IMDB Puanı   : 6,1
Oy Sayısı         : 1.169
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Cinayet
Ülke                : İngiltere
Yönetmen       : Ole Endresen (IMDB)(ekşi), Nick Love (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Richard Zajdlic (IMDB),Mark Greig (IMDB)(ekşi),Nick Love (IMDB)(ekşi),Noel Clarke (IMDB)(ekşi),Ashley Walters (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jodie Campbell (IMDB), Mandeep Dhillon (IMDB), Jason Maza (IMDB)(ekşi), David Elliot (IMDB), Noel Clarke (IMDB)(ekşi), Ashley Walters (IMDB)(ekşi), Mark Williams (IMDB), T. Mark Owens (IMDB), Emma Rigby (IMDB), Kaspar Green (IMDB), Nasser Memarzia (IMDB), Fiona Thompson (IMDB), Christina Chong (IMDB), Lindsey Coulson (IMDB), Florisa Kamara (IMDB), Clarke Peters (IMDB), Matthew Stirling (IMDB), Andrea Tivadar (IMDB), Martin Walsh (IMDB), Kerry Bennett (IMDB), Bill Blackwood (IMDB), Tanya Burr (IMDB), Richard Calder (IMDB), Alex Frost (IMDB), Tina Louise Owens (IMDB), Boyd Rogers (IMDB), Michael Ryan (IMDB), Brian Sill (IMDB), David Vickers (IMDB), Abbie Weedall (IMDB), James Oliver Wheatley (IMDB), Ian Gerard Whyte (IMDB), Ashley R Woods (IMDB), David Aspinall (IMDB), Ian Austin (IMDB), Michael Fawbert (IMDB), Mark Fisher (IMDB), Keith Mason (IMDB), Colin Murtagh (IMDB), Richard Price (IMDB) >>devamı>>

Bulletproof ' Dizisinin Konusu :
Bulletproof follows two cops, Bishop and Pike, as they chase down hardened criminals in London's East End. On the surface Bishop and Pike have a lot in common they are cool, smart, unapologetically street-wise and tough; they share a deep, fraternal relationship - and are always there for each other. However, they come from very different backgrounds and their personal motivations and emotional lives outside the police force differ as a result: Pike is an aspirational family man, the son of a decorated police officer who's determined to follow in his father's footsteps, but not be in his shadow. Bishop grew up in care homes and on the streets, and never knew his father. Despite these differences Bishop and Pike are bonded by the same moral code and work brilliantly well together even when the chemistry between them looks set to explode.


 • "her sabah severek tükettiğim kahvedir kendileri. kesinlikle gün içinde iştah kontrolümü olumlu anlamda etkilediğini düşünüyorum. ben hindistan cevizi yağı ile yapıyorum kendime."
 • "kahvenin içerisine tereyağı ve hindistan cevizi yağı katılmasıyla elde edilir. elbette farklı çeşitleri de mevcut fakat en popüleri bu.özelliğiyse uzun bir süre tok tutması"
 • "(bkz: tereyağlı kahve)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  her sabah severek tükettiğim kahvedir kendileri. kesinlikle gün içinde iştah kontrolümü olumlu anlamda etkilediğini düşünüyorum.

  ben hindistan cevizi yağı ile yapıyorum kendime.


  (bahcebekcisi - 18 Mart 2018 05:14)

 • comment image

  taze veganlık terk bünyemle şüphe ile deneyip faydalarını çok şaşırarak deneyimlediğim, süper kahvaltı içeceği.

  tereyağı, hindistan cevizi yağı, hem tereyağı hem h. c. yağı versiyonlarını denedim, en iyi sonucu hep toplam 1 tatlı kaşığı edecek şekilde iki yağı karıştırarak eklediğimde aldım. en çok gheeli versiyonunun övüldüğünü duyuyorum, onu da deneyeceğim.

  daha fazla yağ ekleyip kahvaltı replacementi olarak içenler de oluyor, ama ben düşük karbonhidratlı bir kahvaltıdan 20 dk önce içiyorum. tercih meselesi, sabah saatleri içerisinde olması kaydıyla, istenilen her şekilde tüketilebilir.


  (khloe - 11 Haziran 2017 18:28)

 • comment image

  kahvenin içerisine tereyağı ve hindistan cevizi yağı katılmasıyla elde edilir. elbette farklı çeşitleri de mevcut fakat en popüleri bu.

