zaqi Ismail (IMDB), Abigail Rice (IMDB), Peter Hosking (IMDB), Chris Luck (IMDB), Jodie McNee (IMDB), Rhys Yates (IMDB), Paul Dean (IMDB), Michael Pitthan (IMDB), Jack Roth (IMDB), Oengus MacNamara (IMDB), Jakub Laurych (IMDB), Helena Holmes (IMDB), Erik Madsen (IMDB), James McVan (IMDB), René Zagger (IMDB), Timur Sibatov (IMDB), Joseph Harmon (IMDB), Joachim Bird (IMDB), Stewart Moore (IMDB), Ben Bradshaw (IMDB), Brian Caspe (IMDB) >>devamı>>

Britannia (~ Brytania) ' Dizisinin Konusu :
Milattan sonra 43 yılında Roma İmparatorluk Ordusu hem kararlı hem de dehşete düşmüş bir halde ,savaşçı kadınlar ve ruhban sınıfı üyeleri tarafından yönetilen Britanya'nın kalbi Kelt'in gizemli topraklarını yok etmek için geri döner.


 • "unlu italyan hazir mutfak ureticisi veneta cucine nin 2001 yili icin cikardigi ingiliz tarzi, masif kiraz ve vanilya rengi lake kapaklara sahip model"
 • "ultima online'nın geçtiği kıtanın adı."
 • "yurtdışında got alternatifi olabileceği yorumları yapılmaya başlanmış dizi. bi rome alternatifi olsa bile öper başımıza koyarız.aha link"
 • "ekim'de geliyormuş. oldukça iddialı. bakalım."
 • "yeni karakter fotoğrafları yayınlanan dizi.bkz: cait & divisbkz: queen antediabkz: veranbkz: veran & aulus plautiusbkz: aulus plautius & kerra"
 • "ilk gelen puan ve yorumlarla yere çakılan iddialı dizi.edittania: 7.1 ile başladı 6.3 e düştü. o kadar da para dökmüşler."
 • "ilk bölümünü bugün izledim ve beğenmedim. ne viking ne de game of thorones ile kıyaslanabilir ve ayrıca şiddet ve seksüel eğilimler sansürlenmiş gibi geldi. ilerleyen bölümlerde göreceğiz artık."
Facebook Yorumları
 • comment image

  unlu italyan hazir mutfak ureticisi veneta cucine nin 2001 yili icin cikardigi ingiliz tarzi, masif kiraz ve vanilya rengi lake kapaklara sahip model


  (dubur - 17 Mayıs 2001 04:37)

 • comment image

  yurtdışında got alternatifi olabileceği yorumları yapılmaya başlanmış dizi. bi rome alternatifi olsa bile öper başımıza koyarız.

  aha link


  (zorba - 1 Eylül 2017 12:05)

 • comment image

  her ne kadar konusmak icin erken olsa da dengeli ve titiz bir is olmasini umuyorum. dengeden kastim, dur lan uzatmayayim yukarida bir arkadasimiz da yazmis en azindan rome gibi olsun iste. karakterler arasi orgu, genel olarak donemi iyi yansitmasi ve yine bu karakterleri genel atmosfere ve olay akisina iyi yedirmeyi basarirlarsa yurur giderler. son olarak, su donem islerine modern -mi desem ne desem- muzikleri tanitima jenerige koyma isini kim baslattiysa allah tepesinden baksin. isin epik kismini torpuluyor.


  (uzunbacakli edward - 4 Kasım 2017 19:44)

 • comment image

  ilk gelen puan ve yorumlarla yere çakılan iddialı dizi.

  edittania: 7.1 ile başladı 6.3 e düştü. o kadar da para dökmüşler.


  (kumrengi - 20 Ocak 2018 18:24)

 • comment image

  ilk bölümünü bugün izledim ve beğenmedim. ne viking ne de game of thorones ile kıyaslanabilir ve ayrıca şiddet ve seksüel eğilimler sansürlenmiş gibi geldi. ilerleyen bölümlerde göreceğiz artık.


  (fraud - 22 Ocak 2018 15:09)

 • comment image

  ilk bölüm itibariyle fena değil dediğim dizi. şu tarihi yapımlara güncel veya güncele yakın müzikli jenerik yapmayın be kardeşim, sizi bilmem ama benim hvaya girmeme engel oluyor. dizinin geneline bakarsak çok ilginç bir dengedeymiş hissi verdi bana. yani diğer birkaç bölümü daha görmek lazım. çünkü şu halinin verdiği sinyaller, iyi iş olur veya batar oranları bende 50-50 şeklinde.


  (uzunbacakli edward - 24 Ocak 2018 12:16)

Yorum Kaynak Link : britannia