Çıkış Tarihi     : 15 Mayıs 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Heyecanlı
Taglar             : köpek,Devam filmi,üçüncü BÖLÜM,kovalamak,past coming back to haunt
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Chad Stahelski (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Derek Kolstad (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Keanu Reeves (IMDB)(ekşi), Asia Kate Dillon (IMDB), Halle Berry (IMDB)(ekşi), Jason Mantzoukas (IMDB)(ekşi), Laurence Fishburne (IMDB), Ian McShane (IMDB), Anjelica Huston (IMDB)(ekşi), Lance Reddick (IMDB)(ekşi), Mark Dacascos (IMDB), Robbie DeRaffele (IMDB), Yayan Ruhian (IMDB), Tiger Hu Chen (IMDB), Stephen Koepfer (IMDB), Cecep Arif Rahman (IMDB), Oscar Pavlo (IMDB), Stefaniya Makarova (IMDB), Paul Bonar (IMDB)

John Wick: Chapter 3 - Parabellum (~ John Wick 3) ' Filminin Konusu :
John Wick (Keanu Reeves), 14 milyon dolar değerindeki bir açık kontrat nedeniyle herkesin hedefi haline gelmiştir. Üstelik bu kontratı imzalayan kişiyi de öldürmüştür. Normal şartlarda çok öldürülmüş olması gerekirken bütün bu suçları işlediği Continental Hotel'den kaçması için otelin müdürü Winston ona 1 saat verir. Bütün haklarından yoksun kalan John Wick, New York'tan sağ çıkabilmek için elindeki imkanları sonuna kadar zorlayacaktır.


 • "2. film henüz vizyona girmeden yapılacağı kesinleşen film.sonuç olarak keane reeves ve mustang izleyeceğiz. yani 6-7 tane olsa bile izlenir."
 • "merakla beklediğim filmdir.ayrıca, kötü adamı hiroyuki sanada'nın canlandırması bekleniyormuş.kaynak"
 • "mark dacascos'un instagram paylaşımına bakılırsa taş gibi bir kadroyla gelecek filmdir."
 • ""guns...lots of guns."(bkz: the matrix)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  2. film henüz vizyona girmeden yapılacağı kesinleşen film.
  sonuç olarak keane reeves ve mustang izleyeceğiz. yani 6-7 tane olsa bile izlenir.


  (steve rogers - 12 Ekim 2016 04:30)

 • comment image

  şimdi normal şartlar altında mission impossible serisinin bokunu çıkartan tom cruise için (ki kendisini ölürcesine severim o ayrı) "kadayıf oldun hala mı aksiyon be babacım" diyoruz di mi ?

  bu durumda keanu reeves in de 3.filmi çekene kadar 55 yaşı geçmiş olup, aynı tepkiye maruz kalması gerekiyor di mi ?

  fakat bu keanu denen insan ötesi yaratılmış, mordor'da yüzüğü mü çalıp yuttu mu artık ne halt ettiyse, hala 40 gösteriyor..değil 3ü 13ü bile kassa çeker yani..

  bir an önce çeksin de izleyelim..inanılmaz meraktayım..continental in sağladığı imkanlar olmadan, bir başına, ne yapar bu adam, ne yer, ne içer, ne eder, nasıl yaşar ? ay vallahi derdim kederim bu oldu kaç günlerdir :(

  hayvan herif 41 yaşımda ergen triplerindeyim senin yüzünden..keanu kalp ben..


  (yeldas - 27 Şubat 2017 11:32)

 • comment image

  john wick chapter 2'yi öyle bir yerde bıraktılar ki sinema salonundan çıktığım anda yan salonda üçüncü film oynuyor ama biletleri 200 tl deseler düşünmeden girerdim. süper bir aksiyon serisi. eğer bu üçüncü de güzel olursa; üçleme tamamlandıktan sonra dvd setini alırım ve sıkıldıkça izlerim.


  (filibeli felipe - 11 Eylül 2017 11:29)

 • comment image

  sol framede görünce ulan az mı kaldı ki deyip 2019u görmemle sövmem bir oldu.

  lan zaten adamda replik yok bukof bukof dövüşüyorsunuz kaç tane dövüş sporu var neden bu kadar uzun sürüyor diye hayıflanmam da tamamen gerzekçe biliyorum da özledik be reis.


  (bettabal - 21 Ekim 2017 12:21)

 • comment image

  yüzde 99.9 ihtimalle serinin son filmi olacağı açıklanmış. şimdiden sinema tarihi için çok güzel bir yer edindi john wick serisi. bunun en önemli sebebi ise keanu reeves'in rolüne dana gibi abanması. işini o kadar kusursuz yapıyor ki neredeyse tüm filmi kesmeden aksiyon sahnelerini çekebilecekler. örneğin resident evilda milla'nın olduğu aksiyon sahnelerine bakın. sahneler hep cut. yüzlerce bölük pörçük sahne kesilip yeniden montajlandığı için asla ordaki aksiyona giremiyorsunuz. john wick serisinde ise durum tam tersi. keanu sahnelerin o kadar hakkını veriyor ki sanki bir pc oyununda karakter yönlendiriyorsunuz.


  (nesekamourinho - 24 Ocak 2018 08:44)

Yorum Kaynak Link : john wick 3