IMDB Puanı   : 3,5
Oy Sayısı         : 907
Süre                : 1 Saat 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Mart 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : Baba kızı ilişkisi,Baba kızı yabancılaşma,bekar anne,Oğul ilişkisi,Eski koca eski eş ilişkisi
Ülke                : Kanada,ABD
Yönetmen       : Shana Feste (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Shana Feste (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Vera Farmiga (IMDB), Christopher Plummer (IMDB)(ekşi), Lewis MacDougall (IMDB), Christopher Lloyd (IMDB)(ekşi), Yahya Abdul-Mateen II (IMDB), Kristen Schaal (IMDB)(ekşi), Bobby Cannavale (IMDB), Peter Fonda (IMDB)(ekşi), Dolly Wells (IMDB), Diana Bang (IMDB), Glenn Beck (IMDB), Elizabeth Bowen (IMDB), Lisa Bunting (IMDB), Rohan Campbell (IMDB), Sharon Crandall (IMDB), Genevieve Desjardins (IMDB), BJ Harrison (IMDB), Emily Holmes (IMDB), Billy Hopeless (IMDB), Chelah Horsdal (IMDB), James Kirk (IMDB), Jessica McLeod (IMDB), Kiefer O'Reilly (IMDB), Kalvin Olafson (IMDB), Ryan Robbins (IMDB), Robin T. Rose (IMDB), Jill Teed (IMDB), Sean Tyson (IMDB), Andrew Tait (IMDB)

Boundaries ' Filminin Konusu :
Single mom Laura (Farmiga), along with her awkward 14 year-old son Henry (MacDougall) is forced to drive Jack (Plummer), her estranged, care-free pot dealing father across country after he's kicked out of yet another nursing home.  The road trip veers off course when Jack decides to make a couple 'stops' and Henry asks to see his ne'er-do-well dad Leonard (Cannavale), completely upending Laura's attempt to hold her family together and ultimately forcing her to finally see her father for the man he really is.


 • "ingilizce sınırlar, hudut anlamında gelen kelime. ayrıca türkçeye sınırlar adıyla çevrilen john townsend'in bir kişisel gelişim kitabıda var."
 • "kişisel gelişim adına hem faydanılacak hem de çevrenizde sınırlarınıza saygı duymayan insanlara önerilecek güzel bir kitap."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ingilizce sınırlar, hudut anlamında gelen kelime. ayrıca türkçeye sınırlar adıyla çevrilen john townsend'in bir kişisel gelişim kitabıda var.


  (abandoned - 5 Ocak 2011 19:41)

 • comment image

  henry cloud ve john townsend'in yazdığı bir kişisel gelişim kitabı.

  kişisel gelişim kitapları ile alay eden biri olarak bu kitaba başlamadan önce sonsuz bir ön yargıya sahiptim. buna rağmen kitabı bitirdiğimde damağımda hoş bir tat kaldı. ancak söylemeliyim ki bazı bölümlerde çok fazla tekrara düşüldüğü oluyor. ve bu da okuyucuyu biraz sıkabiliyor. kitabın en çok ilgi çeken özelliği verilen örneklerin alenen yaşanmışlık barındırması. bu türü sevenler kesinlikle okumalı. bence sınırlarımızı belirleme konusunda rehber olabilme başarısını gösteriyor kitap. öneriyorum.


  (leroy smith - 27 Kasım 2017 22:08)

Yorum Kaynak Link : boundaries