Süre                : 1 Saat 35 dakika
Çıkış Tarihi     : 16 Ağustos 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Macera,Heyecanlı
Ülke                : USA
Yapımcı          :  STX Entertainment , Huayi Brothers Pictures , Closest to the Hole Productions
Yönetmen       : Peter Berg (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Lea Carpenter (IMDB),Graham Roland (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Mark Wahlberg (IMDB)(ekşi), Lauren Cohan (IMDB)(ekşi), Ronda Rousey (IMDB), John Malkovich (IMDB)(ekşi), Sala Baker (IMDB)(ekşi), Iko Uwais (IMDB)(ekşi), Terry Kinney (IMDB)(ekşi), Jessica Dawson Strong (IMDB), Poorna Jagannathan (IMDB), Sam Medina (IMDB), Alexandra Vino (IMDB), Nikolai Nikolaeff (IMDB), Lauren Mary Kim (IMDB), Raven Wynn (IMDB), Carlo Alban (IMDB), Myke Holmes (IMDB), Emily Skeggs (IMDB), Elle Graham (IMDB), Yadi Nieves (IMDB), Rick Perez (IMDB), Sean Avery (IMDB), Billy Smith (IMDB), Chae-rin Lee (IMDB), Michael Pierino Miller (IMDB), Keith Arthur Bolden (IMDB), Vince Canlas (IMDB), Alla Green (IMDB), Brandon Scales (IMDB), David Garelik (IMDB), Ariel Felix (IMDB), Trevor Gretzky (IMDB), Natasha Goubskaya (IMDB), John Gettier (IMDB), Forrest Briggs (IMDB), Jenique Hendrix (IMDB), Rich Rutherford (IMDB), Rama Ramadhan (IMDB), Sam Looc (IMDB), Anthony 'Ace' Thomas (IMDB), Chae-Lin Lee (IMDB) >>devamı>>

Mile 22 ' Filminin Konusu :
Amerikan istihbarat ajanı James Silva (Mark Wahlberg) ve ekibi, birkaç büyük şehri yok etmeye yetecek miktarda kayıp radyoaktif maddenin yerini bilen ve bir Güney Asya ülkesindeki Amerikan büyükelçiliğine sığınmış Li Noor (Iko Uwais) adlı bir polisi ülkeden kaçırmak için çok tehlikeli bir operasyon düzenler.


 • "mark wahlberg, john malkovich, ronda rousey, lauren cohan ve iko uwais'in başrolünde olduğu aksiyon, gerilim filmi. peter berg filmin yönetmenliğini yapacak."
 • "fragman"
Facebook Yorumları
 • comment image

  fragmandan görüldüğü üzere, kahramanımız film boyunca wanibuchi gömleğini üstünden çıkarmamış. tam bir ulvi insan gömleği. hem halktan bir insan hem halk kahramanı gömleği. hem tutkulu bir aşık hem bir aile babası gömleği. hem bir salon adamı hem bir rönesans adamı gömleği.

  filmi izleme niyetim yoktu, fragmanı da o yüzden izlemiştim. fakat görüyorum ki, sadece izlenmeyi değil; arşivlenmeyi, üzerine uzun uzadıya sohbetler yapmayı gerektiren bir film olmuş. bu vesileyle hiç üşenmeyip kostüm tasarımcısının ismini de öğreneyim. kimmiş? virginia johnson'mış. en asil kostümlerin insanı.


  (ronesans adami - 15 Mayıs 2018 20:24)

 • comment image

  yine bir peter berg filmi yine sokak ortasinda catisma.

  bu adam michael mann'den aldigi mirasi gercekten iyi surduruyor. the kingdom, patriots day falan sokak catismalari korkunc olan filmler.

  the lone survivor ise saving private ryan sonrasi izledigim en iyi askeri film olarak duruyor.

  gercekten feci isler cikariyor bu peter berg.


  (gucci mane - 25 Mayıs 2018 22:03)

 • comment image

  vizyona girdigi ilk gun gidip izledim cunku mark abimizi ozlemistim.

  spoiler vermeden ozetlemek gerekirse vurdulu kirdili, askeri operasyonlu, sokak catismali tipik bir holywood filmidir.

  ıki bira esliginde kafa dagitma filmi olmus, iyi de olmus. (bkz: #77347924)

  tanim: nevsin mengunun catismadan catismaya aktigi film


  (theavengers - 17 Ağustos 2018 07:26)

Yorum Kaynak Link : mile 22