Süre                : 1 Saat 45 dakika
Çıkış Tarihi     : 16 Ağustos 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama,Müzik,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Los Angeles Media Fund (LAMF) , Rocket Science , Bona Fide Productions
Yönetmen       : Jesse Peretz (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Evgenia Peretz (IMDB),Jim Taylor (IMDB)(ekşi),Tamara Jenkins (IMDB)(ekşi),Nick Hornby (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Rose Byrne (IMDB)(ekşi), Ethan Hawke (IMDB), Chris O'Dowd (IMDB)(ekşi), Megan Dodds (IMDB)(ekşi), Jimmy Ouyang (IMDB), Lily Newmark (IMDB), Azhy Robertson (IMDB), Lily Brazier (IMDB), Paul Blackwell (IMDB), Ayoola Smart (IMDB), Johanna Thea (IMDB), Michael Chapman (IMDB), Georgina Bevan (IMDB), Ko Iwagami (IMDB), Karol Steele (IMDB), Lee Byford (IMDB), Tom Patrick Stephens (IMDB), Janine Catterall (IMDB), Laura Camberley (IMDB), Steve Barnett (IMDB), Thomas Gray (IMDB), William Bale (IMDB), Andrew Dunkelberger (IMDB), Florence Keith-Roach (IMDB), Begona F. Martin (IMDB), Mike Pinfield (IMDB), Sascha Panknin (IMDB), Mark Sayer (IMDB), Bernard Sparkes (IMDB)

Juliet, Naked (~ A Meztelen Juliet) ' Filminin Konusu :
Juliet, Naked is a movie starring Chris O'Dowd, Rose Byrne, and Kitty O'Beirne. Juliet, Naked is the story of Annie (the long-suffering girlfriend of Duncan) and her unlikely transatlantic romance with once revered, now faded,...


 • "hardcover olarak cikti amerika'da gecen hafta. nefis."
 • "nick hornby'nin açık ara en kötü romanı. üzgünüz."
 • "kelimelerin arasina melodiler sikistirma ustasi nick hornby'nin yeni romani. kendisi bunu hep yapiyor evet. ayrica, romanin turkce cevirisi de tulin er tarafindan yapilmis olup, gayet basarilidir."
 • "kötü romantik komedi filmi tadında bir kitap. high fidelity'den sonra bir daha doğru düzgün bir kitap yazamadı nick hornby."
 • "okuması zevkli nick hornby romanı. bir başladım hemencecik bitti. sanki bir yerlerde filminin çekileceğini de okudum bu da çok şaşırtıcı olmaz."
Facebook Yorumları
 • comment image

  her sayfasına ayrı bir şarkıyı kafamın içinde fon müziği yaparak okuma zevkini maksimuma çıkardığım nick hornby romanı, songbook ve high fidelity'nin klasmanından. sarkastik, gerçekçi ve hornby'nin alametifarikası olan estetik mizaha sahip diyaloglarıyla elden bırakılamayan bir kitap.

  "one thing about great art: it made you love people more, forgive them their pretty transgressions. it worked in the way that religion was supposed to, if you thought about it."


  (simona - 21 Mart 2010 13:23)

 • comment image

  her nick hornby romanında olduğu gibi yine evladiyelik cümlelere sahip roman

  she had to defend him in order to defend herself. that was why people were so pricky about their partners, even their ex-partners. to admit that duncan (eski sevgilisi) wasn't up to much to own up publicly to the terrible waste of time, and terrible lapses in judgement and taste.


  (flying dutchman - 5 Temmuz 2010 16:22)

 • comment image

  okuması zevkli nick hornby romanı. bir başladım hemencecik bitti. sanki bir yerlerde filminin çekileceğini de okudum bu da çok şaşırtıcı olmaz.


  (eleutheiros - 16 Temmuz 2015 18:54)

 • comment image

  herkes gibi ben de high fidelity'yi okuduktan sonra nick hornby kitapları okumaya başladım. bu kitapla birlikte birkaç kitabını da almıştım; ama olmadı. olmuyor. bu kitaba başladım, bıraktım, sonra tekrar başlayayım dedim, yine bıraktım. hayat beğenmediğin bir kitabı okuyacak kadar uzun değil mottosunu hatırlayıp ısrar etmemeye karar verdim. belki aradan aylar geçer, sonra tekrar okurum; ama şimdilik high fidelity'den sonra benim için büyük hayal kırıklığı. ühü.


  (yoruichi - 15 Kasım 2017 21:39)

Yorum Kaynak Link : juliet naked