Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 07 Ekim 2018 Pazar, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Animasyon,Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Disney XD , Lucasfilm Animation , Lucasfilm
Yönetmen       : Justin Ridge (IMDB)(ekşi), Saul Ruiz (IMDB), Bosco Ng (IMDB), Steward Lee (IMDB)(ekşi), Sergio Páez (IMDB), Amy Beth Christenson (IMDB), Dave Filoni (IMDB)
Senarist          : Carrie Beck (IMDB)(ekşi),Dave Filoni (IMDB),Kiri Zooper Hart (IMDB),George Lucas (IMDB),Brandon Auman (IMDB),Paul Giacoppo (IMDB),Eugene Son (IMDB),Kevin Burke (IMDB),Stephany Folsom (IMDB),Chris Wyatt (IMDB),Gavin Hignight (IMDB)
Oyuncular      : Christopher Sean (IMDB)(ekşi), Suzie McGrath (IMDB), Josh Brener (IMDB)(ekşi), Scott Lawrence (IMDB)(ekşi), Bucket (IMDB), Bobby Moynihan (IMDB), Jim Rash (IMDB), Myrna Velasco (IMDB), Mary Elizabeth McGlynn (IMDB), Tovah Feldshuh (IMDB), Stephen Stanton (IMDB), Donald Faison (IMDB), Dee Bradley Baker (IMDB), Jason Hightower (IMDB), Jonathan Lipow (IMDB), Nazneen Contractor (IMDB), Lex Lang (IMDB), Matthew Wood (IMDB), Gary Anthony Williams (IMDB), Greg Proops (IMDB), Liam McIntyre (IMDB), Elijah Wood (IMDB), Fred Tatasciore (IMDB), Gwendoline Christie (IMDB), Oscar Isaac (IMDB), Antony Del Rio (IMDB), David Acord (IMDB), Frank Welker (IMDB), Nikki SooHoo (IMDB), Dave Filoni (IMDB), Carolyn Hennesy (IMDB), Anthony Daniels (IMDB), David Shaughnessy (IMDB), Eric Bauza (IMDB), Bob Bergen (IMDB), Cherami Leigh (IMDB), John Ennis (IMDB), Phil LaMarr (IMDB), Rachael MacFarlane (IMDB), Keston John (IMDB) >>devamı>>

Star Wars: Resistance (~ Gwiezdne wojny: Ruch oporu) ' Dizisinin Konusu :
Star Wars: Resistance is a TV series starring Christopher Sean, Suzie McGrath, and Josh Brener. Kazuda Xiono, a young pilot for the Resistance, is tasked with a top secret mission to investigate the First Order, a growing threat in...


 • "7 ekim'de başlayacak olan animasyon.fragman"
 • "haber"
 • "star wars the force awakens'in öncesini anlatacak olan yeni star wars animasyonu."
Facebook Yorumları
 • comment image

  yine kısa bir zaman aralığını anlatacak, jedi lafını iki üç defa duyarsak şanslı olacağımız yeni star wars animasyonu. the last jedi yeni seriye ilişkin umutlarımı yerle bir etmişken bu animasyona doğal olarak fazla ısınamadım. ek olarak çizimler açısından rebels clone wars’un gerisindeydi, bu daha da geriye gitmiş gibi görünüyor. 8-15 yaş aralığına hitap edecek gibi durması bir başka olumsuzluk. animasyona aktarılabilecek milyon tane konu varken çocuklara mal satmak için filmlere yakın bir dönemin seçilmesine mi üzüleyim, o milyon tane konunun artık legend olmasına mı bilemedim.


  (mrarkadin - 18 Ağustos 2018 23:29)

 • comment image

  lucasfilm'in bugün yaptığı açıklamaya göre, star wars resistance projesinin başında, star wars: the clone wars ve rebels'ın yapımcısı olan dave filoni olacak. "güç uyanıyor"un öncesindeki bir zamanda geçeceği tanımlanan ve animelerden ilham alan bir tarza sahip olacak resistance, gücü giderek artan ilk düzen'i araştırmak için çok gizli bir göreve gönderilmek üzere general leia organa tarafından seçilen kazuda xiono adlı genç bir pilotun hikayesini anlatacak. dizi, kazuda ve usta pilotlara odaklanırken aynı zamanda bb-8, poe dameron ve yüzbaşı phasma gibi tanıdık karakterlere de yer verecek. oscar ısaac ve gwendoline christie de kendi karakterlerini seslendirecekler.

  kaynak: `http://yildizsavaslari.com/…ars-resistance-geliyor/`


  (blasko - 27 Nisan 2018 07:26)

Yorum Kaynak Link : star wars resistance