Süre                : 13 dakika
Çıkış Tarihi     : 16 Kasım 2017 Perşembe, Yapım Yılı : 2017
Türü                : 
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  IMDb Originals , IMDb , INE Entertainment
Senarist          : Alex Logan (IMDB)
Oyuncular      : Tim Kash (IMDB), Kerri Doherty (IMDB), Alex Logan (IMDB), Kevin Smith (IMDB)(ekşi), Winston Duke (IMDB), Patton Oswalt (IMDB)(ekşi), Amanda Salas (IMDB), Angela Bassett (IMDB)(ekşi), Chadwick Boseman (IMDB), Jacob Elordi (IMDB), Mindy Kaling (IMDB), Dave Karger (IMDB), Regina King (IMDB), John Krasinski (IMDB), Judith Light (IMDB), Chrissy Metz (IMDB), Candice Patton (IMDB), Jesse Plemons (IMDB), Boots Riley (IMDB), Danielle Robay (IMDB), Lakeith Lee Stanfield (IMDB), Yvonne Strahovski (IMDB), Henry Winkler (IMDB), Daymond John (IMDB), Denzel Washington (IMDB), Matt Higgins (IMDB), Dan Gilroy (IMDB), Barbara Corcoran (IMDB), Carmen Ejogo (IMDB), Mark Cuban (IMDB), Alan Tudyk (IMDB), Charles Barkley (IMDB), Jamie Siminoff (IMDB), Kevin O'Leary (IMDB), Robert Herjavec (IMDB), Bethenny Frankel (IMDB), Rohan Oza (IMDB), Lori Greiner (IMDB), Howard Berger (IMDB), Kay Cannon (IMDB) >>devamı>>

The IMDb Show ' Dizisinin Konusu :
Truman çok güzel bir adada yaşamaktadır... Fakat bu ada, Truman dışında her şeyin sahte olduğu bir ortamdır ve doğduğu günden itibaren devamlı olarak seyirciler tarafından izlenmiştir. Truman, bunun hiç farkında olmaz,  ta ki öldüğünü sandığı babasını görene dek.


 • "kaygısızlar'ı 1 numaraya taşımak için az sonra kampanya başlatacağım liste."
 • "ikinci sıradaki övmeye kelime bulamadığım yapımın son 2 sezonunun türkçe altyazısı yoktur. hayat çok garip lan."
 • "ipne bir dizinin (bkmynz: dizinin ipne olmasi) hic olmadi son bolumunu adam gibi cekseler basa oynayabilecekken, ilk 100'e giremedigini gorup sevindigim listedir.beter ol lost."
 • "six feet under gibi bir diziyi 27'ye koyarak bünyede hayal kırıklığı yaratan liste."
 • "the legend of korra*nın avatar the last airbender*ın üstünde olduğu için ciddiye almadığım liste."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ikinci sıradaki övmeye kelime bulamadığım yapımın son 2 sezonunun türkçe altyazısı yoktur. hayat çok garip lan.


  (susmicam - 31 Mayıs 2011 02:08)

 • comment image

  favori dizilerinin alt siralarda ya da begenmedigi dizilerin ust siralarda bulunmasindan sikayetci olacak bir suru elestirmen tureyecek simdi bu listeyle alakali. o bu sirayi hak etmiyormus da oteki daha ustte olmaliymis, yok bilmemne dizi miymis de oburu niye o kadar dusuk siraya yerlesmis.

  eyvah eyvah.


  (zombieg - 31 Mayıs 2011 02:22)

 • comment image

  ne kadar düzgün türkçe altyazısı olmayan dizi varsa doldurmuşlar tepeye. hangi türkiye düşmanı yaptı lan bu listeyi?

  ayrıca şu 8. sıradaki firefly' piç edip yayından kaldıran fox' a şimdi bi daha sövmek istedim ama içimden gelmiyor. yoruldum artık son 3 yılım bu adamlara söverek geçti.


  (ritu vs asas - 31 Mayıs 2011 02:29)

 • comment image

  ipne bir dizinin (bkmynz: dizinin ipne olmasi) hic olmadi son bolumunu adam gibi cekseler basa oynayabilecekken, ilk 100'e giremedigini gorup sevindigim listedir.

  beter ol lost.


  (lastjedi - 31 Mayıs 2011 02:33)

 • comment image

  the wire dizisinin hak ettiği yerde olduğunu gösteren ve kanıtlayan liste.

  tahminen wire'ı izleyen kişi sayısı az ve bu diziye oy verenler diziyi gerçekten seven insanlar olduğundan herkes 10'ları çakmış bu diziye. imkanım olsa 100 bile veririm ama.

  okuyucuya edit: planet earth dikkate alınmamıştır.


  (morfar - 31 Mayıs 2011 11:43)

 • comment image

  türklerin en iyi yaptığı işin amelilik olduğunu gözler önüne seren liste.
  dünya ekonomisi veri girişi üzerine olsa biz süper güç olurduk. böylesine bir aşağılık kompleksi, böyle bir amelilikle birleşince leyla ile mecnun bu listede 5. sırada yer alıyor amk. dünya standardında dizi yapma yok, diziyi dünyaya pazarlama yok, diziyi korsan pazarında bile pazarlama(torrent, altyazı vs.) yok. varsa yoksa amelelik.
  yahu arkadaş ne işi var o dizinin orada? insan utanır lan. hiç mi sıkılmadınız o listede arrested development, sopranos, sherlock, dexter, seinfeld, oz, office varken onu oraya taşımaya? çinliler, hintliler gelip o listeyi kendi dizileriyle doldursa yine buna en büyük tepkiyi de türkler verir. bizden daha fazla amele görmeye tahammül edemeyiz herhalde.
  bir sözüm de listeye. sizin de yapacağınız işi çok afedersiniz. arkadaş bu leyla ile mecnun 23 bin küsür oyla 9,4 puan almış. hemen altındaki arrested development 93 bin küsür oyla 9,4 puan almış. binde birlik farklarla 70 bin fazla oy almış dizi nasıl daha altta yer alıyor anlamış değilim. nba'de bir maç oynayıp 45 sayı atan adamın sayı kralı olması gibi. abuk sabuk bir sistem.
  biraz alta inince behzat ç. var. 43. sırada. ulan biriniz üşenmeyip bir poster yükleseydiniz oraya. onu bile yapmamışlar lan sadece 10 puan basmışsınız. amelelere biri poster yükleyin diye direktif vermemiş herhalde. 8 bin oyla o da girmiş listeye. bir de biri review yazmış. truly an ankara thriller diye. tabii bu ankara thrillerlarının çok fazla kopyası var. hollywood'da bollywood'da ve tabii çinde hep kopya ankara thriller'ları yapılıp dünyaya satılıyor. şöyle gerçek bir ankara thrillerı izlemeyeli çok oldu. bari türkçe yazın lan. türklerden başka onu okuyacak adam yok zaten.


  (crossbourne - 3 Ağustos 2012 13:20)

Yorum Kaynak Link : imdb best tv series