Çıkış Tarihi     : 04 Temmuz 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Cinayet,Romantik,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Buffalo Gal Pictures , Company Films , Summerstorm Entertainment
Yönetmen       : Matthew Ross (IMDB)
Senarist          : Stephen Hamel (IMDB)(ekşi),Scott B. Smith (IMDB)(ekşi),Scott B. Smith (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Keanu Reeves (IMDB)(ekşi), Molly Ringwald (IMDB)(ekşi), Ana Ularu (IMDB)(ekşi), Aleks Paunovic (IMDB)(ekşi), Pasha D. Lychnikoff (IMDB)(ekşi), Veronica Ferres (IMDB)(ekşi), Ashley St. George (IMDB), Eugene Lipinski (IMDB), Dmitry Chepovetsky (IMDB), James Alexander (IMDB), Taran Vitt (IMDB), Pascal Petardi (IMDB), Kis Yurij (IMDB), Nazariy Demkowicz (IMDB), Alex Kudrytsky (IMDB), Morgan Holmstrom (IMDB), Vitali Makarov (IMDB), Boris Gulyarin (IMDB), Bradley Sawatzky (IMDB), Connor Peterson (IMDB), Cory Chetyrbok (IMDB), Andrew Degryse (IMDB), Vlad Stokanic (IMDB), Darren Ross (IMDB), Jeff Strome (IMDB), Vladimir Shklyar (IMDB), Lindsy Baudry (IMDB), Rayna Esposito (IMDB), Ruslan Rusin (IMDB), Elliot Lazar (IMDB), Mikhail Bogdanov (IMDB), Jim Kirby (IMDB), Cindy Myskiw (IMDB), Lorrie Papadopoulos (IMDB), Derek James Trapp (IMDB)

Siberia (~ Sibirya) ' Filminin Konusu :
Amerikalı elmas kaçakçısı Lucas Hill (Keanu Reeves), çok değerli ancak kaynağı belirsiz bir miktar mavi elmasın satışını tamamlamak üzere Rusya'ya gelir. Ancak ortağının çok tehlikeli bir mafya lideri olan Boris Volkov'a (Pasha D. Lychnikoff) sahte elmas satmaya çalışması, Lucas'ın başını büyük derde sokar. Bu sırada burada tanıştığı Katya (Ana Ularu) ile aralarında başlayan aşk, zaten zor olan durumunu iyice karmaşık hale getirecektir.


 • "izlerken beni geren dizi. boyle bir gercekmis gibi geliyor ara ara. miljan denen saykodan tirsiyorumha bi de sabina direkt sayid jarrah."
Facebook Yorumları
 • comment image

  efsane bir sezon finali yapan dizi.

  amk. sözlükte lost kadar değeri olmadı gitti dizinin. her şartta lost'un eline verebilecek potansiyele sahip bi dizi bu ama yok oyunculuk kötüymüş yok ot bok bilmem ne. amk sanki "jack jack jack where is jack go find jack" diye ortada 6 sezon gezen sıçtığım bok kate sizin için süper oyuncuydu. sinire kestim gece gece.

  kamera mevzusuna gelince. neymiş "kamera olaynda sıkıntı var nerden çıkıyo bunlar cart curt". bi kafanı kullan. al bi kağıt kalem çiz. 3 tane iç içe geçmiş halka düşün. en içte yarışmacılar var. bi dış halkada onları çeken kameramanlar var. en dış halkada da biz yani dizi izleyicilieri için çekimler var. bunu idrak etmek bu kadar zor mu? arada sırada dizideki kameramanların çektiklerini görüyoruz onlar da bonus. çünkü sürekli onların çekimlerini görmek veya sürekli dışarıdan izlemek bi süre sonra sıkar. o yüzden arada amatör çekimi gösteriyorlar. hala anlamadıysan çizerek çalış işte.

  adamlar lost gibi güzel başlayan ve sona doğru skime dönen bi konu üzerine gitmiyolar ki. tunguska olayının olduğu yerle alakalı gidiyor hep. arada videolarda olayı araştıran leonid kulik falan görülebiliyor. yani öyle boş beleş değil. ha ne bu tunguska dersen bi araştır. metallica'nın all nightmare long videosunu falan izle. sonra aç lost izle kate gör jack jack jack gezsin. herşeyi kötülemeye meraklıyız ya amk. imdb puanı düşük ot bok. sktr.

  2. sezon için hala direniyor dizi. imza toplanıyor falan. amk bütün dünya ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timine dahil.

  hadi sktr git şimdi lost'u baştan izle. amık.*


  (salvadordali - 18 Eylül 2013 02:07)

 • comment image

  sürükleyici bir dizi. geçen şöyle bir yoruma rastladım ki gayet mantıklı geldi.

  --- spoiler ---

  bunlar havanın renkli olduğu gün zamanda ileriye gittiler, her şey ona işaret ediyor. çünkü sabina kendisinin kolyesini ölü birisinde görmüştü. televizyoncuların bir anda ortadan kaybolması, birden yaz ortasında kar yağmaya başlaması ve bu atom saati hesaplama hatası buna işaret ediyor.

  ---
  spoiler ---


  (laylay0043 - 5 Eylül 2013 01:57)

 • comment image

  izlerken "abi şu olay çok saçma yeaa" falan diyorum ama her hafta da çıkmasını bekliyorum, seviyorum da bayağı. ama %99 iptal olur. benim beğendiğim, fazla popüler olmayan bir dizinin ekranda kalmasına imkan yok. the river vardı mesela. güzelim dizi, onu da iptal etmişlerdi. 666 park avenue ve last resort da gitti.


