Çıkış Tarihi     : 12 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Romantik
Taglar             : Baba oğlu ilişkisi,reference to elon musk,reference to michael jordan,reference to barack obama,reference to michelle obama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Ace Entertainment , Awesomeness Films
Yönetmen       : Chris Nelson (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Steve Bloom (IMDB)(ekşi),Randall Green (IMDB)
Oyuncular      : Noah Centineo (IMDB), Laura Marano (IMDB)(ekşi), Odiseas Georgiadis (IMDB), Camila Mendes (IMDB), Matt Walsh (IMDB)(ekşi), Joe Chrest (IMDB)(ekşi), Carrie Lazar (IMDB), Alexander Biglane (IMDB), Blaine Kern III (IMDB), Zak Steiner (IMDB), Ty Parker (IMDB), Wayne Pére (IMDB), Rhonda Dents (IMDB), Maureen Brennan (IMDB), Autumn Walker (IMDB), Ivan Hoey Jr. (IMDB), Emily Chatelain (IMDB), Jared Bankens (IMDB), Krystal Tomlin (IMDB), Sharon Elizabeth Smith (IMDB), Phi Vu (IMDB), Hawn Tran (IMDB), Enrique Abada (IMDB), Ethan Airhart (IMDB), Sue-Lynn Ansari (IMDB), Rusty Bourg (IMDB), Monica Crain (IMDB), Karen Dalferes (IMDB), Kenzie Greene (IMDB), Julia Holt (IMDB), Trina LaFargue (IMDB), Will Samuels (IMDB), Natalie Sibille (IMDB), Adelina Szima (IMDB), Mike Young (IMDB)

The Perfect Date (~ The Stand-In) ' Filminin Konusu :
The Stand-In is a movie starring Noah Centineo, Camila Mendes, and Matt Walsh. In a clever scheme to raise money for college, Brooks creates a dating app wherein he plays the roll of "stand-in" boyfriend for every kind of situation...


 • "gayet tatlı bir film olmuş.oyuncular başarılı, konu güzel."
 • "sözümona komedi olan naromantik film. filmdeki bütün kızlardan güzel şu noah onu biliyorum da. esas kız da kesin yozgatlı ya da çorumlu. çok yapmacık bi film."
 • "what i like about you dördüncü sezon beşinci bölümünün adı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  sözümona komedi olan naromantik film. filmdeki bütün kızlardan güzel şu noah onu biliyorum da. esas kız da kesin yozgatlı ya da çorumlu. çok yapmacık bi film.


  (entry manyaii yaparim - 20 Nisan 2019 14:54)

 • comment image

  izlerken iyi hissettiren tatlışko bir film. hayvan gibi yakışıklı noah centinao ve penelope cruz'un neredeyse aynısı olan laura marano'nun uyumları çok güzeldi. bir erkeğin gözünden anlatılan romantik komediler daha farklı seyirde ilerliyor klişe gibi ama aslında değil. hikayenin başı sonu belli olsa da hoş vakit geçirilebilir.

  öldü denilen romantik komedi türünü tekrardan dirilten netflix'e de teşekkürü bir borç bilirim. ne izlesem diye düşünürken bunların filmlerine düşüyorum hep shddhjhdjs.


  (brooklyn carter - 16 Nisan 2019 21:24)

 • comment image

  fazla sürprizler barındırmayan, sonunu başından tahmin edebileceğiniz bir romantik komedi. yine de klişe ve sıkıcı bulmadım. hikayenin kadın yerine erkek karaktere odaklanması hoş bir değişiklik olmuş. o açılış konuşmasında ilk tepkim noah centineo‘nun ağzına vurma isteği oldu; o boş özgüven, o büyük büyük laflar. ama neyse ki ikinci dakikada rehber öğretmen hislerimize tercüman oldu ve filmin esas konusunun da bu yüzeysel adamın kendini tanıması olduğunu anladık. bu açıdan da ilginçti.
  kadın başrol laura marano fena halde‘ın gençliğini anımsattı.
  yan karakterler de iyiydi. netflix yapımlarının sevdiğim yanı klişe erkeklik ve kadınlık algılarından uzak durması. mesela oğlanın babasıyla sevgi dolu bir ilişkisi var, sert baba klişesi yok. ya da eşcinsel arkadaş var; ama bunun etrafında bir drama yaratılmıyor, gayet normal ilişkiler hakkında konuşuyorlar. stereotipler yok. bu açıdan da bu yapımlar hoşuma gidiyor.


  (wartenberg - 16 Nisan 2019 21:19)

 • comment image

  dün gece izlediğime hiç de pişman olmadığım noah centineo minnoşlu film.

  konusu klişe olsa da diyalogları çok sürükleyici, laura marano'nun sert kız tavırları da o kadar gerçekçi ki, kız gerçekte de böyle biri mi diye merak etmedim değil*. noah ile çok şirin bir ikili oluşturmuşlar.

  yalnız şu camila mendes denen gençlik dizilerinin hem şaşı hem de şeşi beş bakan meymenetsiz tipi, ne kadar overrated bir insan yarabbi? başrolmüş gibi filmin bütün reklamlarına serpiştirmişler bu meymenetsizi. popülerliğin gözü kör olsun...

  kimse bahsetmemiş de odiseas georgiadis de çok iyi oynuyordu, seni başka filmlerde de görürüz umarım yiğidim*.


  (karisik kuruyemisin antep fistigi - 14 Nisan 2019 22:24)

 • comment image

  adı gibi durmayan şahane bir film olmuş.

  tam şu klişe filmi izleyip kafamı dagıtayım derken beni inanılmaz derece de kendine çekti.

  kesinlikle dialoglar şahane insanı kendine inanılmaz bağlıyor filmin sonunu biliyorsunuz ne olacağını biliyorsunuz nasıl biteceğini %90 biliyorsunuz ama yine izlemekten kendinizi alamıyorsunuz işte o kadar güzel film olmuş

  --- spoiler ---

  21 son sahnesi sürekli akıllara geliyor ama gelse de önemli değil.

  ---
  spoiler ---

  (bkz: the secret life of walter mitty)*


  (haci baba - 14 Nisan 2019 01:13)

 • comment image

  hiç de cheesy olmayan, klişeyi çok güzel bir dille anlatan film olmuş. hele diyalogları kim yazmışsa beyninden öpmek istiyorum. kesinlikle yüzeysel bir film değil.
  oyuncular çok iyi iş çıkarmış. hele laura marano çok tatlı kız maşallah. yerim.
  film inceleyecektik karıya kıza bağladık yine.

  puanım: 7/10


  (ereksiyon ferhat - 14 Nisan 2019 00:02)

 • comment image

  netflix'te bugün yayinlanan zengin kiz, fakir oglan konulu çerezlik film. klişe klişe diye götünü yirtan tiplerden degilseniz izleyebilirsiniz rahatlıkla. sacma kaygilariniz varsa hiç baslamayin bile.

  6/10


  (salazar - 13 Nisan 2019 04:49)

Yorum Kaynak Link : the perfect date