IMDB Puanı   : 4,6
Oy Sayısı         : 149
Süre                : 2 Saat 2 dakika
Çıkış Tarihi     : 14 Eylül 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Romantik,Savaş
Ülke                : İngiltere
Yönetmen       : Amma Asante (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Amma Asante (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Abbie Cornish (IMDB)(ekşi), Amandla Stenberg (IMDB)(ekşi), George MacKay (IMDB)(ekşi), Christopher Eccleston (IMDB)(ekşi), Tom Goodman-Hill (IMDB)(ekşi), Alec Newman (IMDB), Olivia Vinall (IMDB), Will Attenborough (IMDB)(ekşi), Lucy Russell (IMDB), Tim Faraday (IMDB), Tom Sweet (IMDB), Daniel Weyman (IMDB), Simon Harrison (IMDB), Ethan Rouse (IMDB), Ciarán Owens (IMDB), Jack Sandle (IMDB), Griet van Damme (IMDB), Cedric Tylleman (IMDB), Allard Geerlings (IMDB), Georgina Oates (IMDB), Thomas Ancora (IMDB), Andrew Vandaele (IMDB), Christian Bronchart (IMDB), Tom Magnus (IMDB), Kurt De Meuter (IMDB), Fleur van Ooij (IMDB), Richard Hird (IMDB), Harry Henthorn (IMDB), Kieran Brown (IMDB), Madelief Schram (IMDB)

Where Hands Touch ' Filminin Konusu :
Where Hands Touch is a movie starring Abbie Cornish, Amandla Stenberg, and George MacKay. A rites of passage story of a bi-racial teen struggling for survival in Nazi Germany.


  • "siyahi ingiliz kadın yönetmen amma asante'nin yönettiği kurgu-tarih draması. amandla stenberg ve abbie cornish nasıl iş çıkaracaklar bakalım.imdb"
Facebook Yorumları
  • comment image

    amma asante beyaz bir adamla evli olduğu için midir nedir farklı dönemlerde ve toplumlarda geçen ama hep siyahi bir kadının beyaz bir adama âşık olmasını işliyor filmlerinde. belle mesela. köleliğin henüz kalkmadığı amerika’da geçip zeki siyahi bir kadının beyaz bir adama âşık olmasını anlattı. yetmedi. sonraki filmi a united kingdom’da afrika’dan ingiltere’ye okumak için göç etmiş, babası ölünce ülkenin kralı olmuş bir adama beyaz bir kadının âşık olmasını anlattı. dönem ve toplum farklı, konu aynı: siyahla beyazın aşkı, toplum baskısı. ha bu iki vasat film yetmediyse where hands touch geliyor. asante hanfendi bu kez fona 2. dünya savaşı’nı koymuş. merkezde bu kez ergen bir kız var (siyah tabii ki), bu kız kalkıp nazi askerine âşık oluyor. siyahi bir kızla nazi askerini âşık ettirmek nasıl bir fantazyadır anlamadım gitti. filmi görmeden yargılamamak gerek ama fikir berbat duruyor. muhtemelen bu film de gömülür, asante’nin oscar hayalleri sonraki filme ertelenir. ha sonraki filminin konusu da bu siyah-beyaz aşkı olursa şaşırmam.
    bu arada başrolü üstlenen amandla stenberg’in kariyeri de beyaz oğlanlara âşık olan ergen kızlarla doluyor (the darkest minds, everything everything, where hands touch).


    (sherlock holmes 90 - 9 Ağustos 2018 18:06)

Yorum Kaynak Link : where hands touch