  (yazmayacalisanokur - 4 Eylül 2013 18:27)

 • comment image

  otu boku beğenmeyenlerden ekolünden olmama rağmen başıma bir iş gelmeyecekse gayet beğendiğim dizi. kameramanların konumu/işlevi, lost'tan yapılan kopyalar, olmazsa olmaz holywood klişeleri, konsepti canlı tutmak için oyuncu röportajlarına verilen gereksiz ağırlığa rağmen kendini sıkmadan izletiyor ve ilk 3 bölüm sonrasında tempo hiç düşmüyor. ratingleri ne alemde bilmiyorum ama imdb puanına bakılırsa bu dizi çöplüğünde ilk sezonu bile çıkartamayabilir gibi duruyor. umarım yarıda kalmaz, çerez niyetine güzel bir dizi izleriz.

  -------- dikkat spoiler çıkabilir ------
  en başta japon'u geek'e ver, hot latini de yakışıklı alsın klişesi can sıkıcıydı. nedir lan bu geek'lerin holywood senaristlerinden çektiği? geek'ler siksin hepinizi. (burası kişiseldi euhusdf)
  günlük mevzusu ve yatık ağaçlarla beraber konuyu bir şekilde tunguska'ya bağlayacakları kesin gibi. umarım dişe dokunur bir şeyler çıkarabilirler. aniden yağan kar ve uzaktan görünen anten de oranın bir deney sahası olduğu izlenimi uyandırıyor. (ki c grup olayını da açıklar bu) konu bu şablonla beraber gayet çekici. ama hepsini harmanlayıp hiç bir bok çıkaramazlarsa ağır küfrederim. izlediğimize değsin.

  özel not: miljan çemçük ağızlısını da 6 ay aralıksız budaklı meşe odunuyla dövsem rahatlayamam.
  -------- spoiler tehlikesi geçti ------


  (timbirlak castin - 26 Ağustos 2013 03:46)

 • comment image

  --- spoiler ---

  şimdi, ilk 7 bölüm itibariyle konuşuyorum, yanlış değilsem dizinin kopma noktası 5. bölüm. bu bölümde yarışmanın bir arka planının kalmadığını, herhangi bir güvenlik ya da sağlık tedbirinin kalmadığını, yarışmacıların gerçek anlamda bir hayatta kalma mücadelesine girdiklerini görüyoruz. bu noktada oyun, yarışma psikolojisinden, nispeten güvenli ve kontrollü şartlardan tamamen çıkıyorlar. oyun bitiyor, gerçek hayat korkunç bir acımasızlıkla ortaya çıkıyor ve biz bu geçişi sadece 2 saniye falan hissediyoruz. sam kameramanlara "kayda devam edeceksiniz, ve bize kopyalarını vereceksiniz" diyor hepsi bu. tabii o kameraların pilleri, filmleri, şarjları ya da gerekli diğer ekipman nasıl sağlanıyor, kameramanlar ne yiyor ne içiyor belli değil. o kısmın karanlığı mantıksızlık derecesinde. bir de yine 2 saniye süren "buradan gidelim, hayır burada kalalım" tartışması var ki fena. lan olm uzun vadede hepiniz sibirya'da kurda kuşa yem olacaksınız işte, yürüyün gidin. günlerce, ayaklarınız patlayıncaya kadar yürüyün, ölene kadar yürüyün ama yürüyün, gidin oradan be. kalmak kadar malca bir fikir olabilir mi amk.

  ---
  spoiler ---


  (mumyn - 22 Ağustos 2013 21:36)

 • comment image

  ilginç bir dizi yani parlama olasılığı da yüksek, patlama olasılığı da...

  sorulacak bin tane soru var ama şimdilik şunlar

  --- spoiler ---

  abi o değil de kamera şarjları nasıl hiç bitmiyor?

  kampı dağıtılan kameramanlar nasıl besleniyor?
  ---
  spoiler ---


  (efes darth - 22 Ağustos 2013 00:47)

 • comment image

  şimdilik bi lost diil ama gelecek vaadediyor. underrated olması insanın gözünü korkutuyor, yaz dizisi diip pat diye bitirirlerse çocuğumu keserim yeminlen. yıllardır direndiğim imdb'ye sırf yüksek puan vermek için üye oldum bugün.


  (goldenbrown - 15 Ağustos 2013 00:35)

 • comment image

  ilk bölümü izledikten sonra bunun için çakma lost demiştim ama bölümler ilerledikçe dizi kendine sarmaya başladı.

  --- spoiler ---

  s01e06 itibariyle tunguska olayına da değinmeleri güzel oldu. gizemli detaylara her hafta yenisi ekleniyor. ama eleştirmeden geçemeyeceğim bir nokta var ki o da nathalie'nin gidişini herkesin hemen kabul edişi. helikopter gelmediğini, düğmeli düzeneğin düzmece olduğunu öğreniyorlar ama kimse de "aga helikopter gelmiyorsa nathalie nasıl gitti" demiyor. sonuçta nathalie'yi kampı terk ederken kimse görmedi. sadece arkada bıraktığı bir not var. notu okur okumaz hemen inandılar. aha buraya yazıyorum, bence nathalie bir yerlerden karşılarına çıkacak demedi demeyin.

  ---
  spoiler ---


  (nukerulaz - 14 Ağustos 2013 23:28)

Yorum Kaynak Link : siberia