Çıkış Tarihi     : 01 Şubat 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Taglar             : derin bölünme,Dolandırıcılık,Baba kızı yabancılaşma,dolandırıcılık,İstanbul, Türkiye
Ülke                : Türkiye
Yapımcı          :  BKM Film , BKM , Besiktas Kültür Merkezi (BKM)
Yönetmen       : Yilmaz Erdogan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Yilmaz Erdogan (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Yilmaz Erdogan (IMDB)(ekşi), Kivanç Tatlitug (IMDB)(ekşi), Ezgi Mola (IMDB)(ekşi), Bensu Soral (IMDB), Riza Kocaoglu (IMDB)(ekşi), Okan Çabalar (IMDB), Güven Kiraç (IMDB)(ekşi), Ahmet Mümtaz Taylan (IMDB)(ekşi), Ersin Korkut (IMDB), Erdem Bas (IMDB), Atakan Çelik (IMDB), Safa Sari (IMDB), Mahir Ipek (IMDB), Ekin Türkmen (IMDB), Ugur Bilgin (IMDB), Cihan Talay (IMDB), Hamza Yazici (IMDB), Ata Demirer (IMDB), Besnik Ademoglu (IMDB), Ahmet Ak (IMDB), Burak Akyunak (IMDB), Ena Alpar (IMDB), Gürhan Altundasar (IMDB), Emre Arslan (IMDB), Evliya Aykan (IMDB), Deniz Bagdas (IMDB), Ecem Sena Bayir (IMDB), Cansu Bulut (IMDB), Cemile Çigdem Canyurt (IMDB), Vural Ceylan (IMDB), Ahmet Hilmi Deler (IMDB), Engin Demircioglu (IMDB), Cansu Dogan (IMDB), Rodin Erdogan (IMDB), Selen Esen (IMDB), Feriha Eyüboglu (IMDB), Eda Nur Hanci (IMDB), Levent Idem (IMDB), Ihsan Ilhan (IMDB), Ünal Kantarci (IMDB) >>devamı>>

Organize Isler: Sazan Sarmali (~ Money Trap) ' Filminin Konusu :
Film,Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.


 • "vizyon tarihi 1 şubat olarak duyurulmuş filmdir."
 • "cengiz semercioğlu'nun köşe yazısına göre vizyona girmesinin ertelenmesinin sebebi mars grup başta olmak üzere sinema salonları sahipleridir. ilgili yazı"
 • "erdal tosun'un olmayacağını bilmek beni çok üzüyor."
 • "inşallah çok güzel olur, beklentim çok yüksek. yılmaz erdoğan da haybeye film yapmaz diye düşündüğüm için bence çok güzel olacak."
Facebook Yorumları
 • comment image

  fragmanı umut vadeden film. yılmaz erdoğan'ın tüm filmlerini izlemiş bir izleyici olarak şahsen beğendim. kadro da bayağı sağlam. kıvanç tatlıtuğ'u da ilk kez bir projede buna diziler de dahil, doğu aksanıyla konuşurken görüyoruz. o da ayrıca enteresan tabii. uzun zamandır çok sık sinemaya giden biri değilim ama buna kesin giderim, herhalde yani galiba.


  (jariomardel - 26 Ocak 2019 01:24)

 • comment image

  cengiz semercioğlu'nun köşe yazısına göre vizyona girmesinin ertelenmesinin sebebi mars grup başta olmak üzere sinema salonları sahipleridir.

  ilgili yazı


  (mrhgcl - 27 Aralık 2018 16:51)

 • comment image

  teaserı gördükten sonra ortalık karışacak beyler mevki alın yazmak isterdim. ama maalesef teaser hiç umut vermedi. inşallah film öyle değildir. çünkü ilk film ciddi manada türk komedisinin genel hatlarıyla, bütün soslarıyla bir bütünüydü. harikaydı. 2. filmler hep birincisini aratır derler ama teasera göre yorumlayacaksak bkm'nin son dönem filmleri gibi duruyor. inşallah yanılırım.


  (teramisin - 28 Kasım 2018 15:03)

Yorum Kaynak Link : organize işler 2 sazan sarmalı