Süre                : 2 Saat 3 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Ekim 2017 Perşembe, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Biyografi,Cinayet,Drama
Ülke                : İspanya,Bulgaristan
Yapımcı          :  Escobar Films , B2Y Productions
Yönetmen       : Fernando León de Aranoa (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Fernando León de Aranoa (IMDB)(ekşi),Virginia Vallejo (IMDB),Jeff Zimbalist (IMDB),Michael Zimbalist (IMDB)
Oyuncular      : Javier Bardem (IMDB), Penélope Cruz (IMDB)(ekşi), Peter Sarsgaard (IMDB)(ekşi), Julieth Restrepo (IMDB), Óscar Jaenada (IMDB), Fredy Yate (IMDB), Ricardo Niño (IMDB), Pedro Calvo (IMDB), Joavany Alvarez (IMDB), David Valencia (IMDB), Santiago Londoño (IMDB), Juan Sebastián Calero (IMDB), Quique Mendoza (IMDB), Miguel Ariel Sierra (IMDB), Julio Nava (IMDB), Miguel Such (IMDB), Atanas Srebrev (IMDB), Carlos Ramírez (IMDB), Tania Valencia (IMDB), Erik Rodriguez (IMDB), Sara Deray (IMDB), Patrick Forster-Delmas (IMDB), Mark Basnight (IMDB), Lillian Blankenship (IMDB), Georgi Nikolov (IMDB), Mihail Stoyanov (IMDB), Nathan Cooper (IMDB), Andrew De La Rocha (IMDB), Colin Salmon (IMDB), Santiago Soto (IMDB), Bernardo García (IMDB), Oscar Rodriguez (IMDB), Simón Rivera (IMDB), Carlos Manuel Vesga (IMDB), Álvaro García (IMDB), Catalina Londoño (IMDB), Pedro Ochoa (IMDB), Douglas Ceballos (IMDB), Francisco Bolívar (IMDB), Luis Fernando Hoyos (IMDB) >>devamı>>

Loving Pablo (~ Pablo Escobar'i Sevmek) ' Filminin Konusu :
Kolombiyalı başarılı gazeteci Virginia Vallejo (Penélope Cruz), bir parti sırasında tanıştığı Pablo Escobar'dan (Javier Bardem) çok etkilenmiştir. Escobar'ın evli olmasına rağmen aralarında bir aşk başlar. Bu sırada Escobar, Medellín'deki fakir halktan olduğu büyük destek sayesinde siyasette hızla yükselmektedir. Ancak Virginia, Escobar'ın asıl gücünün uyuşturucu ticaretinden geldiğini anlamaya başlamıştır. Kolombiya hükümetiyle ABD, Escobar'ı yakalayabilmek için işbirliği yaparken Escobar, emrindeki tüm adamları ve silahlarıyla devlete ve devletin tüm temsilcilerine karşı baş kaldırır. Bütün bunlar, Virginia'yı çok zor durumda bırakacaktır.


 • "javier ile penelope'u tekrar beraber görmek müthiş olacaktır ama anlamadığım bir şey var telif hakkı yemiyor mu isim? loving vincent baya süksek yaptı çünkü. resmen aynı isim bu?"
Facebook Yorumları
 • comment image

  javier ile penelope'u tekrar beraber görmek müthiş olacaktır ama anlamadığım bir şey var telif hakkı yemiyor mu isim? loving vincent baya süksek yaptı çünkü. resmen aynı isim bu?


  (kiskanmayan kiskanc hatun - 1 Şubat 2018 23:40)

 • comment image

  artik oyle bir hale geldi ki durum pablo escobar filmi/dizisi gormekten biktik.

  zaten tamamen ayni hikaye; pablo'nun mecliste asagilanmasi, asagilayan politikaciyi arabada trafikte motorlulara taratmasi, pablo'nun yattigi gazeteci kadin, pablo'nun ucak dahi dusurmesi, pablo'nun polis basina bilmem kac dolar oduyorum oldurun yeter ilani, pablo'nun kendi hapishanesini yaratmasi, pablo'nun kuzeninin oldurulmesi falan. the lost paradise, narcos, loving pablo hatta blow ve american made ezberledik artik pablo'nun eski cia ajaninin ucagi ile miami'ye kokain sokmasini, cocuklarini isitmak icin para yakmasini hatta en son giydigi mavi kirmizi polo yaka, jeani hatta hayatindaki yan karakterleri bile.

  konu ile benzer bir yazi dahi bulunmakta.

  https://splinternews.com/…of-pablo-escob-1793850940


  (gucci mane - 10 Mart 2018 09:34)

Yorum Kaynak Link : loving pablo