Süre                : 1 Saat 36 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Nisan 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Spor
Taglar             : coming of age,basketball
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Mandalay Pictures , Netflix
Yönetmen       : Ryan Koo (IMDB)
Senarist          : Ryan Koo (IMDB)
Oyuncular      : Michael Rainey Jr. (IMDB)(ekşi), Tekola Cornetet (IMDB), Hanna Longo (IMDB), Walter Anaruk (IMDB), Sharon Leal (IMDB)(ekşi), Brian White (IMDB)(ekşi), Frankie Jones (IMDB), Ketrick (IMDB), Josh Charles (IMDB), Corey Parker Robinson (IMDB), James Siakam (IMDB), Stefan Frank (IMDB), Ashlee Brian (IMDB), Vic Alejandro (IMDB), Daniel Poneman (IMDB), Ashley Poole (IMDB), Dixon White (IMDB), Mary Beth McDonough (IMDB), Ted Maritz (IMDB), Danny Granger (IMDB), Christopher Warner (IMDB), Alex Erickson (IMDB), Marcell Willis (IMDB), Koa Peterson (IMDB), A.J. Voliton (IMDB), Isaiah Munoz (IMDB), Zahr Watts (IMDB), Rasheik Gaddis (IMDB), Josh Potwin (IMDB), Ethan Poland (IMDB), Mateo Magana (IMDB), Morwial Arou (IMDB), A.J. Ater (IMDB), Aaron Fairrow (IMDB), Conner Haug (IMDB), Steven Lorenzen (IMDB), Sean Rodarte (IMDB), Troy Anderson (IMDB), Noah King (IMDB), Alexander O'Neal (IMDB) >>devamı>>

Amateur (~ Amador) ' Filminin Konusu :
Amateur is a movie starring Michael Rainey Jr., Tekola Cornetet, and Hanna Longo. A young basketball future star struggles with his personal life in pursuit of his dream.


 • "youtube efsanelerinden."
 • "selçuk şahin in futbolcu olmadiğini iddia ediyor. kendisinin aslinda ne olmadiğini çok merak ediyorum."
 • "müthiş açıklık getirmiş olan yazardır, canını yediğimdir.(bkz: #26137869)"
 • "latince "sevmek" anlamına gelen amare sözcüğünden türediği düşünülüyor. zira amatörler bir işi para/geçim için değil, sevdiği için yapanlardır."
 • "youporn ve redtube de popülerlik kazanmış ingilizce kelime."
 • "yeni bir sekizinci nesil yazar, hoşgelmiş."
Facebook Yorumları
 • comment image

  nonserviamm'ın ya asistanı ya da onu susturmaya çalışan biri, şu anda tam emin olamadım ama özdeyişler bölüm 20'den yardırmaya başlamıştır.

  edit: yapmaya çalıştığı şey anlaşılmıştır, kitab-ı mukaddes'miş gibi yapıp kuran'dan bölümleri yazmaktadır. içerik başlıkla uyumlu değil ispiyonu ile muhatap olması muhtemeldir.

  edit2: o ispiyon kalktıydı ya doğru. e hadi bakalım.

  edit3: o ispiyon kalksa da bişi olmazmış ben yanlış biliyormuşum, atladığım husus: (bkz: bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir)


  (joel - 4 Kasım 2009 01:22)

 • comment image

  "bir etkinligi sadece sevdigi için gerçeklestiren" demektir. latince amare (sevmek) fiili ve bu fiilden türemis sifat, amatore fransizcaya aimer fiili ve amateur sifati olarak geçmis, oradan de ingilizceye uzanmistir. profesyonel olmayan, acemi, vs. anlami mecazidir aslinda.


  (pinocchio - 16 Haziran 2009 12:57)

Yorum Kaynak Link : amateur