Süre                : 43 dakika
Çıkış Tarihi     : 08 Nisan 2018 Pazar, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Endeavor Content , Sid Gentle Films , BBC America
Yönetmen       : Jon East (IMDB)(ekşi), Damon Thomas (IMDB), Harry Bradbeer (IMDB)
Senarist          : Luke Jennings (IMDB),Vicky Jones (IMDB),George Kay (IMDB)(ekşi),Phoebe Waller-Bridge (IMDB),Rob Williams (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Sandra Oh (IMDB)(ekşi), Jodie Comer (IMDB)(ekşi), Fiona Shaw (IMDB)(ekşi), Owen McDonnell (IMDB), Kim Bodnia (IMDB)(ekşi), Kirby Howell-Baptiste (IMDB), Sean Delaney (IMDB), Darren Boyd (IMDB)(ekşi), David Haig (IMDB), David Bertrand (IMDB), Ken Nwosu (IMDB), Sonia Elliman (IMDB), Billy Matthews (IMDB), David Agranov (IMDB), Yakim Nedelchev (IMDB), Topher Collins (IMDB), Sabrina Open (IMDB), Giulia Patrignani (IMDB), Paolo Roca Rey (IMDB), Simon Chin (IMDB), Haruka Kuroda (IMDB), Barbara Sotelsek (IMDB), Julian Michael Deuster (IMDB), Will Haddington (IMDB), Charlie Hamblett (IMDB), Edward Akrout (IMDB), Olivia Ross (IMDB), Edyta Budnik (IMDB), Jan Carey (IMDB), Susie Trayling (IMDB), Ania Marson (IMDB), Anatole Taubman (IMDB), Huw Parmenter (IMDB), Lobo Chan (IMDB), Stefanie Mueller (IMDB), Coline Atterbury (IMDB), Remo Girone (IMDB), Aurélie Meriel (IMDB), Nicoló Ambrosio (IMDB), Paolo D Bovani (IMDB) >>devamı>>

Killing Eve (~ Obsesia Evei) ' Dizisinin Konusu :
'Eva Gaëlle Green', Fransız aktiris ve modeldir.

Ödüller      :

BAFTA:Outstanding Drama Series, Best Supporting Actress, Best Leading Actress
Golden Globes:Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Primetime Emmy Ödülleri:Outstanding Lead Actress in a Drama Series


 • "boş bir günümde can sıkıntısından izleyecek bir şey ararken kendimi içinde bulduğum güzel dizi. senaryosu orijinal kadın oyuncular oldukça başarılı ve sempatik. daha ne olsun yeni bölümü bekliyoruz."
 • "ingiliz mizahı seviyorsanız kaçırmamanız gereken dizi. dexter'dan daha sevimli bi seri katil varsa villanelle'dir"
 • "eve karakterinin tam olarak ne iş yaptığını anlamadığım saçma sapan dizidir. istihbarat işleriyle uğraşıyor ama silahı yok, ayrıca ultra korkak."
Facebook Yorumları
 • comment image

  basrollerinde jodie comer ve sandra oh olan her ne kadar drama kategorisinde de olsa icinde bol bol komedi barindiran yeni spy-vari dizi.

  iki kadinin birbirine olan takintilarini izletecekler gibi goruluyor ama karakterlerin kurgulari eglenceli ve muadillerine gore biraz daha abartisiz. ilk bolumunu izlemis biri olarak beni cekebilmeyi basardi, tavsiye edilir.


  (horazon - 8 Nisan 2018 23:22)

 • comment image

  ilk iki bölümüyle fena değilmiş izlenimi veren, başrolünde cristina yang (bkz: sandra oh) ablamızın oynadığı, polisiye tarzdaki dizidir. ilk sezonda sekiz bölüm olması da beğendiğim bir diğer özelliğidir. böyle fazla baymadan, konuyu uzatıp dağıtmadan gitmesini umarak izlemekteyim.


  (khalbrogo - 19 Nisan 2018 06:56)

 • comment image

  boş bir günümde can sıkıntısından izleyecek bir şey ararken kendimi içinde bulduğum güzel dizi. senaryosu orijinal kadın oyuncular oldukça başarılı ve sempatik. daha ne olsun yeni bölümü bekliyoruz.


  (kirk kup kirkininda kulpu kirik kup - 22 Nisan 2018 12:37)

 • comment image

  ingiliz mizahı seviyorsanız kaçırmamanız gereken dizi.
  dexter'dan daha sevimli bi seri katil varsa villanelle'dir


  (prion - 6 Mayıs 2018 18:13)

 • comment image

  muzikleri gayet iyi ve ana karakterleri pek sevimli ve tuhaf olan keyifli dizi.
  hatta neredeyse tum karakterleri bir sekilde sempatik.

  neden bilmem bir ferahlik hissettiriyor izlerken* . 5. bolumle birlikte onemli birkac nokta azicik da olsa aydinlandi, az biraz guldurdu ve karakterlerin hikayelerini ogrenmeye baslayinca daha da ilgi cekici hale geldi.
  eve'in de vilanelle'e takintisi basit bir intikam ya da merak degil gibi. havadaki gerilimi sevdim.

  eve'in saclari; villanelle'in sinir bozucu, soguk sevimliligi ve kiyafetleri icin bile izlemeye devam edilebilir.


  (lyrid - 9 Mayıs 2018 01:09)

Yorum Kaynak Link : killing eve