Süre                : 22 dakika
Çıkış Tarihi     : 03 Ocak 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  ABC Studios
Yönetmen       : Pete Chatmon (IMDB), Eric Dean Seaton (IMDB)(ekşi), Steven Caple Jr. (IMDB), Kabir Akhtar (IMDB), Samantha Bailey (IMDB), Todd Biermann (IMDB), Kevin Bray (IMDB), Marta Cunningham (IMDB), John Fortenberry (IMDB), Stella Meghie (IMDB), Amy York Rubin (IMDB), Silver Tree (IMDB), Steven K. Tsuchida (IMDB)
Senarist          : Kenya Barris (IMDB)(ekşi),Larry Wilmore (IMDB)(ekşi),Ali Kinney (IMDB),Doug Hall (IMDB),Alexandra Decas (IMDB),Melanie Kirschbaum (IMDB),Vanessa McGee (IMDB),Jenifer Rice-Genzuk (IMDB),Hale Rothstein (IMDB),Kara Brown (IMDB),Craig Doyle (IMDB),Gus Hickey (IMDB),Helen Krieger (IMDB),Emily G. Miller (IMDB),Jordan Reddout (IMDB),Chad Sanders (IMDB),Isaac Schamis (IMDB),Danny Segal (IMDB),Chris Spencer (IMDB),Elaine Welteroth (IMDB),Crystal Jenkins (IMDB),Lisa McQuillan (IMDB)
Oyuncular      : Yara Shahidi (IMDB)(ekşi), Trevor Jackson (IMDB), Francia Raisa (IMDB)(ekşi), Emily Arlook (IMDB), Jordan Buhat (IMDB), Chloe Bailey (IMDB)(ekşi), Halle Bailey (IMDB), Luka Sabbat (IMDB), Deon Cole (IMDB), Chris Parnell (IMDB), Da'Vinchi (IMDB), Daniel Simmons (IMDB), Anthony Anderson (IMDB), Miles Dausuel (IMDB), Barrett Carnahan (IMDB), Rique (IMDB), Blake Young-Fountain (IMDB), Emil Beheshti (IMDB), Motown Maurice (IMDB), Jazzman Collins (IMDB), Laci Kay (IMDB), Sumier Mention (IMDB), Danielle Hoetmer (IMDB), Cate Cohen (IMDB), Tyler Osterkamp (IMDB), Tracee Ellis Ross (IMDB), Michael Cognata (IMDB), Abena Ansah (IMDB), Jules Hartley (IMDB), Gavin Leatherwood (IMDB), Nicole Olney (IMDB), Elijah R. Reed (IMDB), Mona Sishodia (IMDB), Peter Adrian Sudarso (IMDB), Nicholas Tuttle (IMDB), Elaine Welteroth (IMDB), Matthew Bohrer (IMDB), Kareem J. Grimes (IMDB), Mueen Jahan Ahmad (IMDB), Cari Champion (IMDB) >>devamı>>

Grown-ish ' Dizisinin Konusu :
Grown-ish is a TV series starring Yara Shahidi, Trevor Jackson, and Francia Raisa. A spinoff of ABC's "Black-ish," Zoey Johnson is off to college and must live outside the nest, dealing with drugs, sex, and relationships along the...

Facebook Yorumları
 • comment image

  abc kanalında yayınlanan black-ish dizisinin freeform kanalında yayınlanan uzantısı*. başta adının college-ish olması planlanıyordu ancak prodüksiyon sürecinde şimdiki adını* aldı.

  ilk 5 bölüm itibariyle kendi ayaklar üzerinde durabilen ve ana dizisiyle aynı kitleye hitap etme kaygısı olmayan bir dizi olduğunu gösterdi.

  ana dizideki johnson ailesinin en büyük kızı olan zoey'nin üniversite maceralarına odaklanıyor. kendisine de her telden çalan bir grup arkadaşı eşlik ediyor.

  kahkaha efekti olmaması artık komedi dizileri için çok rastladığımız bir durum olsa da benim için hala büyük bir artı. dördüncü duvarı* yıkan bir dizi olması ise herkesin hoşuna gitmeyecek bir özellik olsa da ben beğendim.

  kısacası özellikle 30 yaş altına hitap eden, bana göre çerezlik olmanın bir tık üstünde sevimli bir dizi. tavsiye ederim.


  (delidr - 25 Ocak 2018 22:41)

Yorum Kaynak Link : grown-ish