IMDB Puanı   : 5,6
Oy Sayısı         : 1.602
Süre                : 1 Saat 33 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Mart 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Aaron Katz (IMDB)
Senarist          : Aaron Katz (IMDB)
Oyuncular      : Lola Kirke (IMDB)(ekşi), Zoë Kravitz (IMDB)(ekşi), John Cho (IMDB)(ekşi), Greta Lee (IMDB)(ekşi), Ricki Lake (IMDB)(ekşi), Michelle Forbes (IMDB)(ekşi), Nelson Franklin (IMDB)(ekşi), Reeve Carney (IMDB)(ekşi), Jessica Parker Kennedy (IMDB), James Ransone (IMDB), Todd Louiso (IMDB), Marianne Rendón (IMDB), Abraham Lim (IMDB), Gabriela Flores (IMDB), Ted Stavros (IMDB), Levy Tran (IMDB), Naby Dakhli (IMDB), Ray Reynaga (IMDB), Chad Hartigan (IMDB), Juan Antonio (IMDB), Jamel Baines (IMDB), Taylor Clemenza (IMDB), Kennedy Collier (IMDB), Khalid Dualeh (IMDB), Ginger Horne (IMDB), Gary Karapetyan (IMDB), Steve Koss (IMDB), Stephanie McVay (IMDB), Emily Pearse (IMDB), Michael Joseph Pierce (IMDB), Chris Pinto (IMDB), Nancy Pinto (IMDB)

Gemini (~ Bliznieta) ' Filminin Konusu :
A heinous crime tests the complex relationship between a tenacious personal assistant and her Hollywood starlet boss. As the assistant travels across Los Angeles to unravel the mystery, she must stay one step ahead of a determined policeman and confront her own understanding of friendship, truth and celebrity.


 • "the edukators isimli mükemmel filmin one inch punch grubu tarafından icra edilmiş mükemmel soundtrack parçası."
 • "ceminay diye okundugu icin aklima hep cem ceminay i getiren burcum"
 • "istanbul'da bir turizm şirketi. ana malzemesi japonlar olsa da diğer pazarlarda da varlık göstermeye çalışır."
 • "metalsever ikizler burcu insanının capricorn * ve capricorn at her feet * gibi leziz şarkılar yüzünden oğlak burcu insanlarını kıskanmamasını sağlayan güzide slayer şarkısı."
 • "şu şarkı ile kalbimi kazanmış olan dj."
 • "şöyle mükemmel bir şarkıya imza atmış, chillstep, chill out şeysilerinde müzik icare eden dicey."
Facebook Yorumları
 • comment image

  japon tur operatörleri içinde amiral gemi olarak nitelendirebileciğimiz seyahat acentası.kendileri japonya'nın en büyük tur operatörlerinden biri olan club tourism'in türkiye seyahati organizasyonlarını düzenler.en büyük organizasyonlarından biri 1994 yılında düzenledikleri istanbul japon festivalidir.mutlak müşteri memnuniyeti şirketin en önemli prensiplerinden bir tanesidir.müşteri portföyleri genellikle japonya'da üst düzey gelir grubuna dahil olan,alışveriş kabiliyetleri yüksek,dünyada gidilip görülesi turistik destinasyon olarak neresi varsa bu yerleri maximum servis ve seyahat komforu ile gezip görmeyi kendine amaç edinmiş,para harcarken neredeyse kendini kaybeden japon dede ve nine benzetmelerini kullandığımıza cuk diye oturan fakat böyle nine veyahut dede türkiye cumhuriyet'inde kime nasip olmuş ki dedirtecek müşterilerdir.

  ülkemizde turizm piyasasında nicelik olarak değilde nitelik olarak;hizmet kalitesini,satacağı ürünü pazarlarken kalite unsurunu ve müşteri memnuniyetini ikinci plana itmeyerek kendi pazarında bir ekol olmayı başarmış bir ticari marka desem gemini'yi az çok tanıyan herkesin duygularına tercuman mı olmuş olurum?


  (konnichiwa - 12 Kasım 2007 11:26)

 • comment image

  iki kardeş arası aşk ve tutkunun anlatıldığı arjantin yapımı ensest temalı film..

  çocukluklarından beri birbirine çok yakın olan mame ve jere, zamanla birbirlerine karşı daha yoğun ve güçlü hisler beslemeye başlarlar. bir gece gittikleri bir gece klubünde arzularına yenik düşer ve beraber olular. yaşadıkları deneyim onların birbirine daha da yakınlaştırırken, ikili bu yasak ve tehlikeli birlikteliğin neden olacağı trajedinin farkındalığından şimdilik çok uzaklardır ve her şeyi göze alarak ilişkilerini gizlice sürdürmeye başlarlar..

  yaşadıkları birliktelik onları seksüel ve duygusal açıdan tatmin ederken, bir süre sonra yaşadıkları ilişki diğer kardeşleri tarafından hissedilir. bu ise yaşayacakları büyük travmanın sadece ayak sesidir..

  gemini kesinlikle sınıfı geçmiş bir çalışma, ilişkilerinin boyutu cinsellik aile ilişkileri ve filmin işlenişi bence ortalamanın üstündeydi.. bu tür içinde izlenmesi gereken çalışmalardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim ..


  (mimiko - 31 Ağustos 2011 01:34)

 • comment image

  istanbul'da bir turizm şirketi. ana malzemesi japonlar olsa da diğer pazarlarda da varlık göstermeye çalışır.


  (ekimekinoks - 21 Şubat 2012 12:15)

Yorum Kaynak Link : gemini