IMDB Puanı   : 6,2
Oy Sayısı         : 281
Süre                : 1 Saat 48 dakika
Çıkış Tarihi     : 11 Mayıs 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Komedi,Aile,Romantik
Taglar             : ranking,siyaset,school board,yale,Dedesi
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Eric Stoltz (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Benjamin August (IMDB)
Oyuncular      : Skyler Gisondo (IMDB)(ekşi), Olivia Holt (IMDB)(ekşi), Eric Stoltz (IMDB)(ekşi), Kristin Chenoweth (IMDB)(ekşi), Bruce Dern (IMDB)(ekşi), Nick Krause (IMDB)(ekşi), Kathleen Chalfant (IMDB), Lee Broda (IMDB), Peter Maloney (IMDB), Mary Katherine Duhon (IMDB), Morgan Roberts (IMDB), Ian Patrick (IMDB), Danni Wang (IMDB), Talbott Lin (IMDB), Daryl J. Johnson (IMDB), Brent Phillip Henry (IMDB), D. Taylor Loeb (IMDB), Hawn Tran (IMDB), Jannette Sepwa (IMDB), Marvellous Maeze (IMDB), Nancy Chartier (IMDB), Justin Carmouche (IMDB), Rod McLachlan (IMDB), Roxanne Laborde-Couvillion (IMDB), Jeremy Dean (IMDB), Kylie Muczko (IMDB), Roman Armstrong (IMDB), Gene Michael (IMDB), Jett Bankins (IMDB), Penny Lawless (IMDB), Carmouche Justin (IMDB)

Class Rank ' Filminin Konusu :
Olivia Holt, Skyler Gisondo, Kathleen Chalfant, Kristin Chenoweth and Bruce Dern star in this quirky teen comedy about placement, politics and finding your voice. The only thing holding Veronica (Holt) back from her dream of attending Yale is her #2 high-school class ranking. So when she devises a plan to elect fellow teen Bernard (Gisondo) to the local school board and abolish the ranking system, their unorthodox efforts inspire everyone around them to see life and love in a whole new light. Written by C. Guy


 • "ilk bölümü gayet hoşuma giden yeni cbs dizisi. ilerleyen bölümlerde daha da güzel olacağını umuyorum..."
 • "komik olmayan sitcom, jason ritter ve sürekli herşeye laf sokan kadın dışındaki karakterlerden kurtulup yeniden başlamalılar."
 • "ilmar raag imzalı, lise öğrencileri arasındaki çekişmelerin, çatışmaların gerçekçi bir dille anlatıldığı 2007 yapımı film."
 • "ikinci bölümü de, gelecek vaad ettiğini gösteriyor. denenmeli."
 • "altın palmiyeli entre les mursün, yapımcısı tarafından filme konulan ingilizce adı."
 • "2007 yapımı estonya'daki liseli bebelerin maceralarını anlatan film. kötüdür, vasattır."
Facebook Yorumları
 • comment image

  friends'in yapımcısı david crane'den yeni bir sitcom. pilot bölümü bana göre oldukça eğlencelidir, bazı esprilerin geleceğini görseniz de, bazıları gerçekten yarmaktadır. konusu şudur:
  ethan haas, nişanlısıyla 3. sınıfta tanışmasının 20. yıl dönümünü kutlamaktadır ve bunun için de tee 20 yıl önceki sınıf arkadaşlarını bir bir arayarak davet eder. 7'si daveti kabul ederek gelir. birbirleri hakkında artık hemen hemen hiç birşey bilmeyen, fakat 20 yıl önce aynı sıralarda dirsek çürütmüş olan bu insanlar öncelikle birbirlerini tekrar tanımaya başlarlar ve olaylar gelişir...

  dizideki ünlü bir oyuncu olan jason ritter ve ayrıca türk izleyicilere tanıdık olarak joey dizisinde alex'i oynayan andrea anders yer almaktadır.


  (sabonis - 20 Eylül 2006 21:10)

 • comment image

  ilk bölümü gayet hoşuma giden yeni cbs dizisi. ilerleyen bölümlerde daha da güzel olacağını umuyorum...


  (halbuki - 24 Eylül 2006 01:27)

 • comment image

  komik olmayan sitcom, jason ritter ve sürekli herşeye laf sokan kadın dışındaki karakterlerden kurtulup yeniden başlamalılar.


  (joepiscopo - 23 Kasım 2006 17:26)

Yorum Kaynak Link : the class