Süre                : 1 Saat 41 dakika
Çıkış Tarihi     : 29 Haziran 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Heyecanlı
Taglar             : hunting,hunting accident,friend kills friend
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Wellington Films , Creative Scotland , Creative England
Yönetmen       : Matt Palmer (IMDB)
Senarist          : Matt Palmer (IMDB)
Oyuncular      : Jack Lowden (IMDB)(ekşi), Martin McCann (IMDB)(ekşi), Tony Curran (IMDB)(ekşi), Ian Pirie (IMDB), George Anton (IMDB)(ekşi), Kate Bracken (IMDB), Therese Bradley (IMDB)(ekşi), Joe Cassidy (IMDB)(ekşi), Cameron Jack (IMDB), Kitty Lovett (IMDB), Cal Macaninch (IMDB), Rob McGillivray (IMDB), Donald McLeary (IMDB), Cody Mitchell (IMDB), Olivia Morgan (IMDB), Ben Stranahan (IMDB), Clare Yuille (IMDB)

Calibre (~ Calibre - Weidmannsunheil) ' Filminin Konusu :
Edinburghlü agresif bir işadamı olan Marcus, yatılı okuldan eski arkadaşı Vaughn'u, İskoç Dağlık Bölgesi'nin uzak bir köyüne bir av gezisi için davet eder. Vaughn daha önce hiç ava çıkmamıştır. Geceyi, köyün sakinlerinden Logan ve iki genç kadınla tanıştıkları yerel bir barda geçirirler. Bütün gece kızlarla dans edip içtikten sonra ertesi gün ava çıkan iki arkadaş hala çok yorgundur. Üstelik Vaughn, Marcus'un uyuşturucu kullandığını da fark etmiştir. Dikkatlerinin çok dağınık olduğu bir zamanda çıktıkları av, yanlışlıkla bir cinayet işlemeleriyle sonuçlanır. Bu cinayeti örtbas edebilmek için hızla bir plan yaparlar. Ancak bölgede tanıştıkları yeni insanlar, iki arkadaşın masumiyetine pek de inanmamaktadır.


 • "2001 yilinda ilk drum n bass albumunu release eden ve su anda (bence) en iyi drum n bass produceri asil adi dominic martin olan irlandali dj producer."
 • "iğrenç bir güncelleme sistemine sahip kendisi. 50 mb programı indir indir dur. güncelleme değil yeniden doğuş mübarek."
 • "ebook insanlarinin can dostu epub canavari, kitap arsivleme ve yonetim programi, hayat kurtaran open source yazilimedit: mac de canavar kendisi"
Facebook Yorumları
 • comment image

  2001 yilinda ilk drum n bass albumunu release eden ve su anda (bence) en iyi drum n bass produceri asil adi dominic martin olan irlandali dj producer.


  (rastafari - 18 Eylül 2004 16:26)

 • comment image

  eğer ki pdf'i mobi vb. formata dönüştürüyorsanız ve iki satırda bir aralık bırakıyorsa şöyle yapmanız gerek uygulama :
  dönüştür kısmından, sezgisel işlem'i tıklayın.
  sezgisel işlemi gerçekleştir'i tıklayın.
  satırları kaydırma kısmından satırları kaydırma çarpanını 0,10 , 0,20 olarak değiştirin.


  (a achluophobia - 4 Ekim 2015 14:06)

 • comment image

  aşağı yukarı haftada bir güncellenmesinin gıcıklığı bir yana, hantal bir program olması da bir yana, yeryüzündeki en iyi e-kitap yönetim ve düzenleme programıdır. ama "en iyi" olmasının sebebi iyi oluşundan değil, alternatifi olmayışından.


  (barisunver - 10 Şubat 2014 16:15)

 • comment image

  iğrenç bir güncelleme sistemine sahip kendisi. 50 mb programı indir indir dur. güncelleme değil yeniden doğuş mübarek.


