Süre                : 23 dakika
Çıkış Tarihi     : 17 Ağustos 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Absolutely
Yönetmen       : Adam Franklin (IMDB)
Senarist          : Zack Bernstein (IMDB),Michael Capristo (IMDB),Sam Clark (IMDB),Katie Crown (IMDB),David Dineen-Porter (IMDB),Mike Ginn (IMDB),Barbara Gray (IMDB),Daniel Kinno (IMDB),Kara Klenk (IMDB),Stuart MacLeod (IMDB),Andrew Michaan (IMDB),Cait Raft (IMDB),Mark Rennie (IMDB),Hal Rudnick (IMDB),Josh Samuels (IMDB),Mike Still (IMDB),Simon Taylor (IMDB),Justin Willman (IMDB)
Oyuncular      : Justin Willman (IMDB), Jillian Sipkins (IMDB), Erika Anderson (IMDB), Dana Byrne (IMDB), Dominic Delatorre (IMDB), Spencer Frankeberger (IMDB), Brian Harrington (IMDB), Koko Hayashi (IMDB), Shawn L. Holt (IMDB), Dennis Hong (IMDB), Courtney Hoyle (IMDB), Laura Krystine (IMDB), Dan Lovell (IMDB), Henry Maroney (IMDB), Matthew Mullins (IMDB), Nick Paul (IMDB), Lauren Peterson (IMDB), Javin Reid (IMDB), Diane Robin (IMDB), Nathan Sawaya (IMDB), Meredith Schwartz (IMDB), Megan Seely (IMDB), Amber Singh (IMDB), Amrit Singh (IMDB), Amani Starnes (IMDB), Michael Vaccaro (IMDB), Jaiya Victoria (IMDB), Betty Grace Willman (IMDB), Mona Lee Wylde (IMDB)

Magic for Humans (~ Magic for Humans with Justin Willman) ' Dizisinin Konusu :
Magic for Humans is a TV series starring Justin Willman, Jillian Sipkins, and Erika Anderson. Justin Willman preforms magic tricks on the street.


 • "netflix'ten sihirli ve güldürücü bir şov. mutlaka izleme listesine atın."
 • "ilk bölümü harikaymış, umarım böyle devam eder. insanların "gerçek" olduğunu ve hiç kamera oyunu kullanılmadığını iddia etseler de bence öyle bir dünya yok. yine de eğlenceli."
 • "tum numaralarin kamera hilesiz ve oyuncu kullanilmadan yapildigina inanmistim taa ki cantadan kadin cikarana kadar. yine de izlemesi keyifli"
 • "el çantasından kadın çıkmasını bekleyen yazarlar tarafından eleştirilen izlemesi gayet keyifli program. çoğu sahnede ip var ayrıca."
 • "sahnede izlediğimiz gösterileri sokağa taşıyarak ve komik skeçlerle besleyerek izlemesi keyifli bir program hazırlamışlar. sihir dünyasını sevenlerin zevkle izleyecekleri bir netflix yapımı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk bölümü harikaymış, umarım böyle devam eder. insanların "gerçek" olduğunu ve hiç kamera oyunu kullanılmadığını iddia etseler de bence öyle bir dünya yok. yine de eğlenceli.


  (gerexiz - 28 Ağustos 2018 01:41)

 • comment image

  tum numaralarin kamera hilesiz ve oyuncu kullanilmadan yapildigina inanmistim taa ki cantadan kadin cikarana kadar. yine de izlemesi keyifli


  (glowx - 30 Ağustos 2018 23:09)

 • comment image

  sahnede izlediğimiz gösterileri sokağa taşıyarak ve komik skeçlerle besleyerek izlemesi keyifli bir program hazırlamışlar.
  sihir dünyasını sevenlerin zevkle izleyecekleri bir netflix yapımı.


  (poritin - 2 Eylül 2018 21:00)

 • comment image

  program acayip keyifli fakat ekrana girenlerin çoğu cast ekibinden gibi geliyor, bu da biraz izleme isteğini kırıyor açıkcası. hepsini kamera önünde, sokakta zart diye yapmasına imkan yok. redittede zaten herkes bu yapımın fake bi şov olduğunu yazmış.

  örneğin, üstte bir yazarın belirttiği gibi ilk bölümde bi grup gence denk geliyor, neysiz yaşayamazsın diye soruyor zenci bebe karım diyor. adamda çantadan daha büyük bi çanta çıkarıp o çantadan kendi karısını çıkarıyor. kesin biri karım diye cevaplar ben iyisi mi karımı da (ya da casttan her kimse) çantada veya ortamda gezdireyim mi diyor yani?

  bahsi geçen numarada sihirbaz farklı kişilere neysiz yapamadığını sorup çük kadar çantadan onu çıkarıyor.


  (anqarabebesi - 7 Eylül 2018 11:40)

Yorum Kaynak Link : magic for humans