Çıkış Tarihi     : 25 Aralık 2018 Salı, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Macera,Komedi,Cinayet,Gizemli
Taglar             : İngiltere,öpücük
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Columbia Pictures Corporation , Gary Sanchez Productions , Mimran Schur Pictures
Yönetmen       : Etan Cohen (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Etan Cohen (IMDB)(ekşi),Arthur Conan Doyle (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Kelly Macdonald (IMDB)(ekşi), Will Ferrell (IMDB)(ekşi), Ralph Fiennes (IMDB), Rebecca Hall (IMDB)(ekşi), Noah Jupe (IMDB), Hugh Laurie (IMDB), Lauren Lapkus (IMDB)(ekşi), John C. Reilly (IMDB)(ekşi), Pam Ferris (IMDB), Bella Ramsey (IMDB), Rob Brydon (IMDB), Bronson Webb (IMDB), Jordan Long (IMDB), Kieran O'Brien (IMDB), Gerard Monaco (IMDB), Michael Culkin (IMDB), Billy Jenkins (IMDB), James Eeles (IMDB), Oliver Maltman (IMDB), Jorge Leon Martinez (IMDB), Scarlet Grace (IMDB), Paddy Holland (IMDB), Karl Farrer (IMDB), Jason Thorpe (IMDB), Amelia O'Loughlin (IMDB), Shawn Dixon (IMDB), Matthew Di Liello (IMDB), Ethan Rouse (IMDB), Hector Bateman-Harden (IMDB), Deepak Anand (IMDB), Wolf Roth (IMDB), Christian Wolf-La'Moy (IMDB), Daniel Fearn (IMDB), Phil Hodges (IMDB), Sonnyboy Skelton (IMDB), Samantha Sharon Watson (IMDB), Martyn Mayger (IMDB), Riley White (IMDB), Anthony Richard Rowe (IMDB), Laura Stevely (IMDB) >>devamı>>

Holmes & Watson (~ Holmes and Watson) ' Filminin Konusu :
Holmes & Watson is a movie starring Will Ferrell, John C. Reilly, and Ralph Fiennes. A humorous take on Sir Arthur Conan Doyle's classic mysteries featuring Sherlock Holmes and Doctor Watson.


 • "her hangi bir film yorumu okumadan gittiğim ancak para verip seyrettiğime çok pişman olduğum uber kötü bir film."
 • "sherlock holmes ile tek alakası bu ismin popülerliğinden faydalanma çabası gibi görünüyor."
 • "kaliteli bir sherlock komedisi izlemek isteyenler için (bkz: without a clue)ferrell mizahından yer yer hazzetsem de, selfie sahnesini çok gereksiz buldum."
 • "og sherlock kush versiyonunu izledikten sonra gördüğüm başlık."
 • "poster düşmüş"
 • "kelly macdonald * da kadroda olacak.imdb"
 • "başrollerinde will ferrell ve john c. reilly ikilisinin yer alacağı, yönetmenliğini etan cohen'in* üstlendiği, yeni sherlock holmes filmi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  her hangi bir film yorumu okumadan gittiğim ancak para verip seyrettiğime çok pişman olduğum uber kötü bir film.


  (balistic - 2 Ocak 2019 03:06)

 • comment image

  dahiliğiyle bilinen, görülmeyeni görüp davaları kısa sürede neticelendiren, herkesten daha bilgili olduğu için sürekli sıkılan sherlock karakterini aptallaştıran bir film. yukarıda "farklı bir sherlock portresi" derken sherlock'ı ve john'ı aptallaştıracaklarını düşünmemiştim ama kariyeri boyunca embesilleri oynayan ve genelde komik olmayan will farrell bu karakteri oynuyorsa dâhi dedektifin aptallaştırılmasına şaşmamak, tam tersi böyle bir portre beklemek gerekiyordu. niye şaşırdıysam... fragman klasik amerikan komedisi vaat ediyor: yani komik olmayan bir komedi filmi. genelde amerikan komedileriyle aram yok. bu yüzden enfes castına rağmen bu filmi merak etmiyorum. karakterleri aptallaştırarak mizah kasacaklar ama bunu yapmadan komik olmayı başaran pek çok sherlock uyarlaması var:

  sherlock dizisinin ilk sezonları heyecanlı olduğu kadar komik de. robert downey'li ilk sherlock filmi de eğlenceliydi. hakeza billy wilder'ın yazıp yönettiği sherlock filminin esas türü komedidir, ki wilder da komedinin ustalarındandı. ingilizlerle, sherlock'la dalga geçilmesiyle sorunum yok. asıl sorunum farrell komedileriyle. ne farrell'ı seviyorum, ne de filmlerini.


  (sherlock holmes 90 - 29 Eylül 2018 11:01)

Yorum Kaynak Link : holmes and watson