Süre                : 28 dakika
Çıkış Tarihi     : 31 Ağustos 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Animasyon,Komedi,Cinayet
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Bento Box Animation , Netflix , Odenkirk Provissiero Entertainment
Yönetmen       : Matt Garofalo (IMDB), Fill Marc Sagadraca (IMDB), Lauren Andrews (IMDB), Brian Mainolfi (IMDB)
Senarist          : Roger Black (IMDB),Waco O'Guin (IMDB),Seth Cohen (IMDB)(ekşi),Amy Pocha (IMDB),Aaron Matthew Lee (IMDB)(ekşi),Rocky Russo (IMDB),Jeremy Sosenko (IMDB)
Oyuncular      : Sarah Chalke (IMDB)(ekşi), David Herman (IMDB)(ekşi), Tom Kenny (IMDB)(ekşi), Kyle Kinane (IMDB), Cedric Yarbrough (IMDB), Dana Snyder (IMDB)(ekşi), Grey DeLisle (IMDB), Roger Black (IMDB), Waco O'Guin (IMDB), John DiMaggio (IMDB), Rocky Russo (IMDB), Tara Strong (IMDB)

Paradise PD (~ Paradise Police) ' Dizisinin Konusu :
Bir uçak kazasından sonra dine inancını kaybeden dindar bir kadının hikayesinin anlatıldığı filmde, kadının ciddi yanıklarla Las Vegas'a gidip, hayatı boyunca karşı çıktığı hayat tarzını yaşamaya başlaması ve barmen William'la (Russell Brand)'la tanışması anlatılıyor.


 • "netflix'e bugün gelen yeni animasyon dizisi. başrollerde sarah chalke, tom kenny, david herman bulumakta"
 • "kokainman narkotik polis köpeği ile güzel bir giriş yapmış dizi. *"
 • "güldürü açısından disenchantment'tan birkaç adım önde olan netflix çizgi dizisidir. daha birkaç bölüm izledim tabii, umarım bozmaz."
 • "büyük bir dram ile başlayan animasyon."
 • "babasını taşşaklarını kendi silahı ile vuran ve aile hayatını sikip atan polis olmak isteyen bir adet velet içeren bir dizi. aşırı küfür içermektedir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  güldürü açısından disenchantment'tan birkaç adım önde olan netflix çizgi dizisidir. daha birkaç bölüm izledim tabii, umarım bozmaz.


  (daniel bannier - 31 Ağustos 2018 18:22)

 • comment image

  ilk 3 bölüme dayanarak güzel bir dizi olacağını düşündüğüm animasyon. amercan dad, the cleveland show tadında.

  çok dandik bir ekipten olusan paradise city polis departmanın hikayeleri anlatilmakta. müptezel köpek bullet çok eğlenceli bir karakter olmuş.

  dizi +16 falan diye düşünüyorum.


  (guineapig - 1 Eylül 2018 18:20)

 • comment image

  ilk bölümünü an itibariyle bitirdiğim yeni netflix animasyon dizi. şimdi öncelikle bir polis departmanının hikayesi bu hikayenin de baş kahramanı kevin. buraya kadar tamam hikaye de ilk bölüm itibariyle gideri olan bir hikayeydi. karakterler de bence oturmuş karakterler gayet kabul edilebilir. fakat çok küfür var dizide. dublajlı durum nasıl bilmiyorum ama ingilizce izliyorum netflix dizilerini altyazı da ingilizce ve hayatımda ilk defa bir dizide küfürden rahatsız oldum. diyalogların %80'i küfürden oluşuyor neredeyse.

  bunun dışında izlemeye devam edeceğim bakalım devamı nasıl olacak zaten 10 bölüm ilk sezonu, bu sezonu bitirelim ona göre detaylıca bir yorum yaparım.

  --- spoiler ---

  samsung göndermesi güzeldi.

  ---
  spoiler ---


  (sahadaki adam - 2 Eylül 2018 17:09)

 • comment image

  babasını taşşaklarını kendi silahı ile vuran ve aile hayatını sikip atan polis olmak isteyen bir adet velet içeren bir dizi. aşırı küfür içermektedir.


  (benim nickim ne olsun - 2 Eylül 2018 23:52)

 • comment image

  netflix’in yeni çizgi dizisi. berbat bir polis teşkilatının komik hikayesini anlatıyor. seyretmeye başladık ve bölümün yarısında kapattık.

  1.’si çok iğrenç. yetişkin çizgi filmlerinde çiçek böcek olmak zorunda değil elbette. ama bu fazla olmuş, komik de değil. yetişkin çizgi filmlerinin kutsal damacana’sı gibi
  2.’si çizgiler çok basit.
  3.’sü espriler çok bayat.

  oturup bunu izleyeceğime 2. tur rick and morty izlerim, onda sırf yakalansın diye aralara, arka plana falan serpiştirilmiş ince detaylar ve zekice esprilerin sayısı bundakinin tümünden daha fazla.


  (earendill - 3 Eylül 2018 00:44)

 • comment image

  vakit geçirmek istiyorsanız ideal bir dizi.

  family guy'a benziyor diyebilirim. kesinlikle bir rick and morty veya south park değil. çok büyük beklentiler ile izlemeye başlarsanız üzülürsünüz.

  boş vaktiniz varsa ideal.


  (endlos - 3 Eylül 2018 14:23)

 • comment image

  başlamışken bitireyim bari diyerek kendimi zorlayarak bitirdiğim birkaç ofansif espri hariç, komik olmayan ve bayat esprilere sahip netflix animasyonu. son zamanlarda çıkan bir diğer netflix animasyonu olan (bkz: disenchantment) 'dan da kötü. 4/10


  (oxy - 8 Eylül 2018 04:37)

Yorum Kaynak Link : paradise pd