Çıkış Tarihi     : 10 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Biyografi,Komedi,Drama
Taglar             : Komedi ikilisi,dostluk,Karı koca ilişkisi,Bromür,film yapımcısı
Ülke                : İngiltere,ABD,Kanada
Yapımcı          :  Entertainment One , BBC Films , Baby Cow Films
Yönetmen       : Jon S. Baird (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jeff Pope (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : John C. Reilly (IMDB)(ekşi), Shirley Henderson (IMDB)(ekşi), Steve Coogan (IMDB)(ekşi), Nina Arianda (IMDB), Danny Huston (IMDB)(ekşi), Stephanie Hyam (IMDB), Susy Kane (IMDB), Rufus Jones (IMDB)(ekşi), Richard Cant (IMDB), Ella Kenion (IMDB), John Henshaw (IMDB), Lucy Appleton (IMDB), Sanjeev Kohli (IMDB), Bentley Kalu (IMDB), Joseph Balderrama (IMDB), Kate Okello (IMDB), Greg Canestrari (IMDB), Rebecca Yeo (IMDB), Toby Sedgwick (IMDB), Daniel Fearn (IMDB), Keith MacPherson (IMDB), Julie Eagleton (IMDB), Harry Hepple (IMDB), Roger Ringrose (IMDB), Charlie Robinson (IMDB), Sophie Wardlow (IMDB), Matt Dunkley (IMDB), Eve Harding (IMDB), Nick Owenford (IMDB), David Gambier (IMDB), Conrad Asquith (IMDB), Danny Scheinmann (IMDB), Michael Haydon (IMDB), Martin Bratanov (IMDB), Paul Bailey (IMDB), Stewart Alexander (IMDB), Paul Riddell (IMDB), Swaylee Loughnane (IMDB), Callum Forman (IMDB), Josh Connor (IMDB) >>devamı>>

Stan & Ollie (~ Laurel ile Hardy) ' Filminin Konusu :
> Stan bir dolandırıcıdır.Bir gün iş üstündeyken polisler tarafından yakalanır ve 1 veya 3 yıl arası hapis cezası alır ama hapise 6 ay sonra gidecektir. Stan hapisanede tecavüze uğrama korkusu yaşar . Bunun için bu 6 ayı iyi değerlendirir ve Usta adlı bir kişiyle tanışır.Geçen bu 6 ayda stan bütün kung fu tekniklerini öğrenir ve hapishaneye gider .Ve bundan sonra hapishanede gırgır şamata başlar.


  • "ilk görsel gelmiş: reilly zorlanmadan ollie'de muhteşem olurken coogan bana göre fazla ifadesiz kalmış. o surata harry langdon daha iyi gidermiş."
  • "ilk fragmanı düşen film."
  • "us trailer"
  • "çocukken çizgi romanlarını okuduğum ikili"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : stan & ollie