  özelliğiyse uzun bir süre tok tutması


  (capetonian - 22 Ocak 2017 22:32)

 • comment image

  ben sadece organik hindistan cevizi yağı ekleyerek yapıyorum. çok farklı ve tükenmeyen bir enerji veriyor. hani böyle zıp zıp zıplatan bir enerji değil de saatlerce yürüseniz, spor yapsanız bile yorulmadığınız türden. geçen hafta bunu içip salona spora gittim ve geberene dek spor yaptım, 11 km tempolu yürüdüm, bana mısın demedi vücudum yalnız şöyle bir dezavantajı oldu, o an yorulduğumu farketmediğimden abartmışım, gece kas ağrıları çektim.
  uzun süreli efor gerektiren her durumda kullanılmalı. on üzerinden dokuz yıldız.


  (snegurochka - 21 Ocak 2017 21:21)

 • comment image

  (bkz: kurşun geçirmez kahve)
  mis gibi çay varken sabah kahve içmeden ayılamamak da neymiş diyen bana laflarımı yedirmiştir. 3 haftadır her sabah içiyorum. tereyağı, hindistan cevizi yağı, filtre kahve ve keyfime göre bir parça bitter çikolata veya tarçınla hazırlıyorum. güne enerjik ve tok başlıyorum. zaten diyet yaptığım için zayıflamaya etkisi olup olmadığını bilmiyorum ama sabahları yorgunluktan sürünerek gittiğim yerlere artık kamon beybi kamoon nidalarıyla gidiyorum.*
  eğer siz de sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapamıyorsanız ama yine de enerjiye ihtiyacınız oluyorsa tavsiye ederim.


  (busraacar - 12 Haziran 2016 14:36)

 • comment image

  marketing üzerine ders niteliği taşıyan bir oluşum.
  hayır yani otur kahvaltıda kahveni iç, tuzsuz tereyağını ye. hindistan cevizi yağı da beri dursun. sanki yeni bir icat gibi böyle süsleyip püsleyip yutturuyorlar, vallahi ben bile bi an sorguladım oha neymiş diye. helal olsun adamlara.

  bu arada bunu ilk duyunca aklıma canan karatay'ın "çaya eskiler tereyağı katıp içermiş, öyle yapın" demesi geldi, güldüm kendi kendime. kadın deyince ciddiye almadımdı, ama bak elin amerikalısı milyon satıyor benim güldüğüm fikirle.


  (hizli gazeteci - 22 Mayıs 2016 08:38)

 • comment image

  kahvaltısını sabah kalkar kalkmaz yapamayan bünyenin ilacı. öğle saatlerine kadar gerekli enerjiyi kafein ve yağdan alırken, karbonhidrattan arınan bünyenin bütün nimetlerinden faydalanırsınız, bu yüzden kurşun geçirmez adı vermişler bu zımbırtıya.


  (aksi takdir - 7 Eylül 2015 23:07)

 • comment image

  ketojenik ve ya düşük karbonhidratlı**** diyet yapanlar için faydalı bir kahve çeşidi. low carb diyetlerdeki enerji kaynağı olan sağlıklı yağdan da zengin. üstelik kahve yağ ile birlikte alındığı için sindirimi daha uzun sürüyor ve uzun süreli kafein etkisi sağlıyor.

  yapımında filitre kahve, tereyağı ve hindistan cevizi yağı kullanılıyor. ben ise french press ile yaptığım flitre kahveye bir tatlı kaşığı organik tereyağ ekleyip içiyorum. tadı da gayet güzel oluyor. benim gibi laktoz intoleransı olup sütlü kahve içemeyen fakat black kahvenin de ağır geldiği kişiler için de ideal.

  kuruvasana tereyağı sürüp kahveye daldırıp yemek gibi bir zevkim vardı zaten. ama düşük karbonhidrat yemeye çalıştığım için bu zevkimden mahrum olmuştum. bulletproof coffee ile aynı koku ve tadı da alıp ayrıca mutlu oldum.

  bu kahvenin diğer bir adı için:
  (bkz: butter black)


  (8 - 24 Ağustos 2015 14:41)

 • comment image

  starter kit leri satilan, ozellikle ingiltere de yakin zamanda oldukca populer olan bir kahve karisimi. zekayi arttirdigina ve kilo vermeye yardimci olduguna dair iddialar olsa da bunlarin hicbiri kanitlanmis degil.

  daha fazla bilgiyi ve kahvenin recetesini ureticisi olan abinin blogundan bulabilirsiniz.

  https://www.bulletproofexec.com/


  (soktumbey - 18 Mart 2015 12:25)

Yorum Kaynak Link : bulletproof coffee