Çıkış Tarihi     : 10 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Biyografi,Komedi,Drama
Ülke                : İngiltere,ABD,Kanada
Yapımcı          :  Entertainment One , BBC Films , Fable Pictures
Yönetmen       : Jon S. Baird (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jeff Pope (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : John C. Reilly (IMDB)(ekşi), Shirley Henderson (IMDB)(ekşi), Steve Coogan (IMDB)(ekşi), Nina Arianda (IMDB), Danny Huston (IMDB)(ekşi), Stephanie Hyam (IMDB), Rufus Jones (IMDB)(ekşi), Susy Kane (IMDB), Ella Kenion (IMDB), Bentley Kalu (IMDB), Sanjeev Kohli (IMDB), Joseph Balderrama (IMDB), Greg Canestrari (IMDB), Julie Eagleton (IMDB), Daniel Fearn (IMDB), Nick Owenford (IMDB), Roger Ringrose (IMDB), Charlie Robinson (IMDB), Swaylee Loughnane (IMDB), Danny Scheinmann (IMDB), Harry Hepple (IMDB), Michael Haydon (IMDB), Rebecca Yeo (IMDB), Stewart Alexander (IMDB), Keith MacPherson (IMDB), Laraine Dix (IMDB), Callum Forman (IMDB), Gary Kiely (IMDB), Andy Mihalache (IMDB), Paul Riddell (IMDB), Eve Harding (IMDB), Martin Bratanov (IMDB), Sophie Wardlow (IMDB), Alex Jaep (IMDB), Conrad Asquith (IMDB), Josh Alexander (IMDB), James Thomas Scott (IMDB), Charles Walters (IMDB), Elise Lamb (IMDB), Tom Bates (IMDB) >>devamı>>

Stan & Ollie (~ Helan & Halvan) ' Filminin Konusu :
> Stan bir dolandırıcıdır.Bir gün iş üstündeyken polisler tarafından yakalanır ve 1 veya 3 yıl arası hapis cezası alır ama hapise 6 ay sonra gidecektir. Stan hapisanede tecavüze uğrama korkusu yaşar . Bunun için bu 6 ayı iyi değerlendirir ve Usta adlı bir kişiyle tanışır.Geçen bu 6 ayda stan bütün kung fu tekniklerini öğrenir ve hapishaneye gider .Ve bundan sonra hapishanede gırgır şamata başlar.


  • "ilk görsel gelmiş: reilly zorlanmadan ollie'de muhteşem olurken coogan bana göre fazla ifadesiz kalmış. o surata harry langdon daha iyi gidermiş."
  • "ilk fragmanı düşen film."
  • "us trailer"
  • "çocukken çizgi romanlarını okuduğum ikili"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : stan & ollie