• "1990 dolaylarinda amiga'da cikan iskandinav kökenli crack grubu. daha sonra pc'de de basarili olmustur."
 • "ilk bölüm için yorum: çüş, oha amk!bbc'nin en güzel dizisi olmaya adaydır."
 • "dizideki fizikçinin hal ve hareketleri death note animesindeki l karakterine oldukça benzemektedir."
 • "brighton, ingiltere'de bulunan bir club"
Facebook Yorumları
 • comment image

  1990 dolaylarinda amiga'da cikan iskandinav kökenli crack grubu. daha sonra pc'de de basarili olmustur.


  (kris - 19 Eylül 1999 00:00)

 • comment image

  sadece pc icin degil, amiga icin de bir dolu oyun ve programi kirim kirim kirmis grup. tam unutulup gitmeye yuz tutmusken vista icin aktivasyon teranesini kirarak bir anda gundemi isgal etmisligi vardir. cogu eski scene ve crack grubunun aksine bugun hala cok ciddi bir degisime ugrayip uyelerinin cogu degisdigi halde bir sekilde kendini devam ettirebilmesi takdire sayan olsa da icimizden cikan, grand 64'de gece gunduz takilinan bir zombie boys/bronx varken kim ne yapsin paradox'i. ha hala cok guzel keygen music yapiyorlar ona diyecegim yok. kurucularindan en bilinenleri badboy ve blackhawk'tir. bugun emulator sitelerinden bulacaginiz amiga oyunlarinin yarisindan fazlasinin yaninda gozuken "pdx" ibaresinin musebbibi bu arkadaslardir.


  (lemre - 13 Ocak 2010 23:26)

 • comment image

  harika bir bbc yapımı, üstelik dizinin manchester da geçmesi de ayrı bir güzel geliyor insana. dr christian king (bkz: emun elliot) gibi bomba bir karakterin bulunması zaten dizinin izlenebilirliğini iki kat artırıyor.

  flashforward ve paradox gibi dizilerle bu sene mükemmel geçeceğe benziyor.


  (hasar - 5 Ocak 2010 16:47)

 • comment image

  herşeyden önce iyi bir dedektif dizisi olmuş. ben olsam kasmam görüntülerin nereden geldiğini açıklamaya. amerikan modeli arap saçı hikayelerinden gına geldi gelecek zira. episodik hikayeleri özlüyor insan. milf ablayı da bir beğeniyorum bir beğenmiyorum ama oyunculuğunun maşallahı var. astrofizikçiyle kesin fingirdeşçek bunlar.


  (frank n furter - 16 Aralık 2009 12:59)

 • comment image

  ikinci bölümü seyrettim ilk yorumum: yuh!
  ikinci bölüm için ikinci yorumum: yorumsuz.

  ahah henüz keşfedilmedi, seyredeni yok o yüzden spoiler da veremiyorum.. o kadar düşünceli bir insanım ki..

  şunu diyim sadece: muhakkak takip edilmesi gereken dizi... benzerlerinden daha güzel ve daha mantıklı açıklamalar getiriyor anlattığı konuya.


  (poink - 13 Aralık 2009 21:44)

 • comment image

  gelecekte yaşanacak olayların bir şekilde önceden görülmesi, engellenmeye çalışılması ve bunun yarattığı felsefik tartışmalar gibi neredeyse flashforward ile aynı denebilecek bir konuya sahip dizi. ilk iki bölümü gayet güzeldi, umarım kalıcı olur.


  (saldiray abi - 6 Aralık 2009 12:56)

 • comment image

  bbc'nin yeni dizisi.

  uzay araştırmaları yapan bir fizikçinin bir şekilde bilgisayarına yakın gelecekten felaket görüntüleri gelmesi ve polisle beraber bunun araştırılması üzerine kurulmuş ilginç ve hoş bir hikaye. biraz daha amerikan eli değip süslense en baba dizilerle kapışabilir kanımca.

  http://www.tvrage.com/shows/id-23292


  (kandamarask - 26 Kasım 2009 00:59)

Yorum Kaynak Link : paradox