Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Ülke                : Türkiye
Yapımcı          :  Besiktas Kültür Merkezi (BKM)
Yönetmen       : Yilmaz Erdogan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Yilmaz Erdogan (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Yilmaz Erdogan (IMDB)(ekşi), Kivanç Tatlitug (IMDB)(ekşi), Ezgi Mola (IMDB)(ekşi), Bensu Soral (IMDB), Okan Çabalar (IMDB), Ersin Korkut (IMDB)(ekşi), Riza Kocaoglu (IMDB)(ekşi), Ahmet Mümtaz Taylan (IMDB)(ekşi), Mahir Ipek (IMDB), Ekin Türkmen (IMDB), Ali Keçeli (IMDB), Güven Kiraç (IMDB), Ata Demirer (IMDB), Erdem Bas (IMDB), Atakan Çelik (IMDB), Safa Sari (IMDB), Velet (IMDB), Dogan Çetiner (IMDB)

Organize Isler 2: Sazan Sarmali ' Filminin Konusu :
content="Yılmaz Erdoğan'ın 13 yıl aradan sonra çektiği Organize İşler 2'yle ilgili yeni detaylar ve setten ilk görüntüler paylaşıldı. Filmin adı Organize İşler..." / 'Yılmaz Erdoğan'ın 13 yıl aradan sonra çektiği Organize İşler 2'yle ilgili yeni detaylar ve setten ilk görüntüler paylaşıldı. Filmin adı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı olarak duyuruldu.'


 • "cengiz semercioğlu'nun köşe yazısına göre vizyona girmesinin ertelenmesinin sebebi mars grup başta olmak üzere sinema salonları sahipleridir. ilgili yazı"
 • "vizyon tarihi 1 ocak değil, belirsizdir. benzer kaderi cem yılmaz'ın karakomik filmler adlı film serisi de yaşamaktadır güncel olarak."
 • "erdal tosun'un olmayacağını bilmek beni çok üzüyor."
 • "4 ocak 2019'da vizyona girmesi beklenen yılmaz erdoğan filmi.imdb"
 • "heyecanla beklediğim filmdir."
 • "inşallah çok güzel olur, beklentim çok yüksek. yılmaz erdoğan da haybeye film yapmaz diye düşündüğüm için bence çok güzel olacak."
Facebook Yorumları
 • comment image

  cengiz semercioğlu'nun köşe yazısına göre vizyona girmesinin ertelenmesinin sebebi mars grup başta olmak üzere sinema salonları sahipleridir.

  ilgili yazı


  (mrhgcl - 27 Aralık 2018 16:51)

 • comment image

  teaserı gördükten sonra ortalık karışacak beyler mevki alın yazmak isterdim. ama maalesef teaser hiç umut vermedi. inşallah film öyle değildir. çünkü ilk film ciddi manada türk komedisinin genel hatlarıyla, bütün soslarıyla bir bütünüydü. harikaydı. 2. filmler hep birincisini aratır derler ama teasera göre yorumlayacaksak bkm'nin son dönem filmleri gibi duruyor. inşallah yanılırım.


  (teramisin - 28 Kasım 2018 15:03)

Yorum Kaynak Link : organize işler 2 sazan sarmalı