  (cuckoo - 19 Nisan 2013 22:00)

 • comment image

  bilgisayarımda son sürüm yazılım kullanma manyaklığımı bilen bir geliştirici takımı olduğunu düşündüğüm süper yazılım. haftada bir yeni güncelleme çıkartıp beni deli etmelerinin başka bir açıklaması olamaz.

  güncelleme dediğin de komple yazılımın yeniden indirilmesi ha.


  (hakiki ssg - 12 Ağustos 2012 22:34)

 • comment image

  bence arabirimi kötü ama o kadar çok fırça yedim ki "elalemi eleştireceğine sözlüğü düzelt hayvan herif" diye artık gıkımı çıkartmıyorum. bu bilgileri kendime saklayacağım ve o bilgilerle dünyayı ele geçireceğim.


  (ssg - 25 Eylül 2011 22:55)

 • comment image

  amazon kindle için ekmek gibi ihtiyaç bu programa karpuz-peynir ilavesi:
  abbyy nin pdf transformer ve pdf creator programları.

  ikisi birlikte piyasada zaten. baktın calibre ben bu formatı bilmem, çeviremem diyor; dökümanın sayfaları çift sütunlu, yok bi yerleri yamuk, eksik, fazla... hoop hemen worde çevir düzelt, sil istediğini yap. sonra tekrar pdf ye çevir. at calibreye mobiye çevir. ordan kindleına. evire çevire oku; diyeceğim ama kindle sağolsun o da kalmadı ki. tıklayıp tıklayıp okuyun efendim.
  sayfa numaraları için bir çözüm daha: (bkz: #22248842)

  tanım: dökümanlara kapak mapak yapılabilen, kitapları dijital raflarına dizilip şıkır şıkır kaydırılan, doldurulması ihtiyaç bir boşluğu layıkı ile dolduran dijital kitap formatlarının arşiv programı.


  (safahot - 11 Temmuz 2011 04:01)

 • comment image

  ebook insanlarinin can dostu epub canavari, kitap arsivleme ve yonetim programi, hayat kurtaran open source yazilim

  edit: mac de canavar kendisi


  (nahuel polaris - 28 Aralık 2010 10:38)

 • comment image

  herhangi bir yayın organının web sitesinin sunduğu online içerikten makale ve haberleri tarayıp bunları kusursuza yakın bir şekilde kapak, imaj ve table of contents leri ile sahip olduğunuz e-book reader formatına çevirebilen ve bunu tek tıkla cihazınıza gönderen müthiş yazılım. sadece abd'den 200'e yakın yayın organını destekliyor. böylelikle kindle ınızı hala "kindle titles are not available in turkey" diyen amazon tekelinden kurtarmış oluyor.

  işte the complete idiots guide to calibre;

  1. calibre'yi sitesinden indirip bilgisayarımıza yüklüyoruz.

  2. calibre'yi çalıştırıp fetch news butonuna tıklıyoruz.

  http://farm4.static.flickr.com/…0039_2f45b4d6f3.jpg

  3. kindle ımıza istediğimiz içeriği seçiyor ve download now butonuna tıklıyoruz.

  http://farm4.static.flickr.com/…9238_7207396796.jpg

  4. inen içeriği calibre nin ana ekranından seçip send to device butonuna tıklıyoruz,

  sonuç;

  http://farm4.static.flickr.com/…1076_e1989260df.jpg *

  son olarak, kovid goyal' dan çok sevdiği jeff bezos için geliyor;

  reading is very important to me and one of my goals has always been to prevent either the fragmentation or the monopolization of the e-book market by entities that care solely for short-term goals. as the calibre community continues to grow, driven by book lovers, for book lovers, hopefully it will always present an alternative for people that love to read e-books and want to be in control of their own digital libraries.


  (kandaz3 - 24 Ocak 2010 00:07)

Yorum Kaynak Link : calibre