Çıkış Tarihi     : 06 Şubat 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantazi,Müzikal
Taglar             : oyuncak,Devam filmi,Kraliçe,Uzay gemisi,vampir
Ülke                : ABD,Avustralya,Danimarka,Kanada
Yapımcı          :  Warner Bros. , Warner Animation Group , LEGO System A/S
Yönetmen       : Mike Mitchell (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Phil Lord (IMDB)(ekşi),Christopher Miller (IMDB)(ekşi),Phil Lord (IMDB)(ekşi),Christopher Miller (IMDB)(ekşi),Matthew Fogel (IMDB),Jerry Siegel (IMDB),Joe Shuster (IMDB),Bob Kane (IMDB),Bill Finger (IMDB),William M. Marston (IMDB)
Oyuncular      : Chris Pratt (IMDB)(ekşi), Elizabeth Banks (IMDB)(ekşi), Will Arnett (IMDB)(ekşi), Tiffany Haddish (IMDB), Stephanie Beatriz (IMDB)(ekşi), Alison Brie (IMDB)(ekşi), Nick Offerman (IMDB)(ekşi), Charlie Day (IMDB)(ekşi), Maya Rudolph (IMDB), Will Ferrell (IMDB), Jadon Sand (IMDB), Brooklynn Prince (IMDB), Channing Tatum (IMDB), Jonah Hill (IMDB), Richard Ayoade (IMDB), Ben Schwartz (IMDB), Noel Fielding (IMDB), Jason Momoa (IMDB), Cobie Smulders (IMDB), Ike Barinholtz (IMDB), Ralph Fiennes (IMDB), Will Forte (IMDB), Jimmy Ouyang (IMDB), Jorma Taccone (IMDB), Bruce Willis (IMDB), Gary Payton (IMDB), Sheryl Swoopes (IMDB), Todd Hansen (IMDB), Doug Nicholas (IMDB), Liam Knight (IMDB), Emmett Mitchell (IMDB), Sawyer Jones (IMDB), Graham Miller (IMDB), Cora Miller (IMDB), Ollie Mitchell (IMDB), Mike Mitchell (IMDB), Christopher Miller (IMDB), Margot Rubin (IMDB), Emily Nordwind (IMDB), Chris McKay (IMDB) >>devamı>>

The Lego Movie 2: The Second Part (~ Lego Filmi 2) ' Filminin Konusu :
Lego Duplo saldırısı altındaki şehirde her şey hızla yok olmaktadır ve kahramanlarımız şehri kurtarmak için yeniden bir araya gelecektir. Yıkıntı şehrin kalıntıları arasında keşfedilern uzaylı bir robor ise tehlikeyi giderecek artırırken; Emmet, Lucy ve Batman istilacıları geri püskürtmek ve şehri eski düzenine kavuşturmak için keşfedilmemiş dünyalara doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu zorlu mücadele sırasında, kendi becerilerini sınarken cesaretlerini de ortaya koyacaklardır.


  • "posterfragmantürkçe dublajlı fragman"
  • "ilk notları oldukça olumlu olan animasyon filmi. animasyon dahileri phil lord ve christopher miller'ın lekesiz kariyerlerinin en yeni ürünüdür."
Facebook Yorumları