Çıkış Tarihi     : 02 Nisan 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi,Fantazi
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Warner Bros. , DC Entertainment , DC Comics
Yönetmen       : David F. Sandberg (IMDB)
Senarist          : Henry Gayden (IMDB)(ekşi),Henry Gayden (IMDB)(ekşi),Darren Lemke (IMDB),Bill Parker (IMDB),C.C. Beck (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Zachary Levi (IMDB)(ekşi), Mark Strong (IMDB), Asher Angel (IMDB), Jack Grazer (IMDB), Adam Brody (IMDB)(ekşi), Djimon Hounsou (IMDB)(ekşi), Faithe Herman (IMDB), Meagan Good (IMDB)(ekşi), Grace Fulton (IMDB), Michelle Borth (IMDB), Ian Chen (IMDB), Ross Butler (IMDB), Jovan Armand (IMDB), D.J. Cotrona (IMDB), Marta Milans (IMDB), Cooper Andrews (IMDB), Ethan Pugiotto (IMDB), John Glover (IMDB), Landon Doak (IMDB), Wayne Ward (IMDB), Paul Braunstein (IMDB), Nadine Roden (IMDB), David Kohlsmith (IMDB), Caroline Palmer (IMDB), Emily Nixon (IMDB), Michael Xavier (IMDB), Keisha T. Fraser (IMDB), Andi Osho (IMDB), Lotta Losten (IMDB), Lisa Truong (IMDB), Carson MacCormac (IMDB), Evan Marsh (IMDB), Joseph Pierre (IMDB), Jhaleil Swaby (IMDB), Misha Rasaiah (IMDB), Luke Gallo (IMDB), Lovina Yavari (IMDB), Craig Henry (IMDB), Shawn Stewart (IMDB), Kerri Kamara (IMDB) >>devamı>>

Shazam! (~ Shazam! 6 Güç) ' Filminin Konusu :
Young Billy Batson finds himself gifted with the power of the wizard Shazam to fight against the forces of evil. With the wisdom of Solomon, the strength of Hercules, the stamina of Atlas, the power of Zeus, the courage of Achilles and speed of Mercury, he is the holder of the power of S.H.A.Z.A.M; he is Captain Marvel. Written by Hellfreezer


 • "ne zaman bir klasik müziği merak edip dinletsem we couldn't find a match uyarısı ile karşı karşıya kalıyorum.(bkz: elit bir erkeğim temizliğe önem veririm)"
 • "ikindi ezani dinlettim tanimadi allahsiz."
 • "saka gibi bir program. bilinen yabanci parcalari bulmasini gectim, ta kucuklugumde cikmis dandik turkce pop album sarkilarini bile bilmistir.seytan icadi.."
Facebook Yorumları
 • comment image

  teknolojinin geldiği son nokta. ben bu uygulamanın hakkının yendiğini düşünüyorum. nasıl olur da insanlık olarak bu kadar kolay kabullenebildik böyle müthiş, böyle akılalmaz bir uygulamayı? inanamıyorum doğrusu. dost meclislerinde 7/24 bu uygulama konuşulmalı, övülmeli bana kalırsa. yahu şarkıyı birkaç saniye dinletiyorsun, "şak!" diye gösteriveriyor adını. boru mu oğlum? sikmişim area 51'ı, asıl gizem bu lan!


  (tusemkarubulgopot - 8 Kasım 2015 22:02)

 • comment image

  başka gürültülerin olduğu bir ortamda kısık şekilde çalan müzik için shazamladığımda ben de dikkat kesilip müziği iyice yakalamaya çalışıyorum. sanki ben iyice duyar, saksafon mu o arkadan çalan falan gibi belirlemeler yapabilirsem shazam da daha kolay yakalayacak.

  manevi desteğimin tam olduğu bir program.


  (as royal as a queen - 24 Aralık 2014 10:40)

 • comment image

  bir rum radyosu buldum. açıyorum akşamları kısık ses ile, arkada tıngırdıyor aheste aheste. bazen bir şarkı çok hoşuma gidiyor, adını merak ediyorum.. hadi deneyeyim diyorum şazam'ı. lakin henüz bir tane bile şarkının adını bulamadı kerhaneci.


  (bon bon - 18 Ocak 2014 22:53)

 • comment image

  her bir boku biliyor bu ibne. öğlen tatilinde arkadaşın arabasında en underground şarkıları içeren cdsini dinliyorduk. takır takır bildi bizimki. en son, 'radyo açacağım, türkçe şarkılarda o kadar iyi değildir bu' dedi arkadaş sinirlenerek. birkaç istasyon sonra türkü çalan bir frekansa geldik. shazam, icra edilen eseri bulsaydı starbucks'dan kahve kazanacaktım... bulamadı... sonra, ne mi oldu? dj şöyle seslendi mikrofona '... bağlama üstadından anonim bir eser dinlediniz' (bkz: yok artık ali sami)


  (birnickimbileyok - 11 Ekim 2012 17:20)

 • comment image

  saka gibi bir program. bilinen yabanci parcalari bulmasini gectim, ta kucuklugumde cikmis dandik turkce pop album sarkilarini bile bilmistir.
  seytan icadi..


  (la traviata - 13 Ocak 2009 22:55)

Yorum Kaynak Link : shazam