Süre                : 1 Saat 48 dakika
Çıkış Tarihi     : 11 Mayıs 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Aile,Romantik
Taglar             : ranking,politics,school board,yale,grandparents
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  SSS Entertainment , LB Entertainment
Yönetmen       : Eric Stoltz (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Benjamin August (IMDB)
Oyuncular      : Kristin Chenoweth (IMDB)(ekşi), Eric Stoltz (IMDB)(ekşi), Skyler Gisondo (IMDB)(ekşi), Olivia Holt (IMDB)(ekşi), Bruce Dern (IMDB)(ekşi), Kathleen Chalfant (IMDB), Nick Krause (IMDB)(ekşi), Danni Wang (IMDB), Mary Katherine Duhon (IMDB), Peter Maloney (IMDB), Lee Broda (IMDB), Ian Patrick (IMDB), Daryl J. Johnson (IMDB), Jannette Sepwa (IMDB), Morgan Roberts (IMDB), Rod McLachlan (IMDB), Talbott Lin (IMDB), D. Taylor Loeb (IMDB), Hawn Tran (IMDB), Brent Phillip Henry (IMDB), Nancy Chartier (IMDB), Justin Carmouche (IMDB), Gene Michael (IMDB), Jeremy Dean (IMDB), Marvellous Maeze (IMDB), Roman Armstrong (IMDB), Kylie Muczko (IMDB), Roxanne Laborde-Couvillion (IMDB), Carmouche Justin (IMDB), Penny Lawless (IMDB), Jett Bankins (IMDB)

Class Rank ' Filminin Konusu :
Class Rank is a movie starring Kristin Chenoweth, Skyler Gisondo, and Eric Stoltz. Two high school outsiders join forces in an attempt to overtake the local school board. Guided by their families, they enter the perilous word of...


 • "2007 yapımı estonya'daki liseli bebelerin maceralarını anlatan film. kötüdür, vasattır."
 • "altın palmiyeli entre les mursün, yapımcısı tarafından filme konulan ingilizce adı."
 • "ilmar raag imzalı, lise öğrencileri arasındaki çekişmelerin, çatışmaların gerçekçi bir dille anlatıldığı 2007 yapımı film."
 • "komik olmayan sitcom, jason ritter ve sürekli herşeye laf sokan kadın dışındaki karakterlerden kurtulup yeniden başlamalılar."
 • "ikinci bölümü de, gelecek vaad ettiğini gösteriyor. denenmeli."
 • "ilk bölümü gayet hoşuma giden yeni cbs dizisi. ilerleyen bölümlerde daha da güzel olacağını umuyorum..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  komik olmayan sitcom, jason ritter ve sürekli herşeye laf sokan kadın dışındaki karakterlerden kurtulup yeniden başlamalılar.


  (joepiscopo - 23 Kasım 2006 17:26)

 • comment image

  ilk bölümü gayet hoşuma giden yeni cbs dizisi. ilerleyen bölümlerde daha da güzel olacağını umuyorum...


  (halbuki - 24 Eylül 2006 01:27)

 • comment image

  friends'in yapımcısı david crane'den yeni bir sitcom. pilot bölümü bana göre oldukça eğlencelidir, bazı esprilerin geleceğini görseniz de, bazıları gerçekten yarmaktadır. konusu şudur:
  ethan haas, nişanlısıyla 3. sınıfta tanışmasının 20. yıl dönümünü kutlamaktadır ve bunun için de tee 20 yıl önceki sınıf arkadaşlarını bir bir arayarak davet eder. 7'si daveti kabul ederek gelir. birbirleri hakkında artık hemen hemen hiç birşey bilmeyen, fakat 20 yıl önce aynı sıralarda dirsek çürütmüş olan bu insanlar öncelikle birbirlerini tekrar tanımaya başlarlar ve olaylar gelişir...

  dizideki ünlü bir oyuncu olan jason ritter ve ayrıca türk izleyicilere tanıdık olarak joey dizisinde alex'i oynayan andrea anders yer almaktadır.


  (sabonis - 20 Eylül 2006 21:10)

Yorum Kaynak Link : the class