IMDB Puanı   : 6,8
Oy Sayısı         : 1.811
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama,Tarih
Taglar             : Nazi,hostile extraction,Mossad,Savas suclusu,Arjantin
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Chris Weitz (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Matthew Orton (IMDB)
Oyuncular      : Oscar Isaac (IMDB)(ekşi), Haley Lu Richardson (IMDB)(ekşi), Nick Kroll (IMDB)(ekşi), Mélanie Laurent (IMDB)(ekşi), Ben Kingsley (IMDB)(ekşi), Lior Raz (IMDB), Greta Scacchi (IMDB)(ekşi), Joe Alwyn (IMDB), Peter Strauss (IMDB), Michael Aronov (IMDB), Pêpê Rapazote (IMDB), Torben Liebrecht (IMDB), Antonia Desplat (IMDB), Ohad Knoller (IMDB), Greg Hill (IMDB), Danny Pardo (IMDB), Matt Lindquist (IMDB), Rainer Reiners (IMDB), Michael Benjamin Hernandez (IMDB), Ezequiel Campa (IMDB), Iván Steinhardt (IMDB), Eduardo Green (IMDB), Tatiana Rodriguez (IMDB), Pablo Flores Maini (IMDB), Rocío Muñoz (IMDB), Ariel Arredondo Lopez Dickson (IMDB), Fabricio Martin (IMDB)

Operation Finale (~ Eichmann) ' Filminin Konusu :
15 years after World War II, a team of secret agents are brought together to track down Adolf Eichmann, the infamous Nazi architect of the Holocaust.


  • "filmi akademi adaylığı da bulunan chris weitz yönetecek. ben kingsley de kadroda.her eve imdb"
Facebook Yorumları
  • comment image

    fragman
    cast iyi. oscar isaac, ben kingsley, melanie laurent ve haley lu richardson rol almışlar. ilk fragman da iyi hazırlanmış, heyecanlandırdı. lakin eylülde vizyona girecek oluşu çok yüksek olmayan beklentilerimi düşürüyor. zira eylülde genelde stüdyoların ödül sezonunda yer alma ihtimalleri düşük olan, kalitesi ortalamayı aşamayan filmler vizyona çıkarılıyor. bakalım operation finale nasıl olacak. umarım en azından hhhh ve anthropoid'ten iyi olur. bu iki film de insan avını işlemişti.


    (sherlock holmes 90 - 6 Haziran 2018 10:20)

Yorum Kaynak Link : operation finale