Çıkış Tarihi     : 17 Şubat 2018 Cumartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Macera,Fantazi,Romantik,Savaş
Ülke                : İngiltere,ABD,South Africa,Avustralya
Yapımcı          :  British Broadcasting Corporation (BBC)
Yönetmen       : Mark Brozel (IMDB), Owen Harris (IMDB)(ekşi), John Strickland (IMDB)(ekşi)
Senarist          : David Farr (IMDB),Homer (IMDB)(ekşi),Joe Barton (IMDB),Nancy Harris (IMDB),Mika Watkins (IMDB)
Oyuncular      : Louis Hunter (IMDB), Christiaan Schoombie (IMDB), Bella Dayne (IMDB), Jonas Armstrong (IMDB)(ekşi), David Avery (IMDB)(ekşi), Carl Beukes (IMDB), Garth Breytenbach (IMDB), Alfie Enoch (IMDB), Chris Fisher (IMDB), David Gyasi (IMDB), Johnny Harris (IMDB), Lex King (IMDB), Woody Norman (IMDB), Chloe Pirrie (IMDB), Waldemar Schultz (IMDB), Amy Louise Wilson (IMDB), Aimee-Ffion Edwards (IMDB), Hakeem Kae-Kazim (IMDB), Joseph Mawle (IMDB), Frances O'Connor (IMDB), David Threlfall (IMDB), Tom Weston-Jones (IMDB), Lemogang Tsipa (IMDB), Inge Beckmann (IMDB), Peter Butler (IMDB), Alex Lanipekun (IMDB), Shamilla Miller (IMDB), Deon Lee-Williams (IMDB), Adrienne Pearce (IMDB), Lise Slabber (IMDB), Guy de Lancey (IMDB), Sharleen Dziire (IMDB), Danny Keogh (IMDB), Michael MacKenzie (IMDB), Nina Milner (IMDB), Jamie-Lee Money (IMDB), Jonathan Pienaar (IMDB), Sivan Raphaely (IMDB), Grant Swanby (IMDB), Joe Vaz (IMDB) >>devamı>>

Troy: Fall of a City (~ Troia: A Queda de Uma Cidade) ' Dizisinin Konusu :
Troy: Fall of a City is a TV series starring Louis Hunter, Christiaan Schoombie, and Bella Dayne. Retells the story of the 10 year siege of Troy, which occurred in the 12 or 13th century BC.


 • "imdb'deki 2.5 luk puanı ile netflix in gelmiş geçmiş en kötü dizisi."
 • "siyahi aşil nedir allah aşkına? farkındalık kazandırmaya çalışıyorsunuz anlıyoruz ama keşke işi bu kadar saçmalığa sürmeseniz."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bbc belgesel tadında ki dizilerin altından iyi kalkıyor. buna örnek vermek gerekirse ne kadar ''belgesel'' olsa da(bkz: ancient rome the rise and fall of an empire) dizisi bende bir heyecan uyandırmadı değil. tabi bende de herkes de olduğu gibi akhilleus nasıl siyahi bir oyuncu oynar sorusu oluştu. özellikle brad pitt'in oyunculuğundan sonra nasıl böyle bir karar aldı yönetmenler çok merak ediyorum. iki ihtimal var ya bizi harika bir dizi bekliyor ve bu saçmalığı görmezlikten geleceğiz, ya da göz göre hiç edecekler böyle güzel bir konuyu. valla hiç analiz filan kasmaya da gerek yok. siyahi akhilleus mu olur ? akıl, fikir athena !!


  (dvls kryl - 22 Aralık 2017 18:57)

 • comment image

  siyahi aşil nedir allah aşkına? farkındalık kazandırmaya çalışıyorsunuz anlıyoruz ama keşke işi bu kadar saçmalığa sürmeseniz.


  (onlinethemeseus - 21 Aralık 2017 18:30)

 • comment image

  bbc ve netflix ortak yapımı yeni dizi.cape townda çekilmiş.ilk sezonu 8 bölüm olacakmış.

  troy filminden de aşina olduğumuz karakterler var(paris, helen , aşil , patroklus,agamemnon vs).

  tutar tutmaz bilemem ama siyahi bir aşil olması bana saçma geldi.bakalım nasıl yorumlar alacak.

  edit : dizinin birleşik krallık yayınını bbc, uluslararası yayınını ise netflix gerçekleştirecekmiş.


  (turkishammer - 21 Aralık 2017 14:07)

Yorum Kaynak Link : troy fall of a city