Çıkış Tarihi     : 05 Ekim 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Cinayet,Drama,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : tek yönlü ayna,Neo noir,otel,otel odası,Ptsd
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Goddard Textiles , TSG Entertainment , Twentieth Century Fox
Yönetmen       : Drew Goddard (IMDB)
Senarist          : Drew Goddard (IMDB)
Oyuncular      : Chris Hemsworth (IMDB)(ekşi), Dakota Johnson (IMDB)(ekşi), Jon Hamm (IMDB), Nick Offerman (IMDB)(ekşi), Jeff Bridges (IMDB)(ekşi), Cailee Spaeny (IMDB), Lewis Pullman (IMDB), Manny Jacinto (IMDB), Mark O'Brien (IMDB), Jonathan Whitesell (IMDB), Sarah Smyth (IMDB), Bethany Brown (IMDB), Cynthia Erivo (IMDB), Alvina August (IMDB), Sophia Lauchlin Hirt (IMDB), Hannah Zirke (IMDB), Billy Wickman (IMDB), Tally Rodin (IMDB), James Quach (IMDB), Minn Vo (IMDB), Vincent Washington (IMDB), Caroline Koziol (IMDB), Synto D. Misati (IMDB), Austin Abell (IMDB), London Morrison (IMDB), John Specogna (IMDB)

Bad Times at the El Royale (~ El Royale'de Zor Zamanlar) ' Filminin Konusu :
Farklı yerlerden başladıkları yolculuklarında California-Nevada sınırında bulunan Tahoe Gölü yakınlarındaki El Royale Oteli'nde bir şekilde bir araya gelen 7 kişinin hepsinin günün başlangıcında kendine göre hesapları ve sırları vardır. Ancak o fırtınalı akşam hepsinin geçmişleriyle hesaplaşacağı, hayatlarının değişeceği akşamı olur, kurtuluş için de son şanslarını iyi kullanmaları gerekmektedir.


  • "drew goddard'ın yazıp yönettiği, kadrosunda chris hemsworth, dakota johnson, jon hamm, jeff bridges, nick offerman'ı bulunduran gerilim filmi. 5 ekim 2018'de vizyona girecek."
  • "dakota johnson'u eli ayağı düzgün bir işte görebilecekmiyiz acaba? film onun için bir şans olabilir belki.her eve imdb"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : bad times at the el royale