IMDB Puanı   : 5,6
Oy Sayısı         : 688
Süre                : 13 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2017 Pazar, Yapım Yılı : 2017
Türü                : 
Taglar             : Ünlü,reference to imdb,eğlence,tartışma,röportaj
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Alex Logan (IMDB)
Senarist          : 
Oyuncular      : Kerri Doherty (IMDB), Tim Kash (IMDB), Kevin Smith (IMDB)(ekşi), Winston Duke (IMDB), Chadwick Boseman (IMDB), Dave Karger (IMDB), Denzel Washington (IMDB), Dan Gilroy (IMDB)(ekşi), Carmen Ejogo (IMDB), Alan Tudyk (IMDB), Howard Berger (IMDB), Kay Cannon (IMDB), Dave Franco (IMDB), James Franco (IMDB), Emily V. Gordon (IMDB), Daisy Ridley (IMDB), Michael Rousselet (IMDB), Katee Sackhoff (IMDB), Paul Scheer (IMDB), Tim Weske (IMDB), Amber Stevens (IMDB), Utkarsh Ambudkar (IMDB), Judd Apatow (IMDB), Adria Arjona (IMDB), Lauren Ash (IMDB), Ike Barinholtz (IMDB), Angela Bassett (IMDB), Paul Bettany (IMDB), Nichole Bloom (IMDB), Rachel Bloom (IMDB), Emily Blunt (IMDB), John Boyega (IMDB), Zach Braff (IMDB), Jerry Bruckheimer (IMDB), Bruce Campbell (IMDB), John Cena (IMDB), Jay Chandrasekhar (IMDB), Emilia Clarke (IMDB), Kiersey Clemons (IMDB), Common (IMDB) >>devamı>>

The IMDb Show ' Dizisinin Konusu :
IMDb's weekly show is here to help you dive deeper into the shows and movies you love and discover new ones you won't be able to stop watching.


 • "the legend of korra*nın avatar the last airbender*ın üstünde olduğu için ciddiye almadığım liste."
 • "six feet under gibi bir diziyi 27'ye koyarak bünyede hayal kırıklığı yaratan liste."
 • "ipne bir dizinin (bkmynz: dizinin ipne olmasi) hic olmadi son bolumunu adam gibi cekseler basa oynayabilecekken, ilk 100'e giremedigini gorup sevindigim listedir.beter ol lost."
 • "ikinci sıradaki övmeye kelime bulamadığım yapımın son 2 sezonunun türkçe altyazısı yoktur. hayat çok garip lan."
 • "kaygısızlar'ı 1 numaraya taşımak için az sonra kampanya başlatacağım liste."
Facebook Yorumları
 • comment image

  türklerin en iyi yaptığı işin amelilik olduğunu gözler önüne seren liste.
  dünya ekonomisi veri girişi üzerine olsa biz süper güç olurduk. böylesine bir aşağılık kompleksi, böyle bir amelilikle birleşince leyla ile mecnun bu listede 5. sırada yer alıyor amk. dünya standardında dizi yapma yok, diziyi dünyaya pazarlama yok, diziyi korsan pazarında bile pazarlama(torrent, altyazı vs.) yok. varsa yoksa amelelik.
  yahu arkadaş ne işi var o dizinin orada? insan utanır lan. hiç mi sıkılmadınız o listede arrested development, sopranos, sherlock, dexter, seinfeld, oz, office varken onu oraya taşımaya? çinliler, hintliler gelip o listeyi kendi dizileriyle doldursa yine buna en büyük tepkiyi de türkler verir. bizden daha fazla amele görmeye tahammül edemeyiz herhalde.
  bir sözüm de listeye. sizin de yapacağınız işi çok afedersiniz. arkadaş bu leyla ile mecnun 23 bin küsür oyla 9,4 puan almış. hemen altındaki arrested development 93 bin küsür oyla 9,4 puan almış. binde birlik farklarla 70 bin fazla oy almış dizi nasıl daha altta yer alıyor anlamış değilim. nba'de bir maç oynayıp 45 sayı atan adamın sayı kralı olması gibi. abuk sabuk bir sistem.
  biraz alta inince behzat ç. var. 43. sırada. ulan biriniz üşenmeyip bir poster yükleseydiniz oraya. onu bile yapmamışlar lan sadece 10 puan basmışsınız. amelelere biri poster yükleyin diye direktif vermemiş herhalde. 8 bin oyla o da girmiş listeye. bir de biri review yazmış. truly an ankara thriller diye. tabii bu ankara thrillerlarının çok fazla kopyası var. hollywood'da bollywood'da ve tabii çinde hep kopya ankara thriller'ları yapılıp dünyaya satılıyor. şöyle gerçek bir ankara thrillerı izlemeyeli çok oldu. bari türkçe yazın lan. türklerden başka onu okuyacak adam yok zaten.


  (crossbourne - 3 Ağustos 2012 13:20)

 • comment image

  the wire dizisinin hak ettiği yerde olduğunu gösteren ve kanıtlayan liste.

  tahminen wire'ı izleyen kişi sayısı az ve bu diziye oy verenler diziyi gerçekten seven insanlar olduğundan herkes 10'ları çakmış bu diziye. imkanım olsa 100 bile veririm ama.

  okuyucuya edit: planet earth dikkate alınmamıştır.


  (morfar - 31 Mayıs 2011 11:43)

 • comment image

  ipne bir dizinin (bkmynz: dizinin ipne olmasi) hic olmadi son bolumunu adam gibi cekseler basa oynayabilecekken, ilk 100'e giremedigini gorup sevindigim listedir.

  beter ol lost.


  (lastjedi - 31 Mayıs 2011 02:33)

 • comment image

  ne kadar düzgün türkçe altyazısı olmayan dizi varsa doldurmuşlar tepeye. hangi türkiye düşmanı yaptı lan bu listeyi?

  ayrıca şu 8. sıradaki firefly' piç edip yayından kaldıran fox' a şimdi bi daha sövmek istedim ama içimden gelmiyor. yoruldum artık son 3 yılım bu adamlara söverek geçti.


  (ritu vs asas - 31 Mayıs 2011 02:29)

 • comment image

  favori dizilerinin alt siralarda ya da begenmedigi dizilerin ust siralarda bulunmasindan sikayetci olacak bir suru elestirmen tureyecek simdi bu listeyle alakali. o bu sirayi hak etmiyormus da oteki daha ustte olmaliymis, yok bilmemne dizi miymis de oburu niye o kadar dusuk siraya yerlesmis.

  eyvah eyvah.


  (zombieg - 31 Mayıs 2011 02:22)

 • comment image

  ikinci sıradaki övmeye kelime bulamadığım yapımın son 2 sezonunun türkçe altyazısı yoktur. hayat çok garip lan.


  (susmicam - 31 Mayıs 2011 02:08)

Yorum Kaynak Link : imdb best tv series