Süre                : 1 Saat 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 13 Eylül 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : Kanada,ABD
Yapımcı          :  Automatik , Oddfellows Entertainment , Stage 6 Films
Yönetmen       : Shana Feste (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Shana Feste (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Vera Farmiga (IMDB), Christopher Plummer (IMDB)(ekşi), Lewis MacDougall (IMDB), Christopher Lloyd (IMDB)(ekşi), Yahya Abdul-Mateen II (IMDB), Kristen Schaal (IMDB)(ekşi), Bobby Cannavale (IMDB), Peter Fonda (IMDB)(ekşi), Dolly Wells (IMDB), Ryan Robbins (IMDB), Maxine Miller (IMDB), Terence Kelly (IMDB), BJ Harrison (IMDB), Chelah Horsdal (IMDB), Robin T. Rose (IMDB), Jill Teed (IMDB), Elizabeth Bowen (IMDB), Amitai Marmorstein (IMDB), Rohan Campbell (IMDB), Lisa Bunting (IMDB), Luis Javier (IMDB), Sean Tyson (IMDB), Jessica McLeod (IMDB), Sharon Crandall (IMDB), Hamish Cameron (IMDB), Andy Maton (IMDB), Kalvin Olafson (IMDB), Richard Tichelman (IMDB), Bill Holtby (IMDB), Glenn Beck (IMDB), Sarah Boey (IMDB), Kiefer O'Reilly (IMDB), Emily Holmes (IMDB), Diana Bang (IMDB), James Kirk (IMDB), Genevieve Desjardins (IMDB), Billy Hopeless (IMDB), Andrew Suttar (IMDB)

Boundaries (~ Családi szívás) ' Filminin Konusu :
Boundaries is a movie starring Vera Farmiga, Christopher Plummer, and Lewis MacDougall. Laura and her son Henry are forced to drive her estranged, pot-dealing, carefree father Jack across country after being kicked out of a nursing...


 • "kişisel gelişim adına hem faydanılacak hem de çevrenizde sınırlarınıza saygı duymayan insanlara önerilecek güzel bir kitap."
 • "ingilizce sınırlar, hudut anlamında gelen kelime. ayrıca türkçeye sınırlar adıyla çevrilen john townsend'in bir kişisel gelişim kitabıda var."
Facebook Yorumları
 • comment image

  henry cloud ve john townsend'in yazdığı bir kişisel gelişim kitabı.

  kişisel gelişim kitapları ile alay eden biri olarak bu kitaba başlamadan önce sonsuz bir ön yargıya sahiptim. buna rağmen kitabı bitirdiğimde damağımda hoş bir tat kaldı. ancak söylemeliyim ki bazı bölümlerde çok fazla tekrara düşüldüğü oluyor. ve bu da okuyucuyu biraz sıkabiliyor. kitabın en çok ilgi çeken özelliği verilen örneklerin alenen yaşanmışlık barındırması. bu türü sevenler kesinlikle okumalı. bence sınırlarımızı belirleme konusunda rehber olabilme başarısını gösteriyor kitap. öneriyorum.


  (leroy smith - 27 Kasım 2017 22:08)

 • comment image

  ingilizce sınırlar, hudut anlamında gelen kelime. ayrıca türkçeye sınırlar adıyla çevrilen john townsend'in bir kişisel gelişim kitabıda var.


  (abandoned - 5 Ocak 2011 19:41)

Yorum Kaynak Link : boundaries