IMDB Puanı   : 0
Oy Sayısı         : 0
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Cinayet,Drama,Heyecanlı
Taglar             : Devam filmi,ikinci kısım
Ülke                : İngiltere,Almanya,İsveç,Kanada,ABD
Yönetmen       : Fede Alvarez (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Steven Knight (IMDB)(ekşi),Fede Alvarez (IMDB)(ekşi),Jay Basu (IMDB)(ekşi),David Lagercrantz (IMDB),Stieg Larsson (IMDB)
Oyuncular      : Sylvia Hoeks (IMDB)(ekşi), Claire Foy (IMDB)(ekşi), Lakeith Lee Stanfield (IMDB)(ekşi), Stephen Merchant (IMDB)(ekşi), Vicky Krieps (IMDB), Cameron Britton (IMDB), Mikael Persbrandt (IMDB)(ekşi), Sverrir Gudnason (IMDB)(ekşi), Volker Bruch (IMDB), Claes Bang (IMDB), Synnøve Macody Lund (IMDB), Christopher Convery (IMDB), Andreja Pejic (IMDB), Beau Gadsdon (IMDB), Carlotta von Falkenhayn (IMDB), Alexander Yassin (IMDB), Sonja Chan (IMDB), Felix Quinton (IMDB), Johan Eriksson (IMDB), Martin Müller (IMDB)

The Girl in the Spider's Web (~ Örümcek Agindaki Kiz) ' Filminin Konusu :
Young computer hacker Lisbeth Salander and journalist Mikael Blomkvist find themselves caught in a web of spies, cybercriminals and corrupt government officials.


 • "millennium üçlemesinin devam kitabı. 27 ağustos'ta yayınlanacak."
 • "resmi fragmanı düşen film.fragmanposteredit: international teaser traileredit2: türkçe altyazlı"
Facebook Yorumları
 • comment image

  büyük bir heyecanla çevirisini beklediğmiz, yeni lisbeth salander romanı.

  genelde bu gibi beklentiler hayal kırıklığı ile sonuçlanır benim tarafta. ilk üç romanın verdiği tat, geçirdiğimiz güzel saatler, elimizden defalarca bırakayışımız akıllara gelirken; beklentilerin yüksek olduğu, negatif perspektiften bakıldığında ilk üç kitabın muazzam başarısının ardından zorlama gelebilecek hissiyatı, yazarının çoktan bu taraflardan göçmüş olması gibi etkenler de var. bilemiyorum altan, umarım çekincelerim saçmalıktan ibarettir de yeniden saatlerce nefes kesen güzel bir roman alabiliriz elimize.

  ilk üç kitabın hayranları arasında saçma bir tartışma dönmekte sosyal ortamlarda. en önemli çekince tabi ki stieg larsson'un ölmesi. "adamcağızın mirası üzerinden yürünüyor" gibi tartışmalar mevcut. fakat biz mal mıyız? hayır. en büyük temennimiz en kısa zamanda romanın bir kopyasını ellerimize almak ve senelerdir beklenen yeni kitabın tadını çıkarmak.

  bayılıyorum sana lisbeth


  (menican - 2 Eylül 2015 15:23)

 • comment image

  üç kitabının devam kitabını yazma hakkı yaşamanı kaybeden stieg larsson'dan nasıl alınmış merak ettim.

  büyük bir sürpriz olmazsa keşke hiç çıkmasaydı diyeceğimiz bir kitap olacak.

  tadında bırakmak önemli.

  not: kitap çoktan çıktı da türkçe'ye çevrilmedi.


  (cralei - 24 Ekim 2015 21:43)

 • comment image

  serinin ilk iki kitabının yanında sönük kalmış kanımca. benim bildiğim bir kurgu oluşturulurken ana karakter zor bir durumla karşı karşıya bırakılır, ona karşı mücadelesi okuyucuyu kendine çeker. bunda lisbeth o kadar rahat ki... olmamış. yine seviye iyi ama ilk iki kitaba göre olmamış olmamış.

  hoşuma giden bir kesit:
  ''kendi alanında dahi olabilmek için her türlü bedeli ödemeye hazır olmuştu hep; belki isyanının bir nedeni de buydu. bir davette sıradan bir diyaloğu sürdürebilecek ortalama biri olmaktansa, bu tür bir handikapı tercih ederdi.''


  (norafzel - 23 Ocak 2016 06:42)

 • comment image

  millennium üçlemesini peş peşe okuduğumda stieg larsson gerçekten ayakta alkışlanacak bir yazar olarak kabul etmiştim.

  yaklaşık 2 yıl sonra pegasus yayınlarına ait üçlemenin dördüncü kitabını gördüğümde stieg larsson vefatı üzerine nasıl oluyor da seriye devam niteliğinde örümcek ağındaki kız kitabı çıkabiliyor diye sordum.

  cevabı ise david lagercrantz adlı şahsımca başarılı yazarın dersine iyi çalışıp kurguyu aynı ölçüde hatta hafiften biraz daha detaya kaçarak oluşturmasıyla alkış hak ederek tamamlamamasıydı.

  kitapta tanıdığınız bildiğiniz isimlerle birlikte farklı tarzda sağlam oluşturulmuş karakterler de gelmekte, zevkle okuyun- okutun.

  --- spoiler ---

  insanın kanına lisbeth salander pompalar.

  ---
  spoiler ---


  (thsnbkrykt - 14 Nisan 2016 18:04)

 • comment image

  diğer kitapların biraz gerisinde kalmış ama yine de fena olmayan milenyum serisinin 4.kitabı. özellikle giriş kısmı "bu ne lan" dedirtti ama sonrasında belki hikayenin özü belki yazım dilinin değişmesi öykünün sürükleyiciliğini arttırdı. hikayede -belki de ben kaçırdım bilmiyorum- monica figueroladan hiç bahsedilmemis. ayrıca kalle blomkvist'in güzel olduklari söylenen lisbeth'in kardeşi ve hanna lind ile yatmamış olması şaşırtıcı oldu. bazı kısımlar hollywood filmlerinin dublajlari gibi gelse de lisbeth yine kendini okutturdu. kitapta "next time sister, next time" denilen kısım 5.kitap çıkacak mı dedirttigi için kitap biter bitmez şöyle bi internete bakıyım dedim ve "surprise motherfucker!" biri 2017'de biri 2019'da yayınlanacak iki kitap daha çıkacak


  (zekotha - 28 Eylül 2016 11:05)

Yorum Kaynak Link : the girl in the spider's web