IMDB Puanı   : 6,7
Oy Sayısı         : 607
Süre                : 1 Saat 50 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Kasım 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama
Ülke                : İngiltere,Fransa,ABD
Yönetmen       : Julian Schnabel (IMDB)
Senarist          : Jean-Claude Carrière (IMDB)(ekşi),Julian Schnabel (IMDB)
Oyuncular      : Willem Dafoe (IMDB)(ekşi), Rupert Friend (IMDB)(ekşi), Oscar Isaac (IMDB)(ekşi), Mads Mikkelsen (IMDB)(ekşi), Mathieu Amalric (IMDB), Emmanuelle Seigner (IMDB)(ekşi), Niels Arestrup (IMDB)(ekşi), Alan Aubert (IMDB), Amira Casar (IMDB), Lolita Chammah (IMDB), Patrick Chesnais (IMDB), Vladimir Consigny (IMDB), Didier Jarre (IMDB), Alexis Michalik (IMDB), Frank Molinaro (IMDB), Vincent Perez (IMDB), Victor Pontecorvo (IMDB), Stella Schnabel (IMDB), Alexandra Stewart (IMDB)

At Eternity's Gate ' Filminin Konusu :
At Eternity's Gate is a movie starring Willem Dafoe, Rupert Friend, and Oscar Isaac. A look at the life of painter Vincent van Gogh during the time he lived in Arles and Auvers-sur-Oise, France.


 • "willem dafoe'lu afişini çok beğendiğim film. elime geçerse odaya asarım."
 • "mads mikkelsen'ı -nam-ı diğer hannibal- yine rahip rolüyle izleyeceğiz film."
 • "biyoğrafiyi julian schnabel yönetecek. oscar isaac da kadroda.her eve imdb"
 • "nuri bilge ceylan'ın yeni filmi ahlat ağacının en kritik öğelerinden biri."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bir doctor who bölümü olan vincent and the doctor ile başlayan, loving vincent ile devam eden van gogh seyirliğinin üçüncü kısmı olacak benim için.

  mads mikkelsen -ki kendisine ailecek hayranız- ile çirkin karizmasıyla yürekleri cızırdatan willem dafoe başrollerde.

  willem dafoe, van gogh’u oynamak için biraz sert bir ifadeye sahip, bir de tony curran‘ı da van gogh olarak içselleştirdim sanırım yine tony oynasın isterdim. önyargılı olmamak gerek tabii, bir süre sabredip nasıl olduğunu göreceğiz.

  heyecanlandık, beklemedeyiz.


  (kizarmis ekmek kokusu - 14 Eylül 2018 21:26)

 • comment image

  cok sevdigim the diving bell and the butterfly filminin yonetmeni julian schnabel, simdi de van gogh'un biopicini ustlenmis, elbette loving vincent gibi ressamin eserlerini referans alip direkt onun hayatini anlatmaktan ziyade, kendinden beklenecegi uzere ressamin ic dunyasina odaklanmayi tercih etmis. van gogh'un temporal lob epilepsiden kaynakli anksiyete bozuklugu ve depresyondan aci cektigini dusunursek, yonetmenin cebinde hazir malzeme oldugunu anlayabiliriz. ustune bir de ressamin ruh hali ile yonetmenin imgelemi birbirini bu denli tamamlarken kotu bir film beklemek yakisik almaz. basrolde lars von trier filmlerinden asina oldugumuz willem dafoe var, ki rol icin secilmesi hic aklima gelmezdi, 37yasinda olen ressamdan 25yas yasli olmasina ragmen; fragmandan anlasilacagi uzere harika bir performans sergilemis. filmdeki diger isimler ise mads mikkelsen ve oscar isaac. sahsen bu filmi sabirsizlikla bekliyorum.


  (johnny - 11 Eylül 2018 13:28)

 • comment image

  van gogh’un son zamanlarını anlatacak film, zaten adını o “çöküş döneminde” yaptığı en ünlü tablolarından birinden alıyor. vincent’ı willem dafoe canlandıracak, film ise 75. venedik film festivalinde yarışacak. abd için vizyona giriş tarihi 16 kasım, sanırım türkiye için henüz belli değil. “yağlı boya tablosu stop motion’ı” olarak özetlenebilecek loving vincent’tan sonra son 2 yılda izleyeceğimiz van gogh’u ele alan 2. biyografik film olacak.
  p.s film venedik film festivalinde dün gösterildi ve aldığı yorumlar çok çok olumlu. umarım en az loving vincent kadar güzel bir yapım olur.


  (bloodmania - 4 Eylül 2018 12:44)

Yorum Kaynak Link : at eternity